۱۰ استراتژی دندانپزشکی برای سال ۲۰۲۱

استراتژی دندانپزشکی

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

استراتژی دندانپزشکی

اگر سال جدید را برای بیماران جدید شروع کنید، باید یک استراتژی دندانپزشکی قوی داشته باشید. حتی اگر می توانید برای بیماران جدید به ارجاعات تکیه کنید (که بهترین موارد جدید را ایجاد می کند).

در حال حاضر، بازاریابی می تواند یک طوفان باشد، به خصوص در محیط دیجیتال. کارها به سرعت پیش می روند. الگوریتم های جستجو تغییر می کند. سطح پلت فرم های جدید حتی رفتارهای کاربر نیز تغییر می کند. همه ما در هنگام عبور از اینترنت دچار اختلال می‌شویم ( با تشکر ، فیس‌بوک نیوزفید).

ما باید با این تغییرات پیدا کنیم. به عنوان یک دندانپزشک، شما این کار را انجام می دهید. به عنوان یک ارائه دهنده بازاریابی دیجیتال، ما باید همین کار را انجام دهیم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، در زیر ۱۰ استراتژی برتر دندانپزشکی وجود دارد که شما (و ما!) را در سال ۲۰۲۱ اجرا کنید.

۱۰ استراتژی دندانپزشکی

۱٫ وب سایت خود را برای بهینه سازی کنید

اگر یک وب سایت فقط چند سال ماندگاری داشته باشد، آیا تاریخ انقضای وب سایت شما گذشته است؟ طراحی سایت زیبا از ابتدایی راه اندازی اینترنت یکی از اصلی ترین خدمات طراحی دندانپزشکی بوده است. اما طراحی سایت چیزی فراتر از یک مسابقه زیبایی است. زمانی که شما صرفاً برای روی زیبایی شناسی مطالعه می کنید، یک روند کلیدی را از دست می دهید – یعنی اینکه کاربران صفحه رایانه (یا موبایل) خود را بسیار متفاوت از گذشته می بینند.

آنها نمی توانند از طریق بلوک های طولانی متن کار کنند. آنها به حدی توجه کم شده است که وبلاگ اگر م، لحظه ورود به وب سایت تاریخ و زمان شما نتوانند دقیقا آنچه را که به دنبال أن هستند پیدا کنند، آنها را از دست داده اید. و به طرز دردناکی، احتمالاً آنها را به یک رقیب باختید.

همه چیز در مورد بهینه سازی برای تبدیل بیمار جدید است. بردن یک بیمار جدید بالقوه در یک سفر دیجیتالی که آنها را به یک تجربه مثبت در دنیای واقعی هدایت می کند (یعنی معاینه دندان). زمان بسیار خوبی برای روزآمد شدن وب سایت خود با موضوع جدید برای سال ۲۰۲۱ است.

جولی واتس، مدیر خلاق در Smile Marketing می گوید: «اصالت در طراحی وب سایت شما کلیدی است. “عکاسی معتبر به ترجمه و حال و هوای تمرین شما کمک می کند.” یک پای جدی در رقابت خواهد داشت.”

۲٫ ویدیوهای کوتاه جذاب ایجاد کنید

این را در نظر بگیرید: ۴۵ درصد از مردم بیش از یک ساعت ویدیوهای فیس بوک یا یوتیوب را در هفته تماشا می کنند. به عبارت دیگر، ویدئو ابزاری عالی برای گنجاندن در جستجوهای بازاریابی شماست. می توانید ویدیوها را در وب سایت خود به اشتراک بگذارید، آنها را در رسانه های اجتماعی پست کنید و آنها را از طریق رسانه های دیجیتالی دیگر پخش کنید.

اکنون، هر ویدیوی قدیمی این کار را نمی کند. مانند حضور شما در رسانه های اجتماعی، ویدئوهای شما باید شخصی و جذاب باشند. ویدیویی نگیرید که به راحتی خدمات شما را به صدا درآورد. این خسته کننده است. ایجاد کنید که تمرینی شما را به شخصیت نشان دهید (آیا متوجه می شوید؟).

