۹روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند … حتی امروز

چگونه می توانید مربی کسب و کار مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کنید؟ اینها برخی از مسائلی است که در این مقاله(9روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند) به آن می پردازیم

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۹روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند

از سال ۲۰۲۰، صنعت مربیگری کسب و کار ایالات متحده ارزش خیره کننده  ۱۱٫۶ میلیارد دلار دارد . طی پنج سال گذشته، رشد این صنعت به صورت تصاعدی بوده است، به طوری که کل اندازه بازار مربیگری کسب و کار آمریکای شمالی  در سال ۲۰۱۵ ۹۵۵ میلیون دلار بوده است  .

دلیل خوبی وجود دارد که تقاضا برای خدمات مربیگری کسب و کار در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است. رهبران کسب و کار در فضای اقتصادی بسیار رقابتی امروزی به تمام کمک هایی که می توانند برای پیشرفت نیاز دارند. استخدام یک مربی باتجربه می تواند دنیای متفاوتی را بدون توجه به ماهیت یا اندازه کسب و کار شما ایجاد کند.

اما دقیقاً مربیگری کسب و کار چیست؟ یک مربی کسب و کار چه مزایایی می تواند برای کسب و کار شما داشته باشد؟ 

چگونه می توانید مربی کسب و کار مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کنید؟

اینها برخی از مسائلی است که در این مقاله(۹روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند) به آن می پردازیم

کوچینگ کسب و کار چیست؟

قبل از اینکه کوچینگ کسب و کار را تعریف کنیم   ، بهتر است بدانیم   کوچ کسب و کار کیست . کوچ کسب و کار به یک مشاور حرفه ای اشاره می کند که بینش و راهنمایی در مورد چگونگی رسیدن به اهداف شما و رشد یک کسب و کار موفق ارائه می دهد.

یک مربی کسب و کار یک دیدگاه بیرونی برای شما و شرکت شما ارائه می دهد. این کارآفرینان متخصص اغلب در مورد مسائلی که فراتر از تجارت شما هستند و به زندگی شخصی شما کشیده می شوند، راهنمایی می کنند. بنابراین، مربیان برای کسب‌وکارها می‌توانند به شما کمک کنند نه‌تنها یک کسب‌وکار پر رونق بسازید، بلکه بفهمید چه چیزی برای شما مهم‌تر است و به شما در یافتن رضایت شغلی کمک می‌کند.

بنابراین، اصطلاح کوچینگ کسب و کار به چه معناست؟

به عبارت ساده تر، کوچینگ کسب و کار به فرآیند بردن یک کسب و کار از جایی که هست به جایی که می خواهید باشد اشاره دارد. این فرآیند درون نگر، تفکربرانگیز و خلاقانه است.

در نهایت، کوچینگ کسب و کار به صاحبان و مدیران کسب و کار کمک می کند تا پتانسیل شخصی و تجاری خود را به حداکثر برسانند.

مزایای استخدام مربی کسب و کار

داشتن یک