۵۰ نکته که به شما در افزایش ثروت و درآمد و کسب موفقیت کمک می کند

افزایش ثروت و درآمد

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

مطمئناً تمامی افراد در جهان از این که ثروتشان از پارو بالا برود و پول زیادی داشته باشند، بدشان نمی آید. اما چطور می توان این کار را مدیریت کرد؟

با توجه به اینکه تخصص شرکت تبلیغاتی آسابرندینگ مشاوره اقتصادی و مشاوره کسب و کار است، ما تصمیم گرفتیم که فرصت را غنیمت بشماریم و برای شما مقاله ای تحت عنوان ۵۰ نکته که به شما در افزایش ثروت و درآمد و کسب موفقیت کمک می کند منتشر کنیم. از بهترین راه های بودجه بندی تا نحوه افزایش درآمد خود مانند یک حرفه ای. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

چند نکته اولیه برای افزایش ثروت و درآمد

۱٫ تقویم مالی ایجاد کنید

اگر به خود اعتماد ندارید که مالیات سه ماهه خود را پرداخت کنید یا گزارش اعتباری خود را به صورت دوره ای تهیه کنید، به فکر یادآوری قرار ملاقات برای این پولهای مهم باشید، همانطور که برای ویزیت سالانه پزشک یا تنظیم ماشین اقدام می کنید. یک جای خوب برای شروع. ما تقویم مالی نهایی را پیشنهاد می کنیم.

۲٫ نرخ بهره خود را بررسی کنید

سوال: کدام وام را باید ابتدا پرداخت کنید؟ جواب: یکی با بالاترین نرخ بهره. 
سوال: کدام حساب پس انداز را باید باز کنید؟ جواب: یکی با بهترین نرخ بهره. 
سوال: چرا بدهی کارت اعتباری چنین سردردی به ما می دهد؟ پاسخ: آن را به خاطر نرخ سود مرکب سرزنش کنید. 
نکته پایانی در اینجا: توجه به نرخ بهره به شما کمک می کند تا بدانید بر روی کدام تعهدات بدهی یا پس انداز تمرکز کنید.

۳٫ ارزش خالص خود را دنبال کنید

دارایی خالص شما-تفاوت دارایی ها و بدهی های شما-عدد بزرگی است که می تواند به شما بگوید از نظر مالی در چه وضعیتی هستید. آن را زیر نظر داشته باشید و این می تواند به شما کمک کند از پیشرفت هایی که در جهت اهداف مالی خود دارید مطلع شوید. یا می تواند در صورت عقب نشینی به شما هشدار دهد.

بیشتر بخوانید: ۷ نکته مفید در مورد استفاده از اینستاگرام برای کسب و کار

چگونه مانند یک حرفه ای بودجه بندی کنیم؟

۴٫ تنظیم بودجه، دوره

این نقطه شروع هر هدف دیگری در زندگی شما می باشد. در اینجا یک چک لیست برای ایجاد بودجه شخصی حذفی وجود دارد.

۵- رژیم غذایی تمام نقدی را در نظر بگیرید

اگر دائماً بیش از حد هزینه می کنید، این کار شما را از آن تردید خارج می کند. باور نمی کنید؟ رژیم غذایی نقدی زندگی این سه نفر را تغییر داد. و وقتی این زن تمام پول نقد را دریافت کرد، متوجه شد که آنقدرها هم که فکر می کرد ترسناک نیست. واقعاً.

۶٫ یک دقیقه پول روزانه بگیرید

این یکی مستقیماً از بنیانگذار و مدیرعامل LearnVest الکسا فون نقل شده است، که قسم می خورد هر روز یک دقیقه برای بررسی تراکنش های مالی خود اختصاص می دهد. این عمل ۶۰ ثانیه ای به شناسایی مشکلات بلافاصله، پیگیری پیشرفت هدف کمک می کند و میزان هزینه خود را برای بقیه روز تعیین می کند!

۷٫ حداقل ۲۰ درصد از درآمد خود را به اولویت های مالی اختصاص دهید

منظور ما از اولویت ها ایجاد پس اندازهای اضطراری، پرداخت بدهی ها و پر کردن درآمد بازنشستگی است. درصد زیادی به نظر می رسد؟ در اینجا آمده است که چرا ما این عدد را دوست داریم.

۸٫ حدود ۳۰ درصد از درآمد خود را برای هزینه زندگی اختصاص دهید

این شامل خورد و خوارک، پوشاک و ساعات خوش است – اساساً هر چیزی که نیازهای اولیه را پوشش نمی دهد. با رعایت قانون ۳۰، می توانید همزمان صرفه جویی کرده و فریب دهید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با مشاوره کسب و کار یا مشاوره شغلی

چگونه می توان با انگیزه پول به دست آورد؟

۹٫ پیش نویس هیئت چشم انداز مالی

شما برای شروع به کارگیری عادات پولی بهتر به انگیزه نیاز دارید و اگر یک تابلوی چشم انداز بسازید، می تواند به شما یادآوری کند که در مسیر اهداف مالی خود باشید.

۱۰٫ تعیین اهداف مالی خاص

از اعداد و تاریخ، نه فقط کلمات، برای توصیف آنچه می خواهید با پول خود انجام دهید استفاده کنید. چقدر بدهی می خواهید بپردازید و چه زمانی؟ چقدر می خواهید ذخیره شود و تا چه تاریخی؟

۱۱٫ اهداف پولی مناسب داشته باشید

یک مطالعه نشان داد که هدف هرچه دورتر به نظر برسد و هرچه از زمان رسیدن به آن مطمئن نباشیم، احتمال تسلیم شدن بیشتر است. بنابراین علاوه بر تمرکز بر اهداف بزرگ (مثلاً خرید خانه)، اهداف کوچکتر و کوتاه مدت را نیز در طول مسیر تعیین کنید که نتایج سریع تری را به همراه خواهد داشت. مانند صرفه جویی در هزینه هفتگی به منظور سفر کردن به خارج از کشور.

۱۲٫ منابع مالی و بدن خود را به شکل درآورید

یک مطالعه نشان داد که ورزش بیشتر منجر به افزایش دستمزد می شود. زیرا شما بعد از این که عرق کرده اید، بهره وری بیشتری خواهید داشت. بنابراین دویدن ممکن است به تقویت برنامه مالی شما کمک کند. بعلاوه، همه عادت ها و نظم و انضباطی که مثلا در دویدن ماراتن ها وجود دارد، با مدیریت خوب پول شما نیز مرتبط است.

۱۳٫ نحوه لذت بردن را بیاموزید

لذت بردن به معنای قدردانی از چیزی است که در حال حاضر دارید، به جای اینکه سعی کنید با به دست آوردن چیزهای بیشتر خوشحال شوید.

۱۷٫ یک رفیق پول بگیر

طبق یک مطالعه، دوستان با ویژگی های مشابه می توانند عادات خوبی را از یکدیگر انتخاب کنند – و این در مورد پول شما نیز صدق می کند! بنابراین سعی کنید چندین دوست برای ناهارهای معمولی پول جمع آوری کنید ، مانند این زن ، 35000 دلار بدهی را در این راه پرداخت کنید.


چگونه می توانید درآمد خود را تقویت کنید

۱۸٫ هنگام مذاکره درباره حقوق ، ابتدا شرکت را به نام ارقام معرفی کنید

اگر دستمزد فعلی خود را از همان ابتدا واگذار کنید ، راهی ندارید که بفهمید کم بازی می کنید یا بالبال. گرفتن یک کارفرمای بالقوه برای نامگذاری این رقم ابتدا به این معنی است که می توانید آنها را بالاتر ببرید.

۱۹٫ می توانید بیش از حقوق خود مذاکره کنید

ساعات کار ، عنوان رسمی ، مرخصی زایمان و زایمان ، زمان تعطیلات و پروژه هایی که در آن کار خواهید کرد ، همه مواردی هستند که ممکن است یک کارفرمای آینده مایل به مذاکره باشد.

۲۰- تصور نکنید که واجد شرایط بیکاری نیستید

در اوج رکود اقتصادی اخیر ، تنها نیمی از افراد واجد شرایط بیکاری برای آن درخواست کردند. قوانین بیکاری را بیاموزید .

۲۱٫ در مورد شغل فعلی خود درباره نیازهای شرکت خود بحث حقوق و دستمزد انجام دهید

کارفرمای شما اهمیتی نمی دهد که آیا برای خانه بزرگتر پول بیشتری می خواهید یا نه – به حفظ یک کارمند خوب اهمیت می دهد. بنابراین هنگام مذاکره درباره حقوق یا درخواست افزایش حقوق ، بر ارزش باورنکردنی ای که برای شرکت به ارمغان می آورید تأکید کنید.

چگونه بدهی را در خلیج نگه داریم

۲۲٫ با بدهی های کوچک شروع کنید تا به شما در تسخیر بزرگترها کمک کند

اگر بدهی زیادی دارید ، مطالعات نشان می دهد که پرداخت بدهی های کوچک می تواند به شما اطمینان دهد که با بدهی های بزرگتر مقابله کنید. می دانید ، مانند پرداخت یک موجودی متوسط ​​در کارت فروشگاه قبل از رسیدن به کارت با موجودی بزرگتر. البته ، ما عموماً توصیه می کنیم کارت را با بالاترین نرخ بهره حذف کنید ، اما گاهی اوقات فکر کردن برای شما ارزشش را دارد.

۲۳٫ هرگز وام را امضا نکنید

اگر وام گیرنده – دوست شما ، اعضای خانواده ، افراد مهم دیگر ، هرکسی – پرداخت های خود را از دست بدهد ، امتیاز اعتباری شما سقوط می کند ، وام دهنده می تواند بابت پول به دنبال شما بیاید و احتمالاً رابطه شما را خراب می کند. به علاوه ، اگر بانک به یک نشانگر احتیاج دارد ، بانک به فرد برای انجام پرداختها اعتماد نمی کند. نکته پاداش برای والدین: اگر از شما خواسته شد که برای دانش آموز خود وام خصوصی تعیین کنید ، ابتدا بررسی کنید که آیا فرزند شما از وام ، کمک هزینه و بورسیه تحصیلی فدرال استفاده کرده است یا خیر.

۲۴٫ هر دانش آموز باید FAFSA را پر کند

حتی اگر فکر نمی کنید که کمک دریافت خواهید کرد ، پر کردن فرم ضرری ندارد. این به این دلیل است که ۱٫۳ میلیون دانشجو سال گذشته یارانه Pell را از دست دادند – که نیازی به بازپرداخت ندارد! – زیرا آنها فرم را پر نکرده اند.

۲۵٫ همیشه وام های دانشجویی فدرال را به جای وام های خصوصی انتخاب کنید

اگر رویاهای اشتغال شما دقیقاً مطابق برنامه بعد از کالج پیش نرود ، وام های فدرال دارای شرایط پرداخت انعطاف پذیر هستند. بعلاوه ، وام های فدرال معمولاً دارای نرخ بهره بهتر هستند. بنابراین در مورد وام هایی که می گیرید هوشمند باشید – و سعی کنید از این اشتباهات بزرگ دیگر وام دانشجویی جلوگیری کنید .

۲۶٫ اگر در حال پرداخت وام های دانشجویی فدرال هستید ، گزینه های بازپرداخت را بررسی کنید

فقط با وام دهنده خود تماس بگیرید و بپرسید آیا آنها برنامه های فارغ التحصیل ، تمدید شده یا مبتنی بر درآمد ارائه می دهند. در مورد این گزینه ها اینجا بیشتر بخوانید .

۲۷٫ پرداخت وام مسکن کمتر از ۲۸ درصد درآمد ماهانه خود را انتخاب کنید

این یک قاعده کلی است وقتی می خواهید مشخص کنید که چقدر خانه می توانید تهیه کنید. در اینجا با این شماره بیشتر آشنا شوید . و سپس به نوعی فضول گرایی افراط کنید و ببینید که دیگر زوج ها چه هزینه ای می توانند داشته باشند .

نحوه خرید هوشمند

۲۸٫ خریدها را بر اساس هزینه در هر استفاده ارزیابی کنید

ممکن است خرید پیراهن ۵ دلار شیک تر از پیراهن اصلی ۳۰ دلاری از نظر مالی مسئولیت پذیرتر باشد – اما به شرطی که فاکتور کیفیت را نادیده بگیرید! وقتی تصمیم می گیرید آیا جدیدترین اسباب بازی ، وسیله آشپزخانه یا پوشاک ارزش آن را دارد یا خیر ، تعداد دفعات استفاده یا پوشیدن آن را در نظر بگیرید. در این مورد ، شما حتی می توانید هزینه هر ساعت را برای تجربیات در نظر بگیرید!

۲۹٫ صرف تجربیات کنید ، نه چیزها

قرار دادن پول خود برای خریدهایی مانند کنسرت یا پیک نیک در پارک – به جای آنکه آن را صرف اجسام گران قیمت مادی کنید – به شما پول بیشتری می دهد. تحقیقات چنین می گوید .

۳۰٫ فروشگاه انفرادی

تا به حال از دوستان خود خواسته اید که بگویند: “این برای شما بسیار زیبا است! شما باید آن را دریافت کنید! ” برای همه چیزهایی که امتحان می کنید؟ به جای قدم زدن در مرکز خرید ، از معاشرت خود برای قدم زدن در پارک صرفه جویی کنید و با خرید با جدیت رفتار کنید.

۳۱٫ برای خود واقعی خرج کنید نه شما خیالی

به راحتی می توانید در دام خرید شخصی که می خواهید باشید ، بیفتید: آشپز ، سبک حرفه ای ، ورزشکار سه گانه.

۳۲٫ حفاظت از اضافه برداشت را کنار بگذارید

خوب به نظر می رسد ، اما در واقع راهی است که بانک ها شما را وسوسه می کنند که بیش از حد هزینه کنید و سپس هزینه ای را برای این امتیاز دریافت کنید. درباره محافظت از اضافه برداشت و سایر اشتباهات بانکی که باید از آنها اجتناب کنید ، بیشتر بدانید .

بیشتر بخوانید: ۲۱ نکته بازاریابی اینستاگرام در سال ۲۰۲۱

نحوه پس انداز حق بازنشستگی

۳۳٫ صرفه جویی در اسرع وقت را شروع کنید

هفته آینده نیست. نه وقتی حقوق دریافت می کنید. سال بعد نیست. امروز. زیرا پولی که شما در صندوق بازنشستگی خود قرار می دهید زمان بیشتری برای رشد از طریق قدرت رشد مرکب خواهد داشت.

۳۴٫ هر کاری ممکن است انجام دهید تا حساب بازنشستگی خود را زودتر وصول نکنید

فرو رفتن زودهنگام به صندوق های بازنشستگی شما را چندین برابر آسیب می زند. برای شروع ، شما تمام کارهای سختی را که تاکنون صرفه جویی کرده اید نفی می کنید – و از سرمایه گذاری این پول جلوگیری می کنید. ثانیاً ، در صورت انصراف زودهنگام مجازات می شوید و این مجازات ها معمولاً بسیار سنگین هستند. در نهایت ، با قبض مالیاتی که برداشت می کنید ، با قبض مالیات برخورد خواهید کرد. همه این عوامل نقد شدن زودهنگام را به آخرین راه حل تبدیل می کند.

۳۵٫ برای بدست آوردن پول پول بدهید

مسابقه معروف ۴۰۱ (k) زمانی است که کارفرمای شما به حساب بازنشستگی شما واریز می کند. اما تنها درصورتی که ابتدا مشارکت کنید ، آن سهم را دریافت خواهید کرد. به همین دلیل به آن کبریت می گویند ، می بینید؟

۳۶٫ وقتی حقوق دریافت می کنید ، پس انداز بازنشستگی خود را نیز افزایش دهید

آیا می دانید چگونه همیشه به خود گفته اید وقتی بیشتر داشته باشید پس انداز خواهید کرد؟ ما با شما تماس می گیریم هر زمان که دستمزد شما افزایش می یابد ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که انتقال خودکار خود را به پس انداز برسانید و حق بیمه بازنشستگی خود را افزایش دهید. این فقط یک مرحله در چک لیست ما برای شروع پس انداز برای بازنشستگی است .

چگونه می توانید اعتبار خود را به بهترین نحو بسازید و پیگیری کنید

۳۷٫ به طور مرتب گزارش اعتباری خود را بازبینی کنید و بر نمره اعتباری خود نظارت داشته باشید

این زن به سختی آموخت که نمره اعتباری کمتر از ستاره ای می تواند هزاران هزینه برای شما داشته باشد. او فقط گزارش اعتباری خود را بررسی کرد ، که به نظر خوب می رسید – اما نمره اعتباری واقعی خود را دریافت نکرد ، که داستان متفاوتی را بیان می کرد.

۳۸٫ استفاده از اعتبار خود را زیر ۳۰ of از کل اعتبار موجود خود نگه دارید

در غیر این صورت به عنوان نرخ استفاده از اعتبار شناخته می شود ، با تقسیم کل مبلغ روی تمام کارت های اعتباری خود بر مجموع اعتبار موجود ، آن را محاسبه می کنید. و اگر از بیش از ۳۰ درصد اعتبار موجود خود استفاده می کنید ، می تواند امتیاز اعتباری شما را تحت تأثیر قرار دهد .

۳۹٫ اگر اعتبار بدی دارید ، یک کارت اعتباری امن تهیه کنید

یک کارت ایمن مانند ایجاد یک کارت معمولی به ایجاد اعتبار کمک می کند – اما به شما اجازه نمی دهد که بیش از حد هزینه کنید. و برای بدست آوردن آن نیازی به اعتبار خوب ندارید! در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد کارت های اعتباری ایمن بدانید آورده شده است .

چگونه می توان بیمه مناسب کرد

۴۰٫ بیمه نامه عمر بیشتری در بالای بیمه نامه شرکت خود دریافت کنید

این به این دلیل است که سیاست اساسی کارفرمای شما اغلب بسیار کم است. قانع نشده اید؟ بخوانید که بیمه عمر اضافی چگونه یک خانواده را نجات داد .

۴۱٫ بیمه اجاره دهندگان را دریافت کنید

البته ، سرقت ، خرابکاری و بلایای طبیعی را پوشش می دهد ، اما می تواند مواردی مانند قبوض پزشکی افرادی که در محل شما آسیب می بینند ، خسارت هایی که در خانه شخص دیگری ایجاد می کنید ، اجاره کند ، اگر مجبورید در جایی دیگر بمانید. خسارت وارده به آپارتمان شما – و حتی وسایلی که از یک واحد ذخیره سازی به سرقت رفته است. ماهانه حدود ۳۰ دلار بد نیست!

چگونه خود را برای روزهای بارانی (مالی) آماده کنیم

۴۲٫ پس انداز را جزء بودجه ماهانه خود قرار دهید

اگر منتظر بمانید تا زمانی که به طور مداوم یک بالشتک نقدی در پایان ماه در دسترس دارید ، هرگز پولی برای کنار گذاشتن نخواهید داشت ! در عوض ، پس انداز ماهانه را در بودجه خود قرار دهید. در مورد این و سایر اشتباهات پس انداز بزرگ و نحوه رفع آنها بیشتر بخوانید .

۴۳٫ پس اندازهای خود را از حساب جاری خود دور نگه دارید

در اینجا یک حقیقت جهانی وجود دارد: اگر ببینید در حساب جاری خود پول دارید ، آن را خرج می کنید. عادت زنانه. راه اندازی سریع پس انداز با افتتاح حساب پس انداز جداگانه شروع می شود ، بنابراین کمتر ممکن است که به طور تصادفی پول تعطیلات خود را برای خرید شبانه آنلاین دیگری در اواخر شب صرف کنید.

۴۴٫ یک حساب پس انداز در یک بانک متفاوت از محل حساب جاری خود باز کنید

اگر هر دو حساب خود را در یک بانک نگه دارید ، انتقال پول از پس انداز خود به چک شما آسان است. خیلی راحت بنابراین از مشکل – و این مشکلات مالی دیگر جلوگیری کنید .

۴۵٫ واریز مستقیم (تقریبا) جادویی است

چرا می پرسی؟ زیرا به شما این احساس را می دهد که پولی که هر ماه به پس اندازهای خود می رسانید ناگهان ظاهر می شود – حتی اگر به خوبی می دانید که از حقوق و دستمزد شما دریافت می شود. اگر پولی که برای پس انداز اختصاص می دهید هرگز در حساب جاری شما وارد نشود ، احتمالاً آن را از دست نخواهید داد – و حتی ممکن است از میزان رشد حساب شما در طول زمان شگفت زده شوید. راههای دیگری را برای راه اندازی صندوق اضطراری خود بیابید .

۴۶٫ ​​تغییر به اتحادیه اعتباری را در نظر بگیرید

اتحادیه های اعتباری برای همه مناسب نیستند ، اما می توانند برای خدمات بهتر به مشتریان ، وام های مهربانانه و نرخ سود بهتر حساب های پس انداز شما مناسب باشند.

۴۷٫ ۵ نوع فوریت های مالی وجود دارد

نکته: عروسی یکی از آنها نیست. تنها در صورتی که شغل خود را از دست داده اید ، فوریت های پزشکی دارید ، خودروی شما خراب شده است ، هزینه های اضطراری خانه (مانند سقف نشت شده) یا نیاز به سفر به مراسم تشییع جنازه ، به حساب پس انداز اضطراری خود وارد کنید . در غیر این صورت ، اگر نمی توانید از عهده آن برآیید ، فقط نه بگویید.

۴۸٫ می توانید پس انداز زیادی داشته باشید

نادر است ، اما ممکن است. اگر بیش از شش ماه پس انداز در حساب اضطراری خود دارید (نه ماه اگر مشاغل آزاد دارید) و به اندازه کافی برای اهداف کوتاه مدت مالی خود ذخیره کرده اید ، سپس به فکر سرمایه گذاری باشید.

بیشتر بخوانید: ۹ اصل طراحی سایت خوب

نحوه رویکرد سرمایه گذاری

۴۹٫ به هزینه ها توجه کنید

هزینه هایی که شما در بودجه خود می پردازید ، همچنین نسبت هزینه نامیده می شود ، می تواند بازده شما را تحت تأثیر قرار دهد. حتی چیزی که ظاهراً به اندازه ۱ درصد هزینه کم است ، در دراز مدت برای شما هزینه دارد. توصیه کلی ما این است که از صندوق های شاخص کم هزینه استفاده کنید.

۵۰٫ یکبار در سال سبد سهام خود را متعادل کنید

ما طرفدار بازی در بازار نیستیم ، اما شما باید هر چند وقت یکبار به حساب کارگزاری خود نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که تخصیص سرمایه گذاری شما همچنان با اهداف سرمایه گذاری بیشتر شما مطابقت دارد. در اینجا نحوه تعادل مجدد وجود دارد

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد است که صفر تا صد تبلیغات را برای کسب و کارهای مختلف انجام می دهد. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همگی در آسابرندینگ توسط کارشناسان و خبرگان اقتصادی و فناوری صورت می پذیرد.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

در پایان هم اگر هرگونه سوال در مورد اینستاگرام برای هر کسب و کاری و استارتاپی داشتید، حتما از کارشناسان آسابرندینگ بپرسید. آموزش های آسابرندینگ رو در صفحه اینستاگرام آسابرندینگ و همچنین صفحه آپارات آسابرندینگ دنبال کنید.

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: