۱۲ روش افزایش فروش برای طلافروش ها و جواهر فروش ها (بازاریابی و تبلیغات)

افزایش فروش برای جواهر فروش ها

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

افزایش فروش برای همه مشاغل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قصد ما این است که ۱۲ روش افزایش فروش برای جواهر فروش ها بیان کنیم.

این بیماری همه گیر (کووید نوزده) زخم عمیقی در صنعت جواهرات ایجاد کرده است و صاحبان مشاغل برای مقابله با قرنطینه تلاش می کنند و به دنبال بهبود کسب و کار جواهرات برای جذب مشتریانی هستند که قدرت خرید آنها در سال گذشته کاهش یافته است. به عنوان مثال، هند، دومین مصرف کننده بزرگ طلا در جهان، شاهد کاهش ۳۰ درصدی خرید طلا در سال ۲۰۲۰ بود.

با این حال، کارشناسان بازار بر این باورند که صنعت در نهایت شتاب بیشتری خواهد گرفت و نقاط عطف جدیدی را به ثبت خواهد رساند.

انتظار می رود بازار خرید آنلاین جواهرات تا سال ۲۰۲۷ به مرز ۵۸٫۹ میلیارد دلار برسد و CAGR 15.5 درصد را ثبت کند. اما آنها موافق هستند، برای بازگشت سریع و دستیابی به پایداری مطلوب، صاحبان مشاغل جواهرات باید اقدامات پیشگیرانه ای انجام دهند.
اگر خرده فروش جواهرات هستید، باید گام های درستی برای پیشی گرفتن از رقبا و افزایش فروش خود بردارید. در واقع، گفتن این کار آسان تر از انجام آن است. برای کمک به شما برای شروع در مسیر درست، در اینجا ۱۲ نکته وجود دارد:

۱۲ روش افزایش فروش برای جواهر فروش ها

۱٫ تمرکز بر بخش های خاص

تلاش برای فروش به همه یک اشتباه استراتژیک بزرگ است. ‌ بخش های مختلف نیازهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال، یک زن در اواخر دهه ۲۰ زندگی خود که ۴۷۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد، در خرید جواهرات در مقایسه با یک زن ۴۵ ساله که سالانه ۱۲۵۰۰۰ دلار درآمد دارد، ملاحظات متفاوتی دارد.

بنابراین، با یک استراتژی و رویکرد، نمی توانید به هر دو آنها نزدیک شوید، می توانید؟ ‌ به همین دلیل است که هدف قرار دادن “همه” یک اشتباه است.

در عوض، چند بخش انتخابی را انتخاب کنید و سپس تمام منابع خود را به سمت هدف قرار دهید. تبدیل بسیار بهتر خواهد بود. ‌ به نوعی، برای خود جایگاهی در صنعت جواهرسازی ایجاد کنید، جایی که در آن در تهیه غذا برای انتخاب بخش ها تخصص دارید.

۲٫ تخفیف های جذاب ارائه دهید

این بسیار ساده و سرراست است.
‌فروش جواهرات فروشی را در مجموعه خود برای مشتریان جدید و قدیمی معرفی کنید. تخفیف ها را “فوری” کنید؛ به این معنی که آنها را برای یک دوره زمانی محدود زندگی کنید. بنابراین، مطمئن شوید که مخاطبان هدف شما از چنین تخفیف هایی از طریق کمپین های بازاریابی آگاه هستند.

۳٫ تیم فروش خود را آموزش دهید

فروش یک هنر است. اگر به دنبال افزایش فروش جواهرات هستید؟ به سادگی از مشتریان بپرسید که آنها چه می خواهند و به آنها نشان دهید که جواهرات لزوماً واجد شرایط فروش نیست.
این بسیار تاکتیکی تر از آن است، که برای نرخ بسته بالا، فروش بهتر و تجربه مشتری فوق العاده تلاش می کند.
بنابراین، آموزش تیم فروش خود را به بهتر در فروش می شود. آنها را آموزش دهید تا در ارائه یک تجربه آفلاین عالی و همچنین خرید آنلاین جواهرات به مشتریان بهتر عمل کنند. این کار مزایای بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. 

۴٫ روی تبلیغات رسانه های اجتماعی کلیک کنید

تبلیغات رسانه های اجتماعی، اگر به درستی انجام شوند، می توانند رشد تصاعدی کسب و کار شما را باز کنند. بنابراین، تبلیغات را در پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام، گوگل، لینکدین، کوورا و غیره اجرا کنید. در صورت نیاز کارشناسان آگهی استخدام کنید.
‌بخش های تعریف شده را هدف قرار دهید. از طریق محتوای مرتبط با آنها ارتباط برقرار کنید. ارزش پیشنهادی بهتری به آنها ارائه دهید. در مورد تخفیف محدود در مجموعه جواهرات خود به آنها بگویید. سرمایه گذاری کوچک در تبلیغات نوید بازگشت سرمایه عالی را می دهد.

بیشتر بدانید: ۵۰ نکته که به شما در افزایش ثروت و درآمد و کسب موفقیت کمک می کند

۵٫ تمرکز بر ساخت برند

یک برند قابل مشاهده و دوست داشتنی یکی از با ارزش ترین دارایی های یک جواهر فروش خرده فروشی است. علاوه بر این، ۵۹ درصد از مشتریان ترجیح می دهند محصولات جدید را از برندهایی که می شناسند خریداری کنند.

به عنوان یک کسب و کار جواهرات، می‌توانید با مشتریانی متعهد و بودجه‌های بازاریابی غیرقابل اندازه‌گیری، شاخ‌ها را با برنجی بالا قفل کنید. به این ترتیب، شما باید به دنبال راه هایی برای درخشش باشید – با رویکرد ساخت برند قوی خود.
اما چگونه می توان فروش جواهرات را با برندسازی افزایش داد؟
برندسازی به دو مرحله سطح بالا خلاصه می شود: ایجاد هویت برند و ایجاد اعتماد پیرامون آن هویت.
شما باید عناصر هویت برند را در همه رسانه ها به طور یکسان اعمال کنید. این شامل لوگو، طراحی وب سایت، الگوها و نمادها، رنگ ها و فونت ها و کمپین های تبلیغاتی شما می شود.
با حرکت رو به جلو، می توانید هویت برند فروشگاه جواهرات خود را به طور موثر تقویت کنید و ارزش اعتماد را در اطراف آن از طریق فعالیت های بازاریابی دیجیتال متعدد، مانند بازاریابی رسانه های اجتماعی، سئو و بازاریابی محتوا، تقویت کنید. تبلیغات پولی و بازاریابی ایمیلی این اقدامات در کنار هم برای ایجاد یک نام تجاری قابل اعتماد هسته اصلی هستند.

۶٫ ارتباطات خود را شخصی سازی کنید

شخصی سازی یکی از تاکتیک های کلیدی برای افزایش نرخ تبدیل است.
‌شما باید با مشتریان احتمالی به زبان آنها ارتباط برقرار کنید. شما باید به آنها بگویید که نیازها و نیازهای آنها را درک می کنید. که جواهرات ایده آلی را دارید که با ترجیحات و بودجه آنها مطابقت دارد.
‌با کلمات و عبارات خود به مشتریان بالقوه احساس اهمیت کنید.
‌شخصی کردن تجربه خرید جواهرات آنها، مانند صحبت کردن با دوستی که آنها را درک می کند، می تواند نرخ تبدیل شما را به شدت بهبود بخشد. این به شما کمک می کند معاملات بیشتری را به سرعت ببندید!

۷٫ بیشتر (و بهتر) گوش کنید

مشتریان شما چه می گویند؟ آیا آنها مجموعه گردنبندهای شما را دوست ندارند یا در مورد خرید اینترنتی گردنبند نظری دارند ؟ آیا آنها آرزوی تخفیف بیشتر دارند؟ آیا آنها برای پیدا کردن فروشگاه شما مشکل داشتند؟ آیا آنها در مورد مشکلی که برای یافتن جای پارک در خارج از فروشگاه شما داشتند صحبت می کردند؟

گوش دادن به مشتریان می تواند بینش غنی را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید این بینش ها را به اقدامات تبدیل کنید و جنبه های مختلف کسب و کار جواهرات خود را بهبود بخشید تا فروش خود را افزایش دهید. 

۸٫ مشتریان موجود را فراموش نکنید

حفظ یک مشتری موجود ارزان تر از جذب مشتری جدید است. طبق یک نظرسنجی، میزان موفقیت فروش به مشتری فعلی ۶۰-۷۰ درصد است، در حالی که در مورد مصرف کننده جدید فقط ۵-۲۰ درصد است.
متأسفانه، بسیاری از خرده فروشان جواهرات بیش از حد بر خریدهای جدیدتر تمرکز می کنند و از مشتریان فعلی خود چشم پوشی می کنند. یکی از آنها نباشید!
یک استراتژی حفظ مشتری تعریف شده داشته باشید که هدف آن حفظ مشتریان فعلی به برند شما و درگیر شدن با پیشنهادات شما است. مطمئن شوید که آنها احساس قدردانی می کنند.
ارائه یک تجربه خوب به مشتریان موجود خود را به صورت نمایی می تواند افزایش تبدیل خود را. علاوه بر این، این امر همچنین می تواند بازاریابی دهان به دهان را آغاز کند و پاداش های بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

بیشتر بدانید: ۱۰ توصیه برای سرمایه گذاری از وارن بافت

۹٫ بازخورد بخواهید

شما می خواهید پیشرفت کنید. شما می خواهید رشد کنید و همه چیز را به سطح بعدی ببرید … اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید!
اینجاست که دریافت بازخورد مستقیم از مشتریان می تواند فوق العاده مفید باشد.
از همه کسانی که از وب سایت یا فروشگاه فیزیکی شما بازدید می کنند بخواهید در نظرسنجی شرکت کنند. از آنها در مورد مجموعه خود، فروشنده، قیمت، کمپین بازاریابی و جنبه های مختلف دیگر سوال بپرسید.
داده‌های مرتبط را جمع‌آوری کنید، شکاف‌ها را در استراتژی، رویکرد و کسب‌وکار کلی خود شناسایی کنید و سپس گام‌های قطعی را برای ایجاد بهبود بردارید. 

۱۰٫ راه حل های AR را بپذیرید

روش های قدیمی نتایج جدیدی برای شما به ارمغان نمی آورد

بیشتر و بیشتر برندهای جواهرات از واقعیت افزوده استقبال می کنند… و شما نیز باید همینطور!
راه‌حل‌های واقعیت افزوده می‌توانند در کانال‌های فروش شما ادغام شوند و به شما کمک کنند تجربه‌ای منحصر به فرد را قبل از خرید به مشتریان ارائه دهید. این در هر دو مدل کار می‌کند، چه فروشگاه آنلاین جواهرات داشته باشید یا یک نمایشگاه فیزیکی. 

مهمتر از همه، موجودی خود را دیجیتالی کنید. دوم، در راه اندازی فروشگاه فیزیکی، صفحه نمایش هایی را نصب کنید که مشتریان بتوانند از طریق دوربین به خود نگاه کنند و جواهرات را به صورت مجازی امتحان کنند. در راه اندازی فروشگاه آنلاین، یک راه حل AR در وب سایت نصب کنید که به بازدیدکنندگان در صفحه محصولات اجازه می دهد تا به صورت مجازی آن محصول را امتحان کنند.

واقعیت افزوده تعامل با افراد بالقوه را افزایش می دهد. این یک تجربه هیجان انگیز و برجسته را برای آنها فراهم می کند. این باعث افزایش شانس تبدیل می شود. علاوه بر این، به ارزش برند شما نیز می افزاید.
بیشتر بدانید: ۷ مرحله برای شروع یک کسب و کار آنلاین

۱۱٫ ذهنیت رشد داشته باشید

سال ۲۰۲۰ باعث پیشرفت چندین دهه تجارت الکترونیک شد و روشی را که مردم کشف و خرید جواهرات می کنند را به طور اساسی متحول کرد. آماده باشید یا نه، آینده خرید جواهرات زود از راه رسیده است.

نقش آنلاین و درون فروشگاهی محو است. به این ترتیب، برای برآورده کردن انتظارات مشتری، روی تجربیات ترکیبی روان که بهترین‌های آنلاین را به فروشگاه می‌آورد، تمرکز کنید.

با توجه به تقاضا برای تجربه سریع آجر و ملات، شما باید تسهیلات و سرعت معاملاتی را که مشتریان با خرید آنلاین آشنا هستند ارائه دهید – از انتخاب های آسان و سفارشی گرفته تا تسویه حساب های سریع و بدون درز.

از طرف دیگر، جواهرسازان می توانند از واقعیت افزوده (AR) استفاده کنند تا به مشتریان اجازه دهند از بسیاری از فروشگاه های فیزیکی تقلید کنند. با AR، مشتریان می‌توانند جواهرات شما را روی گوشی‌های هوشمند خود امتحان کنند و تصمیمات خرید موثری بگیرند.

۱۲٫ به بهبود مجموعه خود ادامه دهید

این ناگفته پیداست!
‌برای جذب مشتریان بیشتر و گسترش در بازارهای فرعی مختلف، باید مجموعه جواهرات خود را به طور مداوم بهبود بخشید.
‌بنابراین، به طور مرتب مجموعه خود را بررسی کنید و با افزودن انواع جدیدتر جواهرات یا اصلاح جواهرات موجود، آن را بهبود بخشید.

اشتباهاتی که صاحبان مشاغل جواهرات باید از آن اجتناب کنند

(اگر به دنبال گسترش کسب و کار جواهرات خود هستید)

بسیاری از جواهرسازان تنها به هنر طراحی و خلق قطعات جواهرات ترجیح می دهند. اما اگر می‌خواهید از آن هنر درآمدزایی کنید و آن را به یک تجارت پایدار تبدیل کنید، باید از انجام برخی اشتباهات رایج اجتناب کنید.
به عنوان مثال، نادیده گرفتن ترجیحات مشتریان و تصور اینکه آنها تنها چیزی را که شما می خواهید خریداری می کنند، اشتباه بزرگی است. به طور مشابه، بیشتر جواهر فروشان در هنگام برخورد با مشتریان، فروش بسیار بالایی دارند. این راه آنها را برای ایجاد یک رابطه مشتری با ارزش مسدود می کند.
با حرکت رو به جلو، صاحبان جواهرات‌فروشی‌های کوچک قفسه‌های خود را با انواع جواهرات پر می‌کنند تا اینکه بر روند طراحی جواهرات مرسوم تمرکز کنند. از آنجایی که مشتریان جواهرات مد روز را می خواهند، اکثر مجموعه ها بدون خریدار به پایان می رسند.
علاوه بر این، برخی از جواهرسازان جدید هر قیمتی را که مناسب می‌دانند تعیین می‌کنند و عوامل مختلفی مانند تقاضای بازار و قیمت‌های رقبا را در نظر نمی‌گیرند. بدتر از آن، آنها اجازه مذاکره بر روی آن قیمت ها را در هنگام پرداخت نمی دهند، بنابراین مشتریان بالقوه را دفع می کنند.
هنگامی که به دنبال چگونگی گسترش تجارت جواهرات هستید، باید از چنین اقداماتی که می تواند مشتریان را به تعویق بیندازد اجتناب کنید.

شرکت تبلیغاتی آسابرندینگ، یک شرکت تبلیغاتی در مشهد است که با ارائه انواع مشاوره کسب و کار و سرمایه گذاری و همچنین خدمات مختلف تبلیغاتی از صفر تا صد به شما و کسب درآمد شما کمک می کند. ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیازبرای رشد سریعتر کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

حتما از سیستم مشاوره سرمایه گذاری آنلاین و هوشمند آسابرندینگ که برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است استفاده کنید!

منبع: mirrar

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد:

5راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام اینستاگرام تنها راه کسب درآمد آنلاین نیست. اگر در بازار ایده‌های تجاری جدید هستید ، می‌توانید: (۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام)با این حال، اگر تصمیم

ادامه مطلب