۱۶ روند بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲ که نباید از دست بدهید!

روند بازاریابی اینستاگرام

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

اگر می خواهید از استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود در سال ۲۰۲۲ بیشترین بهره را ببرید، به جای درستی آمده اید. در این مقاله، برترین ترندهای بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲ را به اشتراک می گذاریم تا بتوانید فالوورهای بیشتری به دست آورید، تعامل را افزایش دهید و درآمد بیشتری از این پلتفرم کسب کنید.

۱۶ روند بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲ که باید تماشا کنید:

اگر از اینستاگرام برای بازاریابی استفاده می‌کنید یا به آن فکر می‌کنید، مهم است که از آخرین روندهای بازاریابی اینستاگرام مطلع باشید. اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. 500+ میلیون هر روز پلتفرم را بررسی کنید. علاوه بر این، ۹۰ درصد از اینستاگرامرها یک تجارت را در این پلتفرم دنبال می کنند. با چنین پایگاه کاربری بزرگ، گم شدن در سر و صدا بسیار آسان است. با تمرکز بر روندهای بازاریابی اینستاگرام که در اینجا گنجانده ایم، می توانید یک  استراتژی بازاریابی موثر در اینستاگرام بسازید  و محتوای باکیفیتی ایجاد کنید که دنبال کنندگان شما را هیجان زده کند. بیایید نگاهی به ۱۶ روند بازاریابی اینستاگرام بیندازیم که می توانید آنها را برای رسیدن به اهداف خود در سال ۲۰۲۲ وفق دهید.

۱٫ استیکرهای لینک اینستاگرام محبوبیت بیشتری خواهند داشت

یک سال پیش، ما پیش‌بینی کردیم که برندهای بیشتری از ویژگی swipe-up برای ایجاد پیوند در استوری اینستاگرام خود استفاده کنند، نه اینکه مجبور باشند به یک پیوند انفرادی در بیو تکیه کنند. با این حال، اینستاگرام ایده های دیگری در این مورد داشت. آن‌ها در آگوست گذشته، ویژگی Swipe-up را بازنشسته کردند، اگرچه قبل از معرفی یک روش جدید و هیجان‌انگیز برای برندها و تأثیرگذاران برای گنجاندن پیوندها در استوری‌هایشان نبود.

استیکرهای پیوند آخرین برچسب‌های تعاملی هستند که می‌توانید به استوری‌های خود اضافه کنید. مانند اکثر استیکرهای اینستاگرام، استیکرهای لینک ظاهری نسبتاً ثابت دارند – یک بلوک مستطیلی با یک URL در پس زمینه سفید. کاربران می توانند روی استیکر ضربه بزنند و اینستاگرام آنها را به صفحه وب انتخابی منتقل می کند.

اگرچه اینستاگرام در ابتدا دسترسی به استیکرهای لینک را برای حساب‌هایی با بیش از ۱۰۰۰۰ فالوور محدود کرد (همان معیارهای ویژگی قدیمی Swipe Up)، اما از اواخر اکتبر ۲۰۲۱ آن را در دسترس همه قرار داد.

۲٫ بازاریابان بیشتری از پیش نمایش کارت توییتر در اینستاگرام استفاده خواهند کرد.

توییتر ممکن است دسترسی و محبوبیتی که قبلا داشت را نداشته باشد. با این حال، هنوز هم یک پلتفرم مورد علاقه بازاریابان است. اینستاگرام اکنون (یک بار دیگر) تبلیغ پست های اینستاگرام شما در توییتر را با پیش نمایش پست آسان کرده است .

اگر مدتی است که از اینستاگرام و توییتر استفاده کرده اید، ممکن است این یک مورد دژاوو به نظر برسد. استفاده از کارت‌های توییتر در اینستاگرام از روزهای اولیه آن در این برنامه وجود داشت، اما فیس‌بوک زمانی که اینستاگرام را در سال ۲۰۱۲ کنترل کرد، این قابلیت را حذف کرد.

۳٫ استوری های اینستاگرام ممکن است طولانی تر شوند.

اینستاگرام در حال آزمایش استوری های ۶۰ ثانیه ای است. قبلاً، آنها ویدیوهای طولانی‌تر در Stories را به قطعات ۱۵ ثانیه‌ای تقسیم کردند. با این کار، اکنون می‌توانید موسیقی و افکت‌ها را به یک ویدیوی کامل اضافه کنید و دیگر خود را محدود به پوشاندن بخش‌های ۱۵ ثانیه‌ای نکنید.

