۱۰ روش تبلیغ سالن های زیبایی

10 روش تبلیغ سالن های زیبایی

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

10 روش تبلیغ سالن های زیبایی

فروش و جذب مشتری بیشتر در گرو تبلغیات مؤثر است بنابراین در روش تبلیغ سالن های زیبایی باید دقت بیشتری نمود. سالن شما می تواند با استعدادترین کارکنان زیبایی شناسی شهر به خود ببالد. اما اگر مشتریان در مورد شما ندانند، هیچ درآمدی نخواهید داشت. انتشار کلمه به سادگی قرار دادن نام تجاری خود در چند مکان کلیدی، ارائه تبلیغات استراتژیک و تشویق مشتریان راضی به بازگشت است.

روش تبلیغ سالن های زیبایی


۱٫ ایمیل ارسال کنید

یک کارت پستال براق که تجربه سالن را ترویج می کند راهی برای جذب مشتریان جدید است. اگر از فهرست مشتریان موجود استفاده می کنید، این راهی است که می توانید مشتریان قدیمی خود را به عقب برگردانید. در صورت همراه داشتن کارت پستال، به مشتریان جدید تخفیف بدهید تا بتوانید اثربخشی ارسال را ارزیابی کنید.

۲٫ یک تبلیغ در صفحات زرد قرار دهید

اگرچه ممکن است در عصر اینترنت از بین برود، اما یک تبلیغ ربع یا نیم صفحه در صفحات زرد می تواند مشتریانی را جذب کند که باید موهای خود را در یک لحظه اصلاح کنند و نمی دانند کجا باید بروند. مزیت صفحات زرد این است که اکثر مردم ماه ها به تبلیغ شما دسترسی خواهند داشت.

۳٫ خرید آگهی در یک سایت شبکه اجتماعی

فیس بوک و سایر سایت های شبکه اجتماعی تبلیغات پرداخت به ازای کلیک را ارائه می دهند که در کنار نمایه های افرادی که متناسب با بازار هدف شما هستند نمایش داده می شود. از آنجایی که شما فقط در صورتی پرداخت می کنید که یک شخص علاقه مند واقعاً روی تبلیغ شما کلیک کند و به وب سایت شما مراجعه کند، این تبلیغات می توانند ارزان باشند.

بیشتر بدانید: ۷ تکنیک بازاریابی برای سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه

۴٫ خرید آگهی رادیویی یا تلویزیونی

تولید تبلیغات رادیویی و تلویزیونی ممکن است پرهزینه باشد، بنابراین ممکن است برای سالنی با جریان درآمد بالا یا زنجیره ای از مکان ها مناسب باشد. این نوع رسانه دسترسی بسیار زیادی دارد، زیرا هزاران نفر هنگام پخش آگهی شما را می‌شنوند یا می‌بینند.

۵٫ در روزنامه های محلی تبلیغ کنید

اگر می خواهید روی محله اطراف سالن خود تمرکز کنید، یک آگهی در یک روزنامه اجتماعی می تواند کم هزینه باشد و به هزاران نفر از مردم محلی برسد. مقاله ای را انتخاب کنید که در آن منطقه رایگان ارائه می شود تا شانس دیده شدن آگهی شما افزایش یابد.

۶٫ با سایر مشاغل شریک شوید

اگر سالن شما در یک مجتمع با مغازه های مستقل دیگر است، پیشنهاد مبادله تبلیغات را بدهید. در ازای تبلیغات خدمات دفتر بیمه در سالن خود چند کارت پستال در قسمت انتظار کارگزاری بیمه محلی قرار دهید.

۷٫ فروش اجناس مارک دار

برای به رسمیت شناختن نام و برند سالن خود، تی شرت هایی با آرم شرکت به کارکنان بدهید و آنها را تشویق کنید که این تی شرت ها را در سطح شهر بپوشند. اگر تی‌شرت‌ها بسیار شیک هستند، می‌توانید آن‌ها را با هزینه‌ای اسمی در سالن بفروشید، یا به مشتریانی که برای اولین بار می‌آیند هدیه دهید. اقلام کاربردی که مردم نگه می دارند و استفاده می کنند، مانند برس مو، گزینه های دیگری برای برند و فروش کالا هستند.

۸٫ فروش پیاده رو برگزار کنید

ترافیک پیاده راه راه خوبی برای تشویق تجارت در هر محیط خرده فروشی است. سالنی که محصولات خرده فروشی و همچنین خدمات آرایشی و زیبایی را به فروش می رساند، می تواند یک جدول از محصولات ارزان قیمت را در خارج از فروشگاه تنظیم کند. هنگامی که مشتری برای خرید کالایی وارد می‌شود، کارکنان می‌توانند به او در مورد قیمت‌های تبلیغاتی فعلی خدمات اطلاع دهند.

۹٫ حمایت مالی از یک رویداد خیریه

با پرداخت هزینه برای درج لوگوی سالن خود در مواد رویداد، یا ارائه خدمات در ازای ارتقاء، با گروه های اجتماعی شریک شوید. یک شوی مد دبیرستانی که برای جمع آوری پول برای کلاس فارغ التحصیلی برگزار می شود، می تواند آرایش مو توسط کارکنان سالن انجام شود. سهم سالن در طول نمایش ذکر خواهد شد.

۱۰٫ تشویق تبلیغات دهان به دهان

وقتی مشتری خوشحالی در سالن خود دارید، اگر با یکی از دوستانتان برگشت، یک کوپن تخفیف به او بدهید. ایجاد انگیزه برای مشتریان فعلی برای ارتقای خدمات شما یکی از راه‌های گسترش پایگاه مشتریان خود با هزینه کم است.

ایده های بازاریابی خارج از جعبه برای سالن های مو

بر اساس گزارش IBIS World، یک شرکت تحقیقاتی بازاریابی، صنعت سالن های آرایش مو و ناخن تا سال ۲۰۱۲ دارای بازار ۴۶ میلیارد دلاری است. از طریق استراتژی های بازاریابی هوشمندانه، از آن کسب و کار جدا شوید. اولین قدم های شما در بازاریابی آرایشگاه شامل راه اندازی یک وب سایت یا وبلاگ، توسعه یک برنامه رسانه های اجتماعی با توییتر، فیس بوک و پینترست و تبلیغات در رسانه های محلی است. تلاش های بازاریابی خود را با ایده هایی که خلاقانه تر از رقبای شما هستند، قوی تر ادامه دهید. رویدادها را از طریق بیانیه های مطبوعاتی، پخش بروشور در سالن خود و ارسال رویدادها در وب سایت خود به اطلاع عموم برسانید.

روز پر از بدشانسی

همه روز بدی برای مو دارند اما هیچ کس دوست ندارد آن را اعتراف کند. یک روز در ماه را انتخاب کنید تا به هر کسی که در “روز موی بد” مراجعه می کند تا مشکلات خود را اصلاح کند، خدمات با تخفیف ویژه ارائه دهید. این به شما این فرصت را می دهد تا مشتریان ناراضی را از آرایشگاه های دیگر جذب کنید و آنها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

مهمانی

رویدادهای شبانه دخترانه برای سالن هایی که مانیکور، پدیکور و ماساژ و همچنین حالت دادن و رنگ کردن مو را ارائه می دهند، بسیار استاندارد است. یک قدم جلوتر بروید! مهمانی هایی با موضوع ارائه دهید. به جای یک مهمانی مجردی در یک بار محلی، رویدادی را برای عروس و مهمانانش ترتیب دهید که شامل آرایش مو، غذای مفرح، کوکتل است. حمام نوزاد در سالن می‌تواند به مادر آینده نوازش بیشتری بدهد. بسته هایی از محصولات و خدمات را برای زوج ها برای حالت دادن، رنگ کردن و پدیکور مو ایجاد کنید. روز مادر و دختر یا مادربزرگ و نوه ایده های دیگری است.

از یک موسسه خیریه حمایت کنید

یک سالن مجلل در یکی از شهرهای بزرگ جنوب غربی، آرایش مو را برای یک نمایش مد خیریه کودکان ارائه کرد. بچه‌ها، به‌ویژه دختران، از اینکه موهایشان را به‌طور حرفه‌ای آرایش می‌کردند، هیجان‌زده بودند. این نمایش به تبلیغاتی برای سالن در یک ایستگاه تلویزیونی محلی منجر شد. سایر فعالیت‌های خیریه می‌تواند شامل اهدای درآمد یک روزه به سرطان سینه، قرعه‌کشی مدل‌سازی، کوتاه کردن یا رنگ کردن موی رایگان، یا اهدای ۱ دلار به ازای هر اینچ کوتاه کردن مو در یک دوره زمانی خاص، مثلاً یک هفته، به یک پناهگاه بی‌خانمان‌ها باشد.

مدل های نمایشگاهی

استعدادهای خود را در نمایشگاه های تجاری متمرکز بر مصرف کنندگان زن نشان دهید. به چند خانمی که اجازه عکس گرفتن و نمایش در وب سایت سالن را می دهند، مدل موی خود را اصلاح کنید. این فعالیت توجه را به غرفه شما جلب می کند. در یک شوی عروس، یک نقاشی برای مهمانی عروس داشته باشید تا در روز عروسی یک استایل دریافت کنید. گزینه دیگر این است که نقاشی برای مادران عروس و داماد باشد.

منبع: smallbusiness

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد:

5راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام اینستاگرام تنها راه کسب درآمد آنلاین نیست. اگر در بازار ایده‌های تجاری جدید هستید ، می‌توانید: (۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام)با این حال، اگر تصمیم

ادامه مطلب