۲۰ روش برای ارتقا کسب و کار خود در سال۲۰۲۱ – با یا بدون پول

ارتقاء کسب و کار

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

برای ماندگاری و ارتقا کسب و کار شما به مشتری نیاز دارد. برای جذب مشتری، باید کسب و کار خود را ارتقا دهید. در روزهای خوب گذشته، این مسئله در مورد تصمیم گیری بین یک بروشور، یک بروشور، یک کارت پستال یا تبلیغ در روزنامه محلی بود. اما در دنیای دیجیتالی امروز، امکانات بی پایان است (بخوانید: قریب به اتفاق).

بنابراین اگر برای یافتن بهترین راه ها برای ارتقاء کسب و کار خود مشکل دارید، ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید. شک نکنید پشیمان نخواهید شد.

در این پست، ما قصد داریم ۳۰ راه موثر برای ارتقاء کسب و کار خود را، بدون بودجه، بودجه محدود یا بودجه وسیع پوشش دهیم.

 • موتورهای جستجو (یعنی جستجوی Google و Maps).
 • کانال های شبکه های اجتماعی (از جمله فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام، توییتر، LinkedIn ، YouTube TikTok و Pinterest).
 • فهرست راهنمای آنلاین (تعداد آنها بیش از آنچه فکر می کنید وجود دارد!)
 • جامعه محلی شما (رویدادها، حمایت ها و مطبوعات).

چگونه کسب و کار خود را در گوگل تبلیغ کنیم؟

استفاده از گوگل برای ارتقاء کسب و کار شما خالی از لطف نیست. با به دست آوردن بیش از 90 سهم بازار. این یکی از بهترین راه ها برای پیش روی مصرف کنندگان است که به طور فعال به دنبال راه حل هستند. در اینجا بهترین روش های استفاده از Google برای به دست آوردن نام شما وجود دارد:

۱٫ نمایه تجاری گوگل خود را ایجاد و تأیید کنید.

نمایه تجاری Google شما (اصطلاح Google برای فهرست Google شما) چیزی است که به کسب و کار شما اجازه می دهد در نتایج Google Maps، بخش محلی نتایج جستجوی Google و همچنین هنگامی که شخصی نام و مکان کسب و کار شما را تایپ می کند در سمت راست نشان داده شود. پانل دانش در نتایج جستجو. همانطور که گوگل در ارائه نتایج خود به مکان جستجوگر بهتر و بهتر می شود، این فهرست رایگان باید در اولویت اول باشد.

کلید استفاده از نمایه کسب و کار شما برای تبلیغ کسب و کار شما ، تأیید مالکیت فهرست شما از طریق حساب رایگان Google برای کسب و کار من است . پس از مالکیت، می توانید لیست خود را بهینه کنید تا در نتایج جستجو و جستجوهای مرتبط تر نشان داده شود.

اگر در Google Maps رتبه بندی می کنید یا در Local Pack ، (همانطور که در بالا مشاهده شد) در صفحات معمولی این نتایج بسیار مشاهده می شود. با این روش کسب و کار شما اساساً خود را ۲۴ ساعته و ۷ روزه تبلیغ می کند. حتی بهتر از این، می توانید پستها را مستقیماً در فهرست Google خود منتشر کنید و تبلیغات جذابی را در زمانی که مخاطبان قصد پیدا کردن شما را دارند، در مقابل مخاطبان خود قرار دهید.

برای آشنایی بیشتر با این روش بسیار رایگان و بسیار مؤثر در ارتقاء کسب و کار خود، از 13 بهینه سازی Google برای کسب و کار من برای ۲۰۲۰ دیدن کنید.

۲٫ وب سایت بگیرید

هر کسب و کاری نیاز به یک وب سایت دارد، مهم نیست که کسب و کار یا مشتریان شما چقدر قدیمی هستند. وب سایت شما برای مشتریان فعلی و آینده نگر مناسب است. حتی اگر شما را در شبکه های اجتماعی یا گوگل پیدا کنند، می خواهند به وب سایت شما مراجعه کنند و مانند لیست Google شما، به طور شبانه روزی به ارتقاء کسب و کار شما کمک می کند.

یک وب سایت تجاری خوب نه تنها به خودی خود به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عمل می کند، بلکه داستان کسب و کار شما و آنچه ارائه می دهید را بیان می کند، اطلاعات تماس را ارائه می دهد و شخصیت و ویژگی های متمایز برند شما را نشان می دهد، بلکه برای اندازه گیری و بهبود نیز ضروری است.

به عنوان مثال، هنگام اجرای تبلیغات، به صفحات فرود نیاز دارید که در وب سایت شما وجود دارد. هنگامی که اطلاعات مفیدی را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنید، باید به صفحه اصلی خود در وب سایت شما لینک داده شود. با ورود تمام کانال های بازاریابی به وب سایت شما، می توانید از تجزیه و تحلیل استفاده کنید تا ببینید کدام استراتژی ها بهترین کار را می کنند و بینش ارزشمندی در مورد مخاطبان خود به دست آورید.

اگرچه راه حل های کاملاً رایگان برای ایجاد یک وب سایت برای تجارت شما وجود دارد، اما تقریباً در صورت تمایل به ارتقاء تجارت خود، باید به نوعی از وب سایت پولی استفاده کنید. داشتن نام دامنه، ظاهر و احساس حرفه ای و توانایی مقیاس بندی و افزودن ویژگی ها در صورت نیاز همه برای رشد ضروری است.

۳٫ پیاده سازی بهینه سازی موتورهای جستجو

برای شما یک امر ضروری است که تجارت خود را ارتقا دهید. موضوع دیگری است که گوگل تجارت شما را تبلیغ می کند. سئو مجموعه ای از شیوه هایی است که کسب و کار شما را با الگوریتم رتبه بندی گوگل هماهنگ می کند.

 اما از آنجا که این الگوریتم برای استفاده از یادگیری ماشین و رفتار کاربر برای تولید دقیق ترین و با کیفیت ترین نتایج برای جستجوگران تکامل یافته است، بهینه سازی برای موتورهای جستجو واقعاً فقط برای جستجوگران بهینه سازی شده است. به ویژه کسانی که در جستجوی چیزی هستند که شما ارائه می دهید.

سئو تنها یک تاکتیک نیست، بلکه تاکتیک های بسیاری است که به طور جمعی برای ارتقاء رتبه شما کار می کند. همچنین، از آنجا که گوگل نتایج فوق العاده ای بر اساس موقعیت مکانی دارد، شما به اندازه خرده فروشان بزرگ این شانس را دارید که در صفحه اول Google ظاهر شوید. بدون صرف هزینه! (البته به استثنای هزینه دریافت وب سایت).

برخی از تاکتیک های SEO برای ارتقاء تجارت شما عبارتند از:

 • اضافه کردن کلمات کلیدی مرتبط (مبتنی بر مکان و صنعت) به مکانهای خاص وب سایت شما.
 • به طور مرتب محتوای اصلی و با کیفیت بالا، همراه با تصاویر برچسب دار تهیه کنید.
 • حفظ سرعت بارگذاری و امنیت بالای صفحه.

برای راهنمایی بیشتر در زمینه SEO ، این پست را در 10 فاکتور برتر رتبه بندی Google در سال ۲۰۲۰ (+نحوه بهینه سازی برای آنها) بررسی کنید.

وقتی کسب و کار شما از نظر نتایج رتبه بندی بالایی دارد، گوگل اساساً کسب و کار شما را نه فقط برای شما، و نه فقط برای هر کسی، بلکه برای افرادی که به دنبال چیزی هستند که شما ارائه می دهید تبلیغ می کند. واقعاً از این بهتر نمیشه.

۴٫ یک وبلاگ تجاری ایجاد کنید.

ما فقط در استراتژی قبلی به این موضوع پرداختیم. اما محتوا سئو آنقدر محرک مهمی است که واقعاً شایسته مقوله خاص خود به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی است. یک وبلاگ برای مشاغل متوسط نیست. مطمئناً می توانید چند پست در مورد نقاط عطف و رویدادها ایجاد کنید، اما یک وبلاگ سودآور وبلاگی است که محتوای آموزشی را با صدای برند شما در مورد سوالات و اصطلاحاتی که مشتریان ایده آل شما در Google جستجو می کنند، تولید می کند.

ارتقا کسب و کار

به این سوالات و اصطلاحات کلمات کلیدی گفته می شود و هرچه محتوای بیشتری برای هدف قرار دادن این کلمات کلیدی تولید کنید، فرصت های بیشتری برای نشان دادن مشاغل خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو ایجاد می کنید. پست های وبلاگ عالی می تواند یکی از موارد زیر باشد:

 • نحوه کار و پست های آموزشی
 • لیست استراتژی ها و منابع (۱۰ مورد برتر، ۵ مورد برتر، ۳ مورد مهم و غیره)
 • پرسش و پاسخ یا نوشتن مصاحبه با یک متخصص صنعت
 • پست های رهبری فکری
 • پست های مهمان
 • توصیفات مشتری یا مطالعات موردی
 • پست های فصلی

برای کمک در یافتن کلمات کلیدی و ایجاد پست های وبلاگ مناسب سئو، این منابع را بررسی کنید:

۵٫ مطالب خود را به اشتراک بگذارید

وبلاگی که تخصص، نزدیک بودن و تمایل واقعی شما را برای کمک به مخاطبان نشان می دهد، ابزار تبلیغاتی مناسب برای یک تجارت است. بنابراین فقط پست ها را منتشر نکنید. آنها را تبلیغ کنید! در شبکه های اجتماعی، از طریق خبرنامه های ایمیل، یا حتی آنها را به راهنماهای قابل بارگیری تبدیل کنید تا به شما در جمع آوری سرنخ ها کمک کند. 

بهتر است بگویم که اگر محتوایی را با در نظر گرفتن قابلیت اشتراک گذاری تولید کنید، احتمالاً پست های وبلاگ شما مورد توجه دیگر وب سایت های معتبر قرار می گیرد که در سایت خود یا در شبکه های اجتماعی به سایت شما اشاره می کنند و به آن لینک می دهند و کسب و کار شما را تبلیغ می کنند.

۶٫ Google Ads را اجرا کنید

در حالی که سئو به شما کمک می کند تا در بالای صفحات نتایج قرار بگیرید، این یک استراتژی بلند مدت است که هفته ها و حتی ماه ها طول می کشد تا نتایج را مشاهده کنید. برای سریع تر دیده شدن و اگر بودجه دارید، Google Ads راهی است که باید پیش بگیرید.

تبلیغات Google Ads در بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو، بالای لیست های ارگانیک و محلی نشان داده می شود. از بین موتورهای جستجوی موجود، گوگل محبوب ترین است. نه فقط به این دلیل که بیشترین سهم از ترافیک موتورهای جستجو را کنترل می کند، بلکه به دلیل سطح بالای انعطاف پذیری، ویژگی های ایجاد تبلیغات و معیارهای عملکرد دقیق است.

اگرچه تسلط بر Google Ads به زمان و آزمایش و خطای زیادی نیاز دارد، اما یک کمپین بهینه ارزش سرمایه گذاری را دارد. تبلیغات در Google می تواند از طریق تبلیغات متنی در شبکه جستجو یا تبلیغات بنری برند دار در شبکه نمایش انجام شود.

چگونه کسب و کارمان را با استفاده از دایرکتوری(محل ذخیره در ویندوز) آنلاین تبلیغ کنیم؟

مشتریان به طور معمول از دایرکتوری های آنلاین دیدن می کنند و مشاغل مورد نیاز خود را جستجو و بررسی می کنند. این سایت ها معمولاً وب سایتهای پر بازدید و قدیمی با اعتبار دامنه بالا هستند. بنابراین غیر معمول نیست که صفحه نمایه یا نام کسب و کار شما در یکی از این دامنه ها در صفحه اول گوگل ظاهر شود. ایجاد لیست های آنلاین طولی نمی کشد و می تواند به افزایش حضور آنلاین شما کمک کند و کسب و کار شما را به مشتریان نزدیک و با قصد بالا معرفی کند.

۷٫ ایجاد لیست در فهرست اصلی

سایتهای کوچک فهرست داده ها را از سایتهای بزرگتر جمع آوری می کنند. به این معنی که با ایجاد لیست در سایتهای اصلی، احتمالاً به طور خودکار در فهرستهای کوچکتر نیز ظاهر می شوید. در زیر لیستی از فهرستهای اصلی برای شروع آمده است. همه آنها رایگان هستند، اما اغلب گزینه های پولی دارای ویژگی های پیشرفته هستند.

 • گوگل (به تاکتیک شماره ۱ مراجعه کنید)
 • Yelp
 • فیس بوک
 • دایرکتوری های طاقچه کاربردی مانند TripAdvisor ، Angie’s List و غیره
 • دفتر کسب و کار بهتر
 • در شیشه ای
 • Foursquare (حتی اگر به عنوان یک بستر اجتماعی مرده باشد ، هزاران پلتفرم از داده های آن استفاده می کنند.)
 • صفحات زرد/سفید
 • بینگ

۸٫ لیست های خود را بهینه کنید

ایجاد لیست یک چیز است، اما بهینه سازی آن یک چیز دیگر است. با پر کردن هر فیلد در نمایه های خود، افزودن عکس ها و جمع آوری نظرات پ، می توانید جذابیت کسب و کار خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید در جستجوها رتبه بالاتری نسبت به رقبا داشته باشید. این امر مهمی است که مطمئن شوید اطلاعات شما در همه لیست های شما با اطلاعات وب سایت شما مطابقت دارد. 

ناسازگاری ها می توانند باعث شوند خوب در مورد قابلیت اطمینان شما ابرو بالا بیاورد. در نهایت، حتماً لیست خود را زیر نظر داشته باشید و هرگونه نادرستی را برطرف کنید. ممکن است در صورت پر شدن خودکار لیست ها خطایی رخ دهد.

۹٫ دریافت نظرات مشتریان آنلاین

ما فقط به جمع آوری نظرات اشاره کردیم. اما از آنجا که نقد و بررسی برای مشاغل کوچک و محلی بسیار مهم است، آنها شایسته بخش خود هستند.

بازاریابی دهان به دهان یکی از قدرتمندترین راه ها برای تبلیغو ارتقا کسب و کار شما به افراد مناسب است. توصیفات در وب سایت شما عالی است. اما بررسی در سیستم عامل های رسمی مانند گوگل و فیسبوک حتی بهتر است. 

این وب سایت ها می توانند در معض دید قرار گرفتن شما را افزایش دهند و از آنجا که تدابیری برای جلوگیری از بررسی های جعلی یا هرزنامه در نظر گرفته شده است، مردم بیش از هر جای دیگر به نظرات در اینجا اعتماد دارند. به علاوه، بررسی ها یک عامل رتبه بندی اصلی برای نتایج جستجوی محلی هستند.

۱۰٫ نظارت و پاسخ به بررسی

بسیاری از دایرکتوری های آنلاین به هر کسی اجازه می دهند تا یک لیست اضافه کند. بنابراین حتی اگر مشاغل خود را لیست نکرده اید، ممکن است همچنان در آنجا باشند و نظرات را جمع آوری کنند.

 اطمینان حاصل کنید که لیست های خود را تا جایی که ممکن است مطالبه کرده اید و مرتباً این سایت ها را زیر نظر داشته باشید. از این طریق می توانید به نظرات پاسخ دهید. این کار یکی دیگر از راه های عالی برای ارتقا کسب و کار شما است. نه تنها می توانید نظرات منفی را حل کنید (و حتی معکوس کنید) ، بلکه نحوه پاسخگویی به نظرات (مثبت و منفی) می تواند ارزش های نام تجاری شما را آشکار کرده و به مشتریان بالقوه تصور کند که تجارت با شما چگونه است.

چگونه کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنیم؟

شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های رایگان برای ارتقا و اطلاع رسانی درباره کسب و کار کوچک شما می باشند. محبوب ترین حساب های تجاری فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام و توییتر هستند.

۱۱٫ بارگذاری فیلم ها در یوتیوب

بازاریابی ویدئویی یک راه عالی برای ارتقا و تبلیغ کسب و کار شما است و یوتیوب به شما امکان می دهد این کار را به صورت رایگان انجام دهید! تبلیغ کسب و کار خود از طریق یوتیوب یک راه موثر برای کمک به مشتریان یا مشتریان احتمالی است که با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. 

جمع آوری یک ویدیوی مروری سریع از مشاغل خود و سپس بارگذاری آن در یوتیوب به شما یک ابزار فروش خوب می دهد که می توانید در صفحه اصلی وب سایت خود ارسال کنید یا برای مشتریان احتمالی ایمیل ارسال کنید.

همچنین می توانید فیلم های آموزشی ، آموزش ها یا نحوه کار در کانال یوتیوب خود ارسال کنید تا توسط افرادی که به دنبال آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد، کشف شوند. گزینه های مقرون به صرفه زیادی برای ساخت فیلم وجود دارد. همچنین می توانید فیلم هایی را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید که می تواند کیفیت SEO آنها را افزایش دهد.

۱۲٫ مخاطبان خود را در اینستاگرام درگیر کنید

علیرغم اینکه یکی از جدیدترین پلتفرم های شبکه های اجتماعی است، اینستاگرام سومین پلتفرم محبوب در جهان است. با فرمت های ارسال متنوع (تصاویر دائمی ، داستانهای کوتاه مدت ، مجموعه های IGTV ، جلسات زنده ، نکات برجسته، استوری و موارد دیگر) ، روش های مختلفی برای استفاده از اینستاگرام برای جذب مخاطب و ارتقاء کسب و کار شما وجود دارد. تو می توانی:

 1. فروش و معاملات خود را با هشتگ ها ارتقا دهید تا دسترسی شما افزایش یابد.
 2. مسابقه را با یک محصول/خدمات رایگان یا با تخفیف اجرا کنید تا بتوانید سر و صدای مثبت ایجاد کنید.(می تونی لیستی از سرنخ هایی را برای دستیابی به آنها بدست آورید). 
 3. مشاوره و آموزش هایی را ارائه دهید تا بعنوان یک منبع مهم شناخته شوید.

۱۳٫ در توییتر به اشتراک بگذارید

توییتر یکی دیگر از بستر های رایگان است که می تواند برای تبلیغ آنلاین کسب و کار شما استفاده شود. عمدتاً اگر مخاطبان شما شامل جوانان ۱۸ تا ۲۴ ساله باشند، تمایل به فعالیت بیشتر برای ایجاد مخاطب دارد. اما اگر به طور مداوم فعال هستید، می توانید بر بستر تسلط داشته باشید و مزایای آن را تجربه کنید.

۱۴٫ از پینترست استفاده کنید

در حالی که Pinterest اساساً بر روی اشتراک گذاری عکس ها متمرکز است، این واقعیت که عکس های شما می توانند به وب سایت شما لینک داده شوند، فرصتی فوقالعاده برای تبلیغ کسب و کار شما و افزایش ترافیک بیشتر به سایت شما ایجاد می کند.

۱۵٫ TikTok را امتحان کنید

TikTok در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، اما در حال حاضر از کاربران فعال Twitter ، LinkedIn ، Snapchat و Pinterest پیشی گرفته است . سهولت استفاده از آن در ایجاد فیلم های جذاب با جلوه های ویژه، آن را به یک پلت فرم بازاریابی ویدئویی عالی تبدیل کرده است. می توانید مستقیماً روی پلتفرم بپردازید تا نحوه کار، آموزش یا ویدیوهای پشت صحنه را ارائه دهید.

۱۶٫ در تبلیغات شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید

تبلیغات شبکه های اجتماعی امروزه یکی از آینده نگرانه ترین، پر کاربردترین و سودآورترین انواع تبلیغات دیجیتال است. بیش از 3.6 میلیارد نفر از آن استفاده می کنند و به طور مداوم در حال پیشرفت است. هنگامی که این کار به درستی انجام شود، کسب و کار شما را با این مزایا به مخاطبان بسیار هدفمند ارتقا می دهد:

 • آشنایی: افراد را در کانال هایی که بیشتر از آنها استفاده می کنند، دعوت کنید.
 • مقرون به صرفه بودن:  هدف گذاری پیشرفته تضمین می کند که تبلیغات شما فقط به مناسب ترین مخاطبان نشان داده می شود.
 • محتوای حمایتی:  پست های ارگانیک شما برای حمایت از پست های حمایت شده شما عمل می کند.
 • وفاداری به نام تجاری: جذب فالوورهای بیشتر به حساب های شما به ایجاد مشتریان جدید و وفادار شدن آنها کمک شایانی می کند.
 • تجزیه و تحلیل : بدانید چه چیزی کار می کند تا بتوانید بودجه خود را متناسب با آن اختصاص دهید.

۱۷٫ تبلیغات محلی و آفلاین

روزنامه ها ، مجلات ، رادیو و حتی تلویزیون برخی دیگر از مکان های سنتی برای پرداخت هزینه برای ارتقا کسب و کار شما هستند. اگر قصد دارید کسب و کار خود را از طریق تبلیغات چاپی یا هر یک از این استراتژی های آفلاین ارتقا دهید، نکته اصلی این است که مطمئن شوید همه چیز را دنبال می کنید. تا بتوانید از اثربخشی آن مطلع شوید.

۱۸٫ کمپین های بازاریابی ایمیلی را اجرا کنید

بازاریابی از طریق ایمیل از دیرباز وجود داشته است. اما این استراتژی به هیچ وجه در طول زمان کم اثر نشده است. در حقیقت ۷۷% از مردم ترجیح می دهند پیامهای تبلیغاتی مبتنی بر اجازه را از طریق ایمیل در مقایسه با سایر روشهای ارتباطی دریافت کنند. ایمیل یک کانال محبوب برای مصرف کنندگان و مشاغل است:

 • مردم دوست دارند مطلع باشند.
 • افراد دائماً ایمیل خود را بررسی می کنند.
 • ایمیل گزارش دقیق ارائه می دهد.
 • می توانید لیست های خود را برای ایمیل های هدفمند و شخصی سازی شده تقسیم بندی کنید.
 • بازاریابی ایمیلی 30 برابر  متوسط ​​سرمایه گذاری را ایجاد می کند.
 • بسترهای بازاریابی ایمیلی انعطاف پذیری، خلاقیت و مهمتر از همه سهولت استفاده را ارائه می دهند.

۱۹٫ از کارکنان خود حمایت کنید

رهبری خوب و رفتار مناسب با کارکنان شما به طور طبیعی آنها را به حامیان تجارت شما تبدیل می کند. مشارکت های وبلاگ کارکنان را تشویق کنید، چت های حاشیه ای را میزبانی کنید، آنها را در رویدادهای محلی مشارکت دهید، تبلیغات خانوادگی و دوستانه را اجرا کنید، برای آنها ارزش قائل شوید. در نتیجه آنها برای شغلی که در آن کار می کنند ارزش قائل خواهند شد. 

سپس می توانید اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را تشویق کرده و آنها را به اخبار و ابزار مجهز کنید تا بدون زحمت در مورد کسب و کار خود اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید.

۲۰٫ پست مستقیم را امتحان کنید

علیرغم تسلط رسانه های دیجیتالی امروزه، ارسال کارت پستال، بروشور، نامه یا سایر نامه ها هنوز می تواند راه بسیار موثری برای تبلیغ و ارتقا کسب و کار شما به مشتریان نزدیک باشد. 

یکی از بزرگترین چالش های این روش تبلیغاتی این است که شما نمی توانید نامه های خود را دقیقاً هدف قرار دهید. بنابراین برای دریافت پاسخ باید حجم زیادی از نامه را چاپ و ارسال کنید. مزیت این امر این است که اگر آن را به درستی دریافت کنید، تبلیغ کسب و کار خود از طریق نامه می تواند به شما در جذب مشتریان جدید با یک فرایند بسیار تکرار شونده کمک کند.

نتیجه نهایی: شما می توانید به طور مؤثر کسب و کار خود را با پول یا بدون پول تبلیغ کنید.

در مورد ارتقا کسب و کار شما، صرف نظر از بودجه، گزینه های زیادی وجود دارد. اجرای استراتژی های موجود در این پست مطمئناً نتیجه خواهد داشت. به خصوص اگر شما به طور منظم استراتژی خود را مرور و تجدید نظر کنید.

ما در این پست مطالب زیادی را توضیح داده ایم. بنابراین بیایید خلاصه کنیم تا همه چیز را جمع بندی کنیم:

 1. نمایه تجاری Google خود را ایجاد و تأیید کنید
 2. وب سایت بگیرید
 3. SEO را پیاده سازی کنید
 4. یک وبلاگ تجاری راه اندازی کنید
 5. مطالب خود را به اشتراک بگذارید
 6. Google Ads را اجرا کنید
 7. ایجاد لیست در فهرست اصلی
 8. لیست های خود را بهینه کنید
 9. دریافت نظرات آنلاین مشتریان
 10. نظارت و پاسخ به نظرات
 11. بارگزاری فیلم ها در یوتیوب
 12. مخاطبان خود را در اینستاگرام درگیر کنید
 13. در توئیتر به اشتراک بگذارید
 14. از پینترست استفاده کنید
 15. TikTok را امتحان کنید
 16. در تبلیغات شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری کنید
 17. تبلیغات محلی و آفلاین
 18. کمپین های بازاریابی ایمیلی را اجرا کنید
 19. از کارکنان خود حمایت کنید
 20. پست مستقیم را امتحان کنید

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو ، مدیریت و تبلیغات شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

در پایان هم اگر هرگونه سوال درباره بازاریابی اینستاگرام داشتید، حتما از کارشناسان آسابرندینگ بپرسید. آموزش های آسابرندینگ رو در صفحه اینستاگرام آسابرندینگ و همچنین صفحه آپارات آسابرندینگ دنبال کنید.

این مطلب ترجمه شده از سایت WordStream است.

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد:

5راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام اینستاگرام تنها راه کسب درآمد آنلاین نیست. اگر در بازار ایده‌های تجاری جدید هستید ، می‌توانید: (۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام)با این حال، اگر تصمیم

ادامه مطلب