این به افرادی که داستان‌های شما را مشاهده می‌کنند فرصت می‌دهد تا با وقفه کمتری تماشا کنند. همچنین فرصت های جدیدی را برای شما فراهم می کند تا محتوایی ایجاد کنید که داستان شما را بیان کند و علاقه مخاطبان هدف شما را برانگیزد .

۴٫ برندها و سازندگان با استفاده از ویژگی‌های محتوای برند جدید پلتفرم، در اینستاگرام بهتر به هم متصل می‌شوند.

اینستاگرام ویژگی‌های محتوای مارک‌دار مختلف را در سال ۲۰۲۱ آزمایش کرد. در نتیجه، آنها اکنون ابزارهای جدیدی دارند که به سازندگان و برندها کمک می‌کند تا از طریق مشارکت با برند، تجارت و موارد دیگر در پلتفرم ارتباط برقرار کرده و با آن همکاری کنند.

سازندگان اکنون می‌توانند مارک‌های شرکت‌کننده‌ای را که علاقه‌مند به همکاری با آن‌ها هستند به فهرست مارک‌های ترجیحی خود اضافه کنند، و هنگام جستجوی برندها برای ایجادکنندگان، به آنها اولویت بدهند.

اینستاگرام همچنین بخشی را در پیام‌های مستقیم برای «پیام‌های مشارکت» ایجاد کرده است که در آن برندها و سازندگان مشارکت‌های محتوای برند خود را پیدا کرده و مدیریت می‌کنند.

برندها می توانند از داده ها و فیلترهای منحصر به فرد برای کشف و انتخاب بهترین سازندگان برای کمپین های خود استفاده کنند. آنها می توانند فهرست های کوتاه را سازماندهی کنند تا کمپین های متعدد را به راحتی مدیریت کنند.

۵٫ سازندگان استفاده خود از Affiliate و ویژگی‌های فروشگاه جدید اینستاگرام را افزایش خواهند داد.

اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ راه‌های متعددی را برای ایجاد درآمد در این پلتفرم معرفی کرد. یکی از پیشرفت‌ها این بود که سازندگان منتخب می‌توانستند محصولات برندهایی را که با آن‌ها کار می‌کنند برچسب‌گذاری کنند یا اگر خط تولید خود را دارند از فروشگاه‌ها استفاده کنند.

اینستاگرام اکنون در حال آزمایش یک ابزار بازاریابی وابسته بومی است که به سازندگان اجازه می دهد محصولات جدید موجود در پرداخت را کشف کنند، آنها را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند و برای خریدهایی که انجام می دهند کمیسیون دریافت کنند. هنگامی که افراد با یک پست وابسته از یک سازنده مواجه می شوند که دارای یک محصول برچسب گذاری شده است، “واجد شرایط برای کمیسیون” را در بالای پست می بینند، که به وضوح نشان می دهد که خرید آنها به حمایت از آن سازنده کمک می کند. این روش جدیدی را برای مشارکت و پاداش دادن به سازندگانی که محصولات خود را به اشتراک می گذارند، ارائه می دهد.

سازندگانی که قبلاً خط تولید خود را دارند، اکنون می‌توانند علاوه بر نمایه کسب‌وکار، فروشگاه خود را به نمایه شخصی خود پیوند دهند و به آنها اجازه می‌دهد محصولات خود را مستقیماً به طرفداران نمایش داده و بفروشند. آن‌ها همچنین می‌توانند یک فروشگاه جدید راه‌اندازی کنند و با راه‌اندازی محصولات انحصاری از برنامه اینستاگرام، با پیوند دادن حساب خود با شرکای تجاری منتخب، هیجان ایجاد کنند.

۶٫ محتوا (هنوز) حاکم است.

جای تعجب نیست که محتوا همچنان مهم ترین چیزی است که باید در برنامه ریزی استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود در نظر بگیرید. چندین ابزار بازاریابی محتوا وجود دارد که می‌تواند به شما در ایجاد محتوای شگفت‌انگیز اینستاگرام کمک کند، اما زیاد روی ارزش تولید تمرکز نکنید. در چند سال گذشته، ما شاهد روندی به سمت محتوای بدون فیلتر و «معتبر» از سوی اینفلوئنسرها و برندهای اینستاگرام بوده‌ایم و این روند ادامه خواهد داشت.

البته، این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید هر چیز قدیمی را ضبط و به اشتراک بگذارید.

در حالی که محتوای صریح در حال افزایش است، هنوز باید مطمئن شوید که محتوای شما چشم نواز است و داستانی را روایت می کند. کاربران اینستاگرام به طور فزاینده‌ای در تشخیص واقعی و معتبر بودن محتوایی که می‌بینند بهتر شده‌اند، تا حد زیادی به لطف حساب‌هایی مانند Humans of New York و اینفلوئنسرهایی که شکست‌های خود را نیز به اشتراک می‌گذارند، به جای اینکه فیدهای خود را صرفاً نشان دهند.

متوجه خواهید شد که پست ها دارای تصاویر باکیفیت و چشم نواز هستند و این به برند شما اعتبار می بخشد.

۷٫ استوری اینستاگرام حتی بیشتر

از زمان راه‌اندازی آن در آگوست ۲۰۱۶، استوری‌های اینستاگرام بین اینفلوئنسرهای اینستاگرام بسیار محبوب شده است. طبق گفته Meltwater، ۸۶٫۶٪ از کاربران اینستاگرام استوری پست می کنند و تقریبا ۸۰٪ از برندها می گویند که استوری اینستاگرام تأثیر زیادی بر محتوای تأثیرگذار در مورد برند آنها (Tribe Dynamics) داشته است. نه تنها این، بلکه نزدیک به ۹۰ درصد از اینفلوئنسرها محتوا را با استفاده از استوری منتشر می کنند و ۶۳ درصد از آنها می گویند که در سال آینده «بسیار بیشتر» از استوری ها استفاده خواهند کرد. اینستاگرام با افتخار اعلام می کند که بیش از ۵۰۰ میلیون اکانت هر روز از استوری اینستاگرام استفاده می کنند.

داشتن یک استراتژی موثر برای استوری های اینستاگرام برای استفاده حداکثری از این ویژگی مهم است. توصیه می‌کنیم از قابلیت‌های موجود برای همه کاربران مانند: نظرسنجی‌ها، اسلایدرهای ایموجی، برچسب‌ها و موارد دیگر- برای تشویق تعامل و مشارکت استفاده کنید.

۸٫ استفاده از Reels افزایش خواهد یافت

Reels اینستاگرام به کاربران امکان می‌دهد محتوای ویدیویی کوتاه ۱۵ ثانیه‌ای را ایجاد و ویرایش کنند. Reels در آگوست ۲۰۲۰ راه اندازی شد و در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور در دسترس است. در حالی که اینفلوئنسرهای TikTok که در این پلتفرم فالوور ایجاد کرده‌اند، احتمالاً فقط به این دلیل که اینستاگرام یک رقیب TikTok دارد، پرش نمی‌کنند، Reels یک گزینه عالی برای استفاده از محتوا، trands و چالش‌های سبک TikTok بدون اینکه مجبور باشند به پلتفرمی دیگر رفته و دوباره مخاطبان خود را بسازند .

برندها می توانند از طرق مختلف از reels های اینستاگرام در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنند. برای شروع، حتی اگر قصد تولید محتوا در TikTok را ندارید، به‌روز ماندن در مورد آنچه در این پلتفرم اتفاق می‌افتد، می‌تواند سود زیادی داشته باشد. سپس می توانید یکی از اولین سازندگانی باشید که این روندها را در Reels های اینستاگرام راه اندازی می کند. سهولت در ورود به حلقه‌های اینستاگرام از طریق محتوای اطلاعاتی نیز مفید است. در مورد چیزهایی که قبلاً در مورد آنها آگاهی دارید محتوا ایجاد کنید و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

۹٫ اینفلوئنسرهای مرتبط

با گرایش به محتوای معتبر و بدون فیلتر، برندها باید با تأثیرگذاران مرتبط همکاری کنند. یک کاربر عادی اینستاگرام به دنبال برقراری ارتباط با افراد واقعی است که زندگی آنها شبیه زندگی خودشان است نه افراد مشهور. هنگامی که به دنبال یک اینفلوئنسر اینستاگرام برای نمایندگی برند خود هستید، همه انواع اینفلوئنسرها را در نظر بگیرید. تعداد بیشتری از اینفلوئنسرهای نانو و میکرو به دلیل ارتباط آنها با مخاطبانشان برای همکاری مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که ممکن است تنها چند هزار دنبال کننده داشته باشند، این تأثیرگذاران تمایل دارند تعامل بهتری داشته باشند، فقط به این دلیل که برقراری ارتباط با چند هزار نفر برای آنها آسان تر از صدها هزار نفر است.

۱۰٫ بازاریابی علت

در جولای ۲۰۲۰، اینستاگرام ویژگی جمع آوری کمک های اجتماعی را راه اندازی کرد. کاربران می توانند برای اهداف شخصی، کسب و کار خود یا از طرف یک دوست یا هدفی که برای آنها مهم است، جمع آوری کمک مالی ایجاد کنند. اینستاگرام این ویژگی را در پاسخ به تأثیر کووید-۱۹ بر اقتصاد منتشر کرد. در زمان انتشار این ویژگی، کاربران اینستاگرام و فیسبوک بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای افرادی که تحت تأثیر این بیماری همه گیر قرار گرفته بودند، سرمایه گذاری کرده بودند. اینستاگرام گفته است که آنها همچنین «موج بزرگی از فعالیت های دیجیتالی را در پاسخ به گفتگوهای جهانی پیرامون عدالت نژادی دیده اند.

علاوه بر این که یک ویژگی نسبتاً جدید از اینستاگرام است، علت بازاریابی یک راه عالی برای اطلاع دادن به دنبال کنندگان شما است که برای شما مهم است. روزهایی که سکوت در مورد مسائل اجتماعی یک روش تجاری صحیح بود، گذشته است. این روزها کاربران اینستاگرام به دنبال برندهایی هستند که در مورد همان دلایل و مسائلی که برایشان مهم است موضع گیری کنند. و فکر نکنید که فقط می‌توانید یک جعبه سیاه را به عنوان تصویر نمایه اینستاگرام خود در حمایت از جنبش Black Lives Matter (جان سیاه پوستان مهم است) اضافه کنید و آن را یک روز بنامید—مصرف‌کنندگان با دیدن آن راحت‌تر و راحت‌تر می‌شوند که ریاکاری یا لبیک بگویند.

حتی بهتر است، بازاریابی هدف خود را با اینفلوئنسرهای محبوب اینستاگرام ترکیب کنید. به این ترتیب، می توانید با چهار مخاطب بالقوه کار کنید:

۱_ سازمان غیرانتفاعی که می‌خواهید از آن حمایت کنید و فالوورهای آن
۲_ مخاطب خودت
۳_ تأثیرگذاران مهم در جایگاه شما
۴_ مخاطب هدف شما، که می خواهید محصولات خود را بخرید (یا هدف دیگری).

۱۱٫ محتوای زنده بیشتر

استفاده از لایو اینستاگرام در هر دو سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ به شدت افزایش یافته است. طبق گزارش Business Insider، استفاده از لایو اینستاگرام در یک ماه، آوریل ۲۰۲۰، ۷۰ درصد افزایش یافته است. محققان بر این باورند که این افزایش به این دلیل است که انسان ها طوری ساخته نشده اند که برای مدت طولانی از دیگران جدا بمانند. مردم برای احساس ارتباط بیشتر به شبکه های اجتماعی روی آورده اند. با وجود تهدید همیشگی Omicron، واضح است که COVID-19 همچنان تعاملات اجتماعی ما ویران می کند. این امر باعث می‌شود که محتوای لایو اینستاگرام همچنان محبوبیت پیدا کند.

اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که بیش از ۱ میلیون نفر هر روز لایو اینستاگرام را تماشا می‌کنند و ۲۶ درصد از Gen Zs (نسل زد ) و Millennials ( نسل هزاره ) اکنون پخش زنده را در اینستاگرام تماشا می‌کنند.

۱۲٫ خرید درون برنامه ای

بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان برای خرید همه چیز از پوشاک گرفته تا غذا و ماشین به اینترنت روی می آورند. از آنجایی که ۷۰ درصد خریداران در حال حاضر از اینستاگرام برای یافتن محصولات جدید (فیس بوک) استفاده می کنند، منطقی است که اینستاگرام خرید بدون خروج از پلتفرم را برای کاربران آسان تر و آسان تر می کند.از آنجایی که این بیماری همه گیر همچنان برنامه ها را تا سال ۲۰۲۲ از مسیر خود خارج می کند، مصرف کنندگان احتمالاً فعالیت خرید آنلاین خود را افزایش می دهند. در اپلیکیشن موبایل اینستاگرام، پست‌های قابل خرید در فید شما با یک کیف خرید کوچک در گوشه پایین سمت چپ نمایش داده می‌شوند و می‌توانید برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره محصولات، روی محصولات ضربه بزنید. یک پست اینستاگرامی قابل خرید به این صورت است:

اکنون اینستاگرام دارای بخش خرید نیز می باشد، بنابراین اگر علاقه مند به فروش در اینستاگرام هستید، اکنون زمان شروع است.

۱۳٫ روی ویدیوی اینستاگرام تمرکز کنید

همراه با افزایش محتوای لایو اینستاگرام و Reels اینستاگرام، نگاه خود را به ویدیوی اینستاگرام تا سال ۲۰۲۲ نگاه دارید. ویدیوی اینستاگرام پلتفرم ویدیویی اینستاگرام است که ویدیوهای IGTV و فید را ترکیب می‌کند. برای مدتی، از سال ۲۰۱۸، IGTV فشار اینستاگرام برای ساخت ویدیوهای طولانی بود. با این حال، IGTV هرگز به عنوان یک قاتل یوتیوب مطرح نشد و در اواخر سال ۲۰۲۱ اینستاگرام IGTV را به «ویدیو اینستاگرام» تغییر نام داد و آن را با ویدیوهایی که مردم در فید معمولی اینستاگرام خود به اشتراک می گذارند ادغام کرد.

برای جذاب‌تر کردن IGTV برای سازندگان، اینستاگرام در اوایل سال ۲۰۲۱ تبلیغات را روی این پلتفرم آزمایش کرده بود. آنها بعداً این را برای پوشش دادن کشورهای بیشتری گسترش دادند و سپس ویدیوی جدید اینستاگرام را تحت پوشش قرار دادند. و از آنجایی که سازندگان محتوای ویدیویی اینستاگرام همان درصد درآمدی را که  سازندگان YouTube دریافت می‌کنند ، اینستاگرام می‌تواند خود را در موقعیتی قرار دهد که با غول محتوای ویدیویی رقابت کند. 

با Instagram Video، سازندگان این گزینه را دارند که از ابزارهای نرم افزار ویرایش ویدیو برای پخش محتوای ویدیوی خود استفاده کنند. اگرچه، همانطور که قبلاً در این مقاله اشاره کردیم، کاربران به دنبال دید معتبرتری از اینفلوئنسرها و برندها هستند، بنابراین احتمالاً می‌خواهید ترکیبی از ویدیوهای «صادقانه» و ویدیوهایی را انتخاب کنید که ظاهر صیقلی‌تر و تولید شده‌تری دارند.

۱۴٫ تب اکسپلور

همه پلتفرم های رسانه های اجتماعی یک هدف دارند: نگه داشتن کاربران تا زمانی که ممکن است در این پلتفرم. برای این منظور، اینستاگرام تب Explore را ایجاد کرده است. در اینجا، اینستاگرام محتوای جالب و شناخته شده ای را منتشر می کند و کار می کند! بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام هر روز به تب کاوش دسترسی پیدا می کنند تا راه های جدیدی برای سرگرمی خود بیابند (اینستاگرام). از طریق اصلاح مداوم برگه، آسان‌تر کردن استفاده و پیمایش، به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۲ زمان روی برگه کاوش افزایش می‌یابد.

برگه کاوش میانبرهایی را به کاربران ارائه می دهد تا به سرعت محتوای مورد علاقه خود را از ویدیوهای اینستاگرام، سفر، معماری، دکوراسیون، سبک، غذا و موارد دیگر پیدا کنند. این امر باعث می‌شود برندها و تأثیرگذاران بیش از هر زمان دیگری وارد برگه کاوش شوند تا بتوانند به کاربرانی دسترسی داشته باشند که به محتوای آنها علاقه دارند اما قبلاً حساب‌های خود را دنبال نمی‌کنند. البته هیچ راه مشخصی برای رسیدن به آنجا وجود ندارد. اما مواردی وجود دارد که می توانید برای افزایش شانس خود انجام دهید:

. از هشتگ های مناسب اینستاگرام استفاده کنید .

. بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام را پیدا کنید .

. مکان خود را اضافه کنید تا به دنبال کنندگان محلی دسترسی پیدا کنید .

. برای جلب مشارکت بیشتر، یک فراخوان اقدام کنید .

. با کامنت های خود مشغول شوید .

انتظار داشته باشید که در طول سال ۲۰۲۲ شاهد رقابت بین برندها و اینفلوئنسرها باشید، زیرا آنها برای کسب جایگاهی مطلوب در تب کاوش اینستاگرام رقابت می کنند.

۱۵٫ محتوای متقابل پلتفرم پرطرفدار

در حالی که پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تمایل به محتوای بومی دارند، یک پیمایش سریع در فیدها در هر پلتفرمی اکنون ترکیبی از محتوای بومی و چند پلتفرمی مانند میم‌ها، چالش‌های TikTok، GIF، جلوه‌های ویژه و موارد دیگر را نشان می‌دهد. از میان تمامی پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، اینستاگرام در معرفی ویژگی‌های جدیدی که به کاربران خود اجازه می‌دهد همان نوع محتوایی را ایجاد کنند که به صورت متقاطع ارسال می‌کردند، مهارت خاصی دارد.اکنون که فیس‌بوک GIPHY را خریداری کرده و قصد دارد آن را در اینستاگرام ادغام کند، می‌توانید انتظار داشته باشید که بازاریابی گیف بسیار بیشتری را نیز در این پلتفرم مشاهده کنید، علاوه بر محتوای سبک TikTok که اینستاگرام با Reels و محتوای ویدیویی طولانی ارائه می‌کند. از طریق ویدیو اینستاگرام

۱۶٫ افکت های AR مارک دار

در حالی که افکت های مارک دار در اوج محبوبیت اسنپ چت به طرز مضحکی محبوب بودند، فیس بوک این ایده را پذیرفته و آن را به یک پلتفرم کامل تبدیل کرده است. استودیوی Spark AR فیسبوک در اواسط سال ۲۰۱۹ عمومی شد و از آن زمان تاکنون، بیش از ۱ میلیارد نفر در سراسر جهان از آن برای ایجاد فیلترهای افکت AR خود استفاده کرده‌اند. جلوه‌های AR برند توسط برندهای مختلف در صنایع استفاده شده است، از شرکت‌های لوازم آرایشی که به کاربران اجازه می‌دهند تا ببینند سایه‌های مختلف آرایش روی آن‌ها چگونه به نظر می‌رسند تا برندهای لباس و دکوراسیون خانه که به کاربران اجازه می‌دهند لباس‌ها را به‌طور مجازی امتحان کنند یا ببینند یک دکور خاص در فضای آن‌ها چگونه به نظر می‌رسد.این روشی عالی برای برندها برای بازاریابی محصولات خود برای خریدارانی است که به طور فزاینده ای برای نیازهای خرید خود به اینترنت روی می آورند.

برند خود را در سال ۲۰۲۲ با این روندهای بازاریابی اینستاگرام رشد دهید

ایجاد یک برند قوی در اینستاگرام بخش بزرگی از هر استراتژی بازاریابی موفق رسانه های اجتماعی است. این به طور مداوم ثابت می کند که پلتفرمی برای تأثیرگذاران است، ابزارها و حتی آموزش هایی را ارائه می دهد که به برندها کمک می کند تا به دنبال کنندگان دسترسی پیدا کنند و با آنها تعامل داشته باشند. همانطور که اینستاگرام به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، افزودن قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که باعث می‌شود کاربران را در پلتفرم راحت‌تر نگه دارید، اینفلوئنسرها و برندهایی که قبلاً روی این پلتفرم دنبال‌کننده ایجاد کرده‌اند، تمرکز تلاش‌های خود در اینجا بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. با ۱۶ روند بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲ که در اینجا به اشتراک گذاشته ایم، به شما کمک می کند یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام درخشان، جذاب و موثر ایجاد کنید که به شما کمک می کند در هر مرحله از رقبای خود بهتر عمل کنید.

منبع : https://influencermarketinghub.com

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد است که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام می دهد. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همگی در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری صورت می پذیرد.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل گوناگون است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام نموده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام کنیم. خوشحال می شویم با ما همراه شوید.

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: