۲۰ راهکار برای افزایش ترافیک سایت که نمی‌دانستید!

افزایش ترافیک سایت

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

آیا از این که وب سایت تان ترافیک و بازدید کمی دارد خسته شده‌اید؟ خوشبختانه برای کمک به ایجاد ترافیک آنلاین بیش‌تر و جذب بازدیدکنندگان بیش‌تر برای سایت تان،می‌توانید کارهایی انجام دهید. در این بلاگ راهنمای کامل برای افزایش بازدید سایت را با هم خواهیم خواند.

صرف نظر از صنعت یا تجربه‌تان، شما می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی فعال باشید، محتوایی مرتبط بیش‌تری خلق کنید، پا در کفش تبلیغات کنید و مخاطبان‌تان را بهتر شناسایی کنید.

کسب‌وکارها علاقه بسیار زیادی به حجم‌های بالایی از ترافیک دارند. با این حال، افزایش بازدید سایت همیشه کار ساده ای نیست.  در محیطی که روز به روز بیش‌تر با اینترنت اشباع می‌شود، چگونه می‌توانید توجهات را از صفحات دیگران به صفحات خود معطوف کنید؟‌ این راهنما برخی از بهترین ایده‌ها برای ایجاد آگاهی از وب سایت شما و هدایت ترافیک بیش‌تر به سوی آن را پوشش خواهد داد.

افزایش ترافیک سایت
افزایش ترافیک سایت

در ادامه ۲۰ راهکار عالی افزایش بازدید سایت (افزایش ترافیک سایت) آمده است:

۱. سئوی خود را برای افزایش بازدید سایت بسازید

ترافیک وب ارگانیک می‌تواند ارزشمند‌تر از هر نوع دیگر ترافیک باشد، اما اگر وب‌سایت‌تان فاقد تکنیک‌های موثر بهینه‌سازی موتور جستجو (سئو) باشد، موتورهای جستجو نمی‌توانند شما را پیدا کنند. برخی شرکت‌ها تنها صفحه‌ی اصلی (home page) خود را بهینه می‌کنند و از چیزهای دیگر چشم‌پوشی می‌کنند. این کار نادرست است. مصرف‌کننده‌ای که هرگز نام شرکت شما را نشنیده است، نام برندتان را جستجو نمی‌کند. پس باید کاری انجام دهید تا محتواهای دیگرتان در گوگل رده‌ی بالایی داشته باشند.

برای مثال اگر اسم شرکت‌تان، لوله‌کشی ABC است، محتوایی همانند: ”چکه کردن لوله‌ی توالت را چگونه درست کنیم؟“ یا ”باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی“ بیش تر از ”لوله‌کشی ABC“  ترافیک تولید خواهد کرد. بنابراین، باید تمام صفحات محتوای‌تان را بهینه‌سازی کنید تا موتورهای جستجو بتوانند آن را پیدا کنند. مطمئن شوید هر صفحه دارای فرامتن (meta description) دقیق باشد و محتوا بازتاب‌کننده‌ی تیتر صفحه باشد تا کاربر بتوانند آن‌چه را هنگام کلیک بر روی صفحه توقع دارند، پیدا کنند.

برای آن‌که محتوایی تولید کنید که گیراتر باشد و سئوی شما را تقویت کند، حتما کلیدواژه‌ها را جستجو کنید تا متوجه شوید مخاطبان‌تان به دنبال چه چیزی هستند. سپس برای وبلاگ یا کتاب الکترونیکی‌تان مقالاتی راجع به موضوعات مورد علاقه‌ی آن‌ها بنویسید.

بهترین راهبردهای سئو گوشه چشمی هم به ساخت لینک با دیگر وب‌سایت‌های دارند. وب‌سایت‌های دیگری را جستجو کنید که ممکن است با محتوای شما تناسب داشته باشند، بعد به وب‌مستر پیشنهاد کمک بدهید تا ببینید آیا این سایت علاقه‌ای به منتشر کردن مطالبی به همراه لینک به منبع اصلی (وب‌سایت شما) دارد یا خیر.

۲.انتخاب و استفاده از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی

هیچ پلتفرم رسانه‌ی اجتماعی درستی برای همه‌ی ” کسب‌وکارها “ وجود ندارد. اگر یک وبسایت تجارت به تجارت (B2B) را اداره می‌کنید یا به دنبال کارمند هستید، باید تمرکز زیادی را بر روی لینکدین بگذارید. توئیتر هم می‌تواند ابزار ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تجارت به تجارت و محتوای خودتان با افراد موثر آن صنعت باشد. فیسبوک هنوز به خاطر پایگاه کاربری قابل توجه و فرصت‌های زیاد برای تعامل عمیق با مخاطبان‌تان، به خود می‌بالد.

مهم‌ترین چیز آن است که مخاطب، جایگاه و محصولات و خدمات‌تان را در نظر داشته باشید تا بفهمید کدام پلتفرم (ها) رسانه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار شما مناسب‌تر می باشد.

۳.انگیزه‌ای برای پیوستن به فهرست ایمیل‌تان ایجاد کنید

بیش‌تر آدم‌ها اسم و  اطالاعات تماس‌شان را نمی‌دهند. مگر این که نوعی انگیزه به آن‌ها پیشنهاد شود. ممکن است یک صفحه حاوی اطلاعات، یک ویدئوی توضیحی، یا یک کتاب الکترونیکی متقاعد کننده باشد. در هر صورت، هنگام توصیف دانلود یا هدیه‌ی رایگان‌تان از کلماتی مانند بدون هزینه و رایگان استفاده کنید و آن را در رسانه‌های اجتماعی تبلیغ کنید.

وقتی یک فهرست ایمیل فعال داشته باشید، مشترکین‌تان روی محتوایی که از طریق ایمیل به اشتراک می‌گذارید کلیک می‌کنند. البته در صورتی که فرض کنیم ایمیل‌تان به اندازه‌ی کافی متقاعدکننده است.
هنگام طراحی هر ایمیل بیش از کمیت بر روی کیفیت متمرکز شوید تا مخاطب‌تان را اذیت نکنید و سیلی از لغو اشتراک را دریافت نکنید.

۴.رسانه‌های تصویری به محتوای‌تان اضافه کنید

پاراگرافی در توصیف همبرگر می‌نویسید: از گوشت آبدار، کاهوی ترد، چاشنی‌های خوشمزه و سیب‌زمینی‌های شیرین استفاده می شود.

حال عکس یک همبرگر را از اینترنت بگیرید. کدام یک شما را گرسنه تر می‌کند؟

انسان‌ها به تصاویر بصری بهتر جواب می‌دهند. چراکه ارتباطی سریع در ذهن‌مان ایجاد می‌کند، پس از این یک ذره روانشناسی به سود خود استفاده کنید. نوشتن محتوای عالی موجب جذب ترافیک وب بیش‌تر می‌شود. اما از یاد نبرید کمی تصاویر چشم‌نواز هم به آن اضافه کنید، چه یک عکس باشد یا ویدئو یا اینفوگرافی.

۵. برای افزایش ترافیک سایت، خودتان را در مکالمات وارد کنید

مکالمه درباره‌ی کسب‌وکار یا صنعت شما هر روز و همه جای اینترنت اتفاق می‌افتد. فقط باید دنبال آن‌ها بگردید. از تالارهای گفتگو و پیام‌ها گرفته تا پست‌های وبلاگ‌ها و سایت‌های پرسش و پاسخ. باید لابه‌لای دریایی از فرصت‌ها جستجو کنید.

اگر به مکالمات بیرون از وب‌سایت‌تان ملحق شوید، شاید بتوانید بین خبرنگاران علاقه ایجاد کند. لینکی از صفحه‌ی اصلی‌تان یا بخشی از محتوای پروفایل یا امضای‌تان را بگنجانید تا دیگران بتوانند شما را پیدا کنند. هم‌چنین این مکالمات فهرست‌بندی می‌شوند. بنابراین دیگران می‌توانند آن‌ها را بیابند و به برند شما علاقه پیدا کنند.

۶. سوالات تکان‌دهنده برای افزایش ترافیک سایت بپرسید

افراد خیلی کمی قادر هستند در برابر یک سوال درگیر کننده مقاومت کنند. به همین دلیل آزمون‌ها و نظرسنجی‌ها انقدر در رسانه‌های اجتماعی محبوب شده‌اند.

لازم نیست اطلاعات‌تان را درباره‌ی فرهنگ عامه تازه کنید. به جای این کار، اگر به افزایش ترافیک وب علاقه دارید، تنها نظر مخاطبان‌تان را بپرسید. مردم عاشق آن هستند که آن‌چه را فکر و احساس می‌کنند به زبان بیاورند، و شما می‌توانید از داده‌های جمع‌آوری شده برای تغذیه‌ی راهبرد بازریابی محتوا و رویکرد تبلیغاتی‌تان استفاده کنید.

می‌توانید در رسانه‌های اجتماعی یا وب‌سایت خود، نظر سنجی و آزمون هایی بسازید. با پیشنهاد یک دانلود یا هرچیز رایگانی برای کسانی که وقت می‌گذارند، از مردم دعوت به مشارکت کنید، مخصوصاً اگر از مشارکت‌کنندگان می‌خواهید یک نظرسنجی طولانی را پر کنند.

۷.یک دام غیر قابل مقاومت بسازید

چه در حال طراحی یک تیلیغات برای کمپین هدف‌گذاری مجدد فیسبوک باشید یا در حال ساخت یک وب‌سایت تجارت به تجارت، بهتر است با یک دام غیرقابل مقاومت شروع کنید. این کار باعث می شود مخاطب‌تان‌تان را جذب و نگذارید بروند. یک سوال بپرسید، یک تئوری جالب مطرح کنید، یا ادعایی تکان‌دهنده طرح کنید. این دام می‌تواند روی صفحه‌ی اصلی‌تان، در یک تبلیغ، یا در یک پست وبلاگی قرار گیرد.

به طور عمومی، سرتیترهای شما به عنوان تنها فرصت به دام انداختن یک مشتری عمل خواهند کرد. اگر سرتیترها مخاطب‌تان را گمراه نکند، چیز دیگری پیدا می‌کنند که همین کار را انجام می‌دهد. زمانی را به ایده‌پردازی اختصاص دهید، فهرستی از ۲۰ تیتر بالقوه یا بیش‌تر تهیه کنید. برخی از این سرتیترها ممکن است خوب نباشند اما اشکالی ندارد. از این فهرست، باید حداقل دو تیتر داشته باشد که به درد محتوای موردنظرتان بخورد.

۸. برای افزایش ترافیک سایت با مخاطبان‌ خود صحبت کنید

مکالمات آنلاین دیگر فقط از طریق متن اتفاق نمی‌افتد؛ بلکه مشتریان عاشق گوش دادن به صحبت‌های یک انسان واقعی هستند. این کار ارتباطی صمیمی ایجاد می‌کند که ممکن است یک فرصت احتمالی را به یک مشتری تبدیل کند.

می‌توانید برای مثال پادکست خودتان را شروع کنید یا یک همایش مجازی برگزار کنید. اگر می‌خواهید شخصی‌تر شود، ویدئوهایی برای یوتیوب یا دیگر سایت‌های اشتراک ویدئو و وبلاگ خودتان تهیه کنید. زمانی که مستقیماً با مخاطب‌تان صحبت می‌کنید، سخنان شفاهی‌تان می‌تواند به سرعت پراکنده شود.

بیشتر بخوانید: ۴ رنگ عالی برای افزایش بهره‌وری در محیط کار

۹.موتور های جست و جو و رسانه های اجتماعی را امتحان کنید

در حالی‌که جستجوی ارگانیک، ارزان‌ترین گزینه‌ی تولید افزایش ترافیک سایت است، گاهی یک کمپین تبلیغاتی می‌تواند به شدت ارزشمند باشد. این امر به خصوص در مورد رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات موتور جستجو صدق می‌کند.

از خریداران‌تان تصویرسازی کنید تا متوجه شوید در هر تبلیغی که انجام می‌دهید، چگونه مشتری ایده‌آل‌تان را مورد هدف قرار دهید. آزمایش آ/ب را بارها و بارها انجام دهید تا بفهمید کدام تبلیغ ـ و در کدام پلتفرم ـ بهتر عمل خواهد کرد. ممکن است کمی زمان ببرد که وب‌سایت‌تان در رده‌بندی موتور جستجو با سایت‌های بزرگ‌تر و جاافتاده‌تر رقابت کند.  بنابراین، اگر نمی‌توانید به صورت ارگانیک در رده‌بندی قرار بگیرید، تیلیغات می‌تواند میانبر فوق‌العاده‌ای باشد که پیشنهادتان را به صدر نتایج جستجو ببرد.

۱۰. برای افزایش بازدید سایت بخشیدن را شروع کنید

برخی وب‌سایت ها به صاحبان کسب‌وکاری که می‌خواهند از طریق هدایا رشدشان را تسریع و ترافیک وب تولید کنند، نکاتی پیشنهاد می‌کنند. هدایایی با یک جایزه‌ی ویژه خلق کنید تا هر کسی در بازار هدف‌تان خواهان آن باشد، مانند پکیج کامل محصولات‌تان. مردم را دعوت کنید با اشتراک‌گذاری پست‌های شما در رسانه‌های اجتماعی، ملحق شدن به فهرست ایمیل‌هایتان، و نظر دادن در وبلاگ شما ورودی بگیرند.

اهدای گاه به گاه هدایا پر هزینه است، بنابراین وقتی تصمیم  به انجام آن می‌گیرید دست به کار بزرگی خواهید زد. حداقل از دو هفته قبل برای هدایای خود بازاریابی کنید، به این ترتیب مردم می‌دانند منتظر چه چیزی باشند. دائم درباره‌ی آن در رسانه‌های اجتماعی پست بگذارید تا هیچ کدام از دنبال‌کنندگان شما آن را از دست ندهد.

۱۱. به جوامع صنعتی ملحق شوید

سازمان‌های شبکه‌سازی ، انجمن‌های حرفه‌ای، و سایر جوامع قادر هستند به شما کمک کنند ترافیک وب کسب کنید. برای نمونه اگر در گروه‌های آنلاین شرکت کنید، و یک پروفایل یا امضا با نام سازمان‌تان داشته باشید، لینک‌های درونی و نمایش بیش‌تری دریافت خواهید کرد . به علاوه، جایگاه برحق‌تان را به عنوان یک قدرت در صنعت خود درخواست کنید.

اگر به چنین صنعتی ملحق می‌شوید، به آن زمانی را اختصاص دهید. اگر غیرفعال هستید، سود چندانی نخواهید برد. لینکدین فرصت‌های بسیاری مختص صنایع، به افراد حرفه‌ای ارائه می‌دهد تا با رهبران فکری حوزه‌ی خود تعامل کنند. با افراد صنعت خود رابطه برقرار کنید ـ به ویژه غیر از رقبای مستقیم ـ و شبکه‌ی خود را گسترش دهید. همه را تشویق کنید شما را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنند (و فراموش نکنید که شما هم باید آن‌ها را دنبال کنید).

۱۲. از کلیدهای اشتراک‌گذاری استفاده کنید

درباره‌ی بهینه‌سازی پست‌های وبلاگ برای سئو صحبت کردیم. اما می‌توانید آن‌ها را برای رسانه‌های اجتماعی هم بهینه‌سازی کنید. برای همه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، دکمه‌های اشتراک‌گذاری بسازید. حتی اگر به ندرت از آن‌ها استفاده می‌کنید. وقتی افراد محتوای شما را به اشتراک می‌گذارند، به شبکه‌های آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید محتوای‌تان را برای مخاطبان بیش‌تری ارسال کنید.

بسیاری از دکمه‌های اشتراک‌گذاری تعداد دفعاتی را که یک محتوا اشتراک‌گذاری شده است، نمایش می‌دهند. آن را به عنوان فشار همتای اینترنتی در نظر داشته باشید. اگر کسی ببیند افراد زیادی محتوای شما را به اشتراک گذاشته‌اند، به احتمال بیشتر جا پای همتایان خود می گذارند.

افزایش ترافیک سایت
افزایش ترافیک سایت

۱۳. برای افزایش بازدید سایت، محتوای‌تان را طولانی کنید

در حالی‌که محتوای کوتاه و مختصر ممکن است در رسانه‌های اجتماعی به خوبی جواب دهد، اما برای وبلاگ به همان اندازه خوب نیست. اینترنت با محتوا اشباع شده است ـ که بیش‌تر آن‌ها کوتاه می باشند ـ پس برای تولید ترافیک وب به مطالب طولانی تر و عمیق تری نیاز دارید. گوگل هنگام رده‌بندی شما در نتایج جستجو، طول محتوا را در نظر می‌گیرد و موتورهای جستجو به مطالب بلندتر لطف دارند. چراکه تصور می‌شود اطلاعات ارزشمندتری دارند.

پست‌هایی پیدا کنید که بین ۸۰۰ تا ۲،۵۰۰ کلمه باشند. در هر مطلب تا جایی که می‌توانید اطلاعات جا بدهید. اگر آن را با درازگویی‌های غیرضروری پر کنید، خواننده را بیگانه می‌کنید. محتوا را به بخش‌های کوچکی تبدیل کنید تا مخاطبان‌تان بتوانند نگاه مختصری به آن بیندازند، و در هنگام لزوم از فهرست‌های شماره‌گذاری یا نقطه‌گذاری شده استفاده کنید.

۱۴. برای افزایش بازدید سایت یک مطلب مطبوعاتی بنویسید

شاید کمی قدیمی به نظر برسد، ولی مطالب مطبوعاتی هنوز هم وجود دارند. الان به جای آن‌که فقط در مطبوعات محلی توجهات را به خود معطوف کنند، در اینترنت هم قابل جستجو می باشند. اگر بتوانید مطلب مطبوعاتی بنویسید که به اندازه‌ی کافی متقاعدکننده باشد و منابع خبری از آن استفاده کنند، یعنی باز هم نمایش بیش‌تری خواهید گرفت.

تنها در صورتی که اطلاعاتی دارای ارزش خبری دارید، مطلب مطبوعاتی بنویسید. برای مثال، شاید از خط تولید جدیدی رونمایی کنید، یا شاید محصول‌ شما به تازگی توسط یک سازمان صنعتی یا دولتی به رسمیت شناخته شده باشد. مادامی که آن را کوتاه و سرشار از اطلاعات بنویسید، شانس زیادی برای گسترش وسیع آن خواهید داشت.

۱۵.درعموم صحبت کنید

باور کنید یا نه، حضور شخصی شما می‌تواند سبب افزایش ترافیک وب سایت شود. برای نمونه، اگر در یک کنفرانس پیش روی۱،۰۰۰ نفر صحبت کنید، اکثر آن مخاطبان بعدها ـ از سر کنجکاوی هم که شده، کسب‌وکار شما را جستجو خواهند کرد. هم‌چنین قادر هستید در سایت خود و یوتیوب، ویدئوهایی درباره‌ی سخنرانی‌های عمومی‌تان پست کنید تا ترافیک را هدایت کرده باشید.

امروزه بسیاری از همایش‌ها و کنفرانس‌ها با قرار دادن آدرس وب‌سایت و نام مستعار رسانه‌های اجتماعی سخنرانان بر روی صفحه‌ی پروژکشن، کمک به آن ها می‌کنند.  به این ترتیب هر کسی می‌تواند به حساب‌های اینترنتی شما دسترسی داشته باشد و محتوای‌تان را دنبال کند.

اگر سخنرانی کردن در عموم برای‌تان سخت است، کسی را پیدا کنید که با آن مشکلی نداشته باشد. مشعل را به کسی دیگر در سازمان‌تان واگذار کنید که مهارت‌های سخنوری و زمان مسافرت برای مشغله‌های سخنرانی را داشته باشد.

۱۶. با رسانه‌ها صحبت کنید تا با افزایش بازدید سایت مواجه شوید

وقتی رویدادی با ارزش خبری صنعت شما را تحت تاثیر قرار داده است، خودتان را دسترس رسانه‌های ملی قرار دهید. شاید فقط ۲۰ ثانیه از زمان پخش را به دست بیاورید، اما نام و کسب‌ و کارتان به توزیع انبوه خواهد رسید. اگر رسانه‌ها برای اظهار نظر یا نقل قول به شما رجوع کنند، ایمان‌شان را به قدرت شما نشان می‌دهند، که به ساخت اعتبار شما کمک خواهد کرد.

۱۷.آمار با ارزش انتشار دهید

لینک‌های داخلی می‌توانند باعث افزایش ترافیک سایت شوند. همچنین قادر هستند ترافیک وب خارجی را بهبود بدهند. با این حال، انجام این کار دشوار است. مخصوصاً اگر محتوای درستی را منتشر نکنید. آمار بسیار ارزشمند تلقی می‌شود. چراکه دیگر سازمان‌ها نیز می‌خواهند برای محتوای خود از آن استفاده کنند. اگر اصول اخلاقی را رعایت می‌کنند،شما را به عنوان منبع اصلی به وب‌سایت خود پیوند خواهند زد.

این یک راه عالی برای به دست آوردن لینک‌های داخلی باکیفیت است. برای مثال،دانشجویان و اساتید دانشگاهی که برای وب‌سایت‌های دانشگاه‌های خود محتوا تولید می‌کنند، بیشتر به آمار جالب لینک می‌دهند. می‌توانید این آمار را از سایت‌هایی مانند استاتیستا خارج و بعد در محتوای خود قرار دهید.

۱۸.یک (یا دو) فرد بانفوذ استخدام کنید

هنگام افزایش ترافیک وب، گاهی به یک کمک کوچک احتیاج پیدا می کنید. افراد بانفوذ معمولاً راه‌حل‌هایی عالی ارائه می‌دهند. زیرا کنترل قابل توجهی بر دنبال‌کنندگان خود دارند. نوعی مدرک اجتماعی است که می‌تواند یک پست وبلاگ یا صفحه‌ی یک محصول را در چند دقیقه همه‌گیر کند.

می‌توانید تلاش این افراد بانفوذ را جبران کنید یا افرادی بیابید که طرفدار برند شما باشند. در هر صورت، این فرد بانفوذ باید در وب سایت و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود، محصول یا خدمات‌تان را بررسی کرده یا تنها از آن نام ببرد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تکنیک روانشناسی قیمت گذاری که باید دانست

۱۹. شرکت‌ها، محصولات و دیگر خدمات را بررسی کنید

حالا که حرف از بررسی شد، اجازه ندهید تمام لذتش به افراد بانفوذ برسد. شما هم می‌توانید بررسی‌هایی درباره‌ی شرکت‌های دیگر و محصولات و خدمات آن‌ها بنویسید تا ترافیک وب تولید کنید. زمانی که افراد این شرکت‌ها را جستجو می‌کنند، احتمالا صفحه‌ی شما هم در موتورهای جستجو بالا خواهد آمد. به علاوه، اگر بررسی مساعدی در مورد یک شرکت بنویسید، آن سازمان احتمال دارد برای نشان دادن کیفیتش به صفحه‌ی شما لینک بدهد.

فقط اطمینان حاصل کنید شرکت‌هایی که بررسی می‌کنید به صنعت شما مربوط باشد. می‌توانید رقبای مستقیم و غیرمستقیم و شرکت‌هایی را انتخاب کنید که ممکن است در آینده با آن‌ها مشارکت کنید. نظر صادقانه‌تان را همراه با لینک به آن شرکت ابراز کنید.

افزایش ترافیک سایت
افزایش ترافیک سایت

۲۰. برای افزایش بازدید سایت از اشتباهات دوری کنید

هرکسی گاهی اوقات دچار اشتباه می‌شود. با این حال، بهتر است از برخی کارهای عجیب و غریب دوری کنید که می‌توانند به توانایی شما در جذب ترافیک وب بیش‌تر آسیب برساند.

ابتدا، از کپی کردن پست‌های رسانه‌های اجتماعی پرهیز کنید. اگر اندیشه‌ای را در فیسبوک به اشتراک می‌گذارید، آن را در توئیتر تکرار نکنید. به جای انجام این کار، راه جدیدی برای انتقال همان اطلاعات بیابید. یا حتی بهتر از آن، چیز کاملاً متفاوتی بگویید. برای مثال، ممکن است از پستی که به آن لینک می‌دهید، نقل‌قول مستقیم دیگری پیدا کنید.

اگر ترافیک بیش‌تری می‌خواهید، محتوای اضافه هم ممنوع می باشد. به جای نوشتن مطلبی درباره‌ی چیزی که صدها بار پوشش داده شده است، موضوعی انتخاب کنید که توجه چندانی را به خود جلب نکرده است. اگر محتوای منحصربه‌فردی انتشار دهید، ممکن است نظر برای گروه کوچک‌تری را جلب کنید، اما خیلی سریع‌تر در نتایج موتور جستجو پیدا خواهید شد.

طراحی نامناسب وب می‌تواند شانس افزایش ترافیک وب را از شما بگیرد، به ویژه اگر توسعه هسته سایت نیاز به کار زیادی داشته باشد. به عنوان مثال، ساخت یک وب‌سایت تجارت به تجارت بهتر می‌تواند به شدت تلاش‌های سئو و جذابیت سایت‌تان را بهبود دهد.

ارائه مهم ترین آموزش های دیجیتال مارکتینگ از جمله ۲۰ راهکار برای افزایش ترافیک سایت که نمی‌دانستید را در شرکت تبلیغاتی آسابرندینگ تجربه کنید. آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد است.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

در پایان هم اگر هرگونه سوال کسب و کاری و استارتاپی داشتید، حتما از کارشناسان آسابرندینگ بپرسید. آموزش های آسابرندینگ رو در صفحه اینستاگرام آسابرندینگ و همچنین صفحه آپارات آسابرندینگ دنبال کنید.

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد:

5راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام اینستاگرام تنها راه کسب درآمد آنلاین نیست. اگر در بازار ایده‌های تجاری جدید هستید ، می‌توانید: (۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام)با این حال، اگر تصمیم

ادامه مطلب