شما می توانید یک رویداد را در فیس بوک زنده کنید. با یکی از مصاحبه کنید. با فیلمبرداری از دفتر خود به «پشت صحنه» ببینید. این نوع ویدیوها باعث می‌شود که شما احساس می‌کنید که شامل حال شما می‌شود و به پزشکان آینده‌نگر پیش‌نمایشی می‌کند از اینکه یکی از بیماران شما چگونه می‌شود.

برای نگاهی سریع به پشت پرده… ما این را در Smile Marketing تمرین می کنیم. ارسال یک ایمیل با ویدیوی شخصی از یکی از یکی از نکات مهم را می کند: ما افراد واقعی هستیم . ما آرزوهایی داریم. ما به کاری که انجام می‌دهیم انجام می‌دهیم.

به یاد داشته باشید، مردم خواهان اصالت آنلاین هستند. کسب و کارهایی که این کار را به خوبی انجام می دهند  همیشه در صدر قرار می گیرند.

بیشتر بدانید: ۶ ایده بازاریابی دندانپزشکی برای جذب بیماران جدید

۳٫ توسط دستیاران دیجیتال قابل یافتن باشید

محبوبیت جستجوی صوتی در سال ۲۰۲۱ به طور تصاعدی افزایش پیدا خواهد کرد. در واقع، تا سال ۲۰۲۲ پیش بینی می شود که بیش از ۵۰ درصد از خانواده ها یک دستگاه بلندگوی هوشمند داشته باشند. این علاوه بر اکثریت قریب به اتفاقی است که در حال حاضر یک دستیار دیجیتال در تلفن خود دارند (یعنی سیری و دستیار هوشمند گوگل).

در موردی که از دستیارهای دیجیتال برای جستجوی صوتی استفاده می‌شود، تیم Google Ads ما را بیشتر می‌کند و جستجوی بیشتر را می‌کند که با “Okay Google” شروع می‌شود – که عبارت رمزی است که دستیار دستگاه اندروید را فعال می‌کند. . علاوه بر این، ما دانش دست اولی از گوگل داریم که موتور جستجو در حال آزمایش بتا قابل قبولی است که مشخص می کند کدام یک از یک وب سایت برای جستجوی صوتی به شما کمک می کند.

این یعنی چی؟ شما باید استراتژی سئوی خود را تغییر دهید تا جستجوهای صوتی را انجام دهید، نه فقط صفحه کلید و صفحه لمسی.

به عنوان مثال : به جای صرف فقط بر روی کلمات کلیدی مانند “دندانپزشکان ملبورن”، از کلمات کلیدی دم بلند “دندانپزشک در ملبورن CBD بیابید” نیز استفاده کنید.

۴٫ کمپین های جستجوی پولی خود را افزایش دهید

گوگل شروع به معرفی ویژگی به نام «تبلیغات متنی واکنشگرا» کرده است. این تبلیغات به شما امکان می دهد تا حداکثر ۱۵ عنوان و ۴ توضیحات را درج کنید. Google این عناصر را می‌چرخاند و مطابق می‌دهد تا مرتبط‌ترین نتایج را با عبارت جستجو نشان می‌دهد.

لیندسی کیسی رهبر، تیم PPC در Smile Marketing می‌گوید: «گوگل به من می‌گوید که آنها تا حدی با جستجوی صوتی طراحی شده‌اند. بنابراین به نظر من، آنها دارای خوبی برای تبلیغات متنی هستند.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم:
سرفصل ها :

  1. دندانپزشک مقرون به صرفه در بریزبن
  2. دندانپزشک در بریزبن | امروز یک قرار دهید
  3. دندانپزشکی خانوادگی در بریزبن | ویژه بیماران جدید

توضیحات :

  1. بیمه نداری؟ برنامه های پرداخت هزینه با بودجه شما. قرار ملاقات خود را امروز برنامه ریزی کنید!
  2. مراقبت های دندانپزشکی خانوادگی در بریزبن. یک قرار ملاقات رزرو کنید و از مزایای ویژه بیمار جدید ما استفاده کنید.
  3. دندانپزشکی مقرون به صرفه در بریزبن. امروز یک قرار گرفتن دلار و فقط با ۹ یک نظافت، معاینه و عکسبرداری با اشعه ایکس دریافت کنید.

اگر کاربر چیزی شبیه «دندانپزشک مقرون به صرفه بریزبن» را کند، الگوریتم گوگل ممکن است با عنوان شماره ۱ با توضیحات شماره ۳ مطابقت داشته باشد، زیرا هر دو به مقرون به صرفه بودن می شوند.

سایر روندهای آینده PPC شامل بهبود هدف گیری مخاطب، اتوماسیون بیشتر و بیشتر بر تبلیغات ویدیویی است.

۵٫ نظرات ۵ ستاره آنلاین بیشتر دریافت کنید

بررسی های آنلاین مثبت چیز دیگری نیست. اما بررسیها در سال ۲۰۲۱ به طور فزایندهای حیاتی خواهند شد، زیرا افراد بیشتری برای تصمیمگیری تجاری (یا در مورد شما، یک تصمیم پزشکی ) به آنها اعتماد میکنند.

تحقیقات نشان می دهد که ۹۱ درصد از مردم نظرات آنلاین را مطالعه می کنند و ۸۴ درصد به همان اندازه هستند که به یک توصیه شخصی اعتماد دارند نظرات آنلاین اعتماد دارند. به عبارت دیگر، شهرت دنیای واقعی شما اکنون در حال تبدیل شدن به شهرت دیجیتال شماست.

علاوه بر این، گوگل نتایج جستجوی Maps را بر اساس رتبه‌بندی وزن می‌کند و آن را به یک مزیت (یا نقطه ضعف) کلیدی برای SEO شما تبدیل می‌کند. به عنوان مثال، اگر کمتر از امتیاز ۳٫۲ ستاره در گوگل داشته باشید و امتیاز رقیب ۴٫۷ داشته باشید، بالاترین رتبه از شما خواهد بود.

Angela Hockabout، متخصص بازاریابی دیجیتال در Smile Marketing می‌گوید: «نمی‌توانم نیاز به بررسی‌های ۵ ستاره گوگل را داشته باشم. “من به مشتریان می گویم که وقتی بیمارشان بیان می کند که چقدر به آنها کمک می شود، باید از بیمار بخواهند که وقتی به خانه می آیند، تجربه خود را در گوگل به اشتراک بگذارند.”

۶٫ بر روی رسانه های اجتماعی غلبه کنید

رسانه های اجتماعی جدید و پیچیده ای در میان. اما همچنان یک کانال قدرتمند است. سارا هاسیلدین، مدیر لبخند، آن را اینگونه بیان می کند:

وقتی صحبت از فیس بوک و اینستاگرام به میان می آید، من به این فکر می کنم که چگونه دندانپزشکان بیشتر و بیشتر متوجه می شوند که این یک راه عالی برای ارائه می شود. این راه حل برای ارتباط با بیماران و ایجاد ارتباط شخصی است که آنها به دنبال آن هستند.”

در حالی که دارای بی شماری از رسانه های اجتماعی (ایجاد جامعه، بهبود حفظ و غیره) وجود، چالش های قابل توجه نیز وجود دارد. رقابت مثل همیشه شدید است و سطح فزاینده ای از “خستگی مارکت” در بین کاربران ایجاد شده است. بنابراین، چگونه می توان از رسانه های اجتماعی در سال ۲۰۲۱ استفاده کرد؟

شخصی شوید . صفحات فیس بوک که اکثر آنها را دارند، صفحاتی هستند که در آن پزشکان و کسانی هستند که در مطب می گذرند به اشتراک می گذارند. چه چیزی برای آنها مهم است. کاری که آنها در جامعه خود انجام دهند. آنچه بیماران در مورد آنها می گویند.

راه دیگری برای شکستن نویز است. یک نظرسنجی در صفحه فیس بوک خود انجام دهید، یک سوال بپرسید (یعنی “چیزی شماره یک که باعث می شود لبخند بزنید؟”)… .

۷٫ نفوذ خود را گسترش دهید

وقت آن است که EAT خود را بهبود بخشد و نه، این ربطی به غذا ندارد. EAT مخفف تخصص، اقتدار و امانتداری است. این یک مفهوم نسبتاً جدید است که نقاط بین شما (به عنوان یک شخص) را به حضور آنلاین شما متصل می کند.

پس از همه، شما چیزی بیش از خطوط کد توسعه دهنده هستید. گوگل در جستجو است تا اینترنت را بیشتر “انسانی” کند. آغاز شد که الگوریتم جستجوی گوگل، وب سایت های کم اعتبار را در حوزه سلامت و تندرستی جریمه کرد. برای کسب و کارها هزینه زیادی دارد .

چاره چیست؟ اقتدار خود را بسازید و خود را قابل اعتماد کنید.

جانل هاول، کارشناس سئو در Smile Marketing می گوید: «گوگل به وب سایت هایی که EAT را به خوبی نشان می دهد، می دهد. در همین حال، مشتریانی که با حضور وب غیرفعال هستند، حتی با وب سایت شگفت انگیز، با یک مشکل مواجه خواهند شد.

برای بهبود امتیاز EAT خود، می توانید در رسانه های اجتماعی پست کنید، در وب سایت های دیگر پست مهمان ارسال کنید، در رسانه های اجتماعی فعال تر شوید و با جامعه محلی خود درگیر شوید. هرچه مکان‌های بیشتر نام شما در اینترنت پیدا شود، قدرت بهتری داشته باشد.

۸٫ کمپین های ایمیل خود را خودکار کنید

ایمیل ده ها سال است که وجود دارد. چه نه به ده ها سال پیش؟ اتوماسیون ایمیل . اتوماسیون ایمیل به شما این امکان را می دهد که کمپین هایی با زمان یا اقدام به لیست بیماران خود ارسال کنید. به عنوان مثال، یک خبرنامه ماهانه را خودکار کنید. یا می دانم یک نظرسنجی جدید از بیمار را که پس از اولین قرار گرفتن بیمار، ارسال می شود، خودکار کنید.

در طول همه‌گیری، ما تعداد زیادی از ایمیل‌های کمپین را برای مشتریانی که خود ارائه می‌دهند تا مطمئن شوید که در یک نامشخص با یک ارتباط ارتباطی برقرار می‌کنند. این امر برای ادامه تجارت و قوی ماندن تا سال ۲۰۲۱ نیاز بوده است.

در حالی که باید خلاقیت بیشتری در ایمیل داشته باشید (به دلیل رقابت انتخاباتی و پیام ورودی)، این هنوز یکی از پربارترین کانال های بازاریابی کلینیک دندانپزشکی است. ناگفته نماند، یکی از بهترین بازده سرمایه گذاری را ارائه می دهد.

مطمئن : به ازای هر ۱ دلار پرداخت شده، ایمیلی را ۳۸ دلار در بازگشت سرمایه ایجاد می کند .

اکنون، فهرست بیماران و ارسال ایمیلهای عملی فردی نیست. به همین دلیل است که اتوماسیون ایمیل باید در زرادخانه شما برای سال ۲۰۲۱ باشد. با نرم افزار مناسب، می توانید نظرسنجی های جدید بیماران، ایمیل های تولد، ایمیل های تعطیلات، همراه با کمپین های تبلیغاتی هدف را خودکار کنید تا برای برنامه های خود کمک کنید. بهترین بخش این است که اگر مشتری ما هستید، ما همه این کارها را برای شما انجام می دهیم.

۹٫ مشخصات خود را افزایش دهید

آیا محتوای بعدی در سال ۲۰۲۱ پادشاه است؟ کاملا. وب سایت به نشان دادن دانش و تخصص شما به افراد جدید بالقوه کمک می کند. این همان چیزی است که گوگل در نتایج جستجوی خود قرار می دهد. به آتشی که سئوی شماست دامن می زند. بنابراین اگر می توانم خود را بهبود ببخشید، هرگز محتوایی را تولید نمی کنید.

چگونه یک گیرایی هم هست ، عجله برای انتشار، آن را قطع نمی کند. امروز همه چیز در مورد کیفیت است. مردم هنگام جستجو در گوگل اطلاعات مفید و مرتبط را می توانند به آنها ارائه دهند. ماموریت گوگل چیست؟ به مردم چه می خواهم بدهید.

اگر جستجوگر تنها ده ثانیه بعد در وب سایت شما ظاهر شود، احتمالاً با مشکل کیفیت روبرو هستید – که به نوبه خود مشکل Google را ایجاد می کند (در واقع، خدایان گوگل همیشه در حال تماشا هستند).

در اصل، فقط به خاطر تولید محتوای محتوا تولید کنید. کلاه فکری خود را بپوشید و خود را در ذهن یک بیمار آینده نگر قرار دهید. از خود بپرسید “بیمار هدف ایده آل من به دنبال چیست؟”

می‌گوید نکاتی را در مورد نحوه کنترل سلامت دندان ارائه دهید. یا می توانید به سوالی مانند “چگونه بفهمم بیماری پریودنتال دارم” پاسخ دهید؟ نکته کلیدی این است که آن چه را که به دنبال آن است شناسایی کنید و سپس آن را به آنها بدهید.

۱۰٫ مارک All-in-One را اجرا کنید

در حال حاضر، شناسایی فناوری از فروشندگان بازاریابی و نرم افزار برای انتخاب وجود دارد. شما می توانید یک مشاور SEO، یک نویسنده مستقل، یک طراح وب سایت، یک ارائه دهنده PPC داشته باشید که همه به طور مستقیم روی دیجیتال شما کار می کنند. در طول سال ها، این موضوع چالش های جدی برای کسب و کارها ایجاد شده است.

اول، مانعی برای مدیریت یک فروشنده وجود دارد. دوم، هر دستور کار خود را دارد، و پیدا کردن حلقه ضعیف را در زمانی که وضعیت به هم می‌ریزد، می‌کند. اگر شماره آمار جدید شما کاهش یابد، ممکن است تعداد زیادی اشاره شود.

این امری است که اگر جستجوهای کاربرانی که شما را هم افزاینده نباشند، سیستم شکست خورده است. این شما را با انبوهی از سوالات مطرح می کند: آیا نویسندگان محتوای مخاطبان من را می شناسند؟ آیا مشاور سئو سایت من را به درستی برای گوگل بهینه کرده است؟ آیا آژانس PPC من با نتیجه کمی از بودجه من عبور می کند؟

این ذهن را خسته می کند. به همین دلیل است که کسب‌وکارهای بیشتر به سمت یک راه حل می‌شوند همه جانبه حرکت می‌کنند. یک نقطه تماس برای مدیریت کل حضور آنلاین شما. این چیزی است که برای رقابت در سال ۲۰۲۱ لازم است.

تسلط در سال ۲۰۲۱ به معنای درک پیچیدگی چشم اندازه گیری بازاریابی دیجیتال و انتخاب تصمیماتی است که برای عمل شما کارساز هستند. به هر حال، از بسیاری از قطعات متحرک تشکیل شده است. تاکتیک‌ها، فناوری‌های جدید و دنیای دائماً در حال تغییر گوگل، بازاریابان دیجیتالی را در جریان خود نگاه می‌دارد.

مواردی که گفته می شود، برخی از عواملی که باید زودتر از زمان شروع دیجیتالی شدن وجود داشته باشد، از بین نمی رود.

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد است که صفر تا صد تبلیغات را برای کسب و کارهای مختلف انجام می دهد. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همگی در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری صورت می پذیرد.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

در پایان هم اگر هرگونه سوال در مورد اینستاگرام برای هر کسب و کاری و استارتاپی داشتید، حتما از کارشناسان آسابرندینگ بپرسید. آموزش های آسابرندینگ رو در صفحه اینستاگرام آسابرندینگ و همچنین صفحه آپارات آسابرندینگ دنبال کنید.

منبع: smilemarketing

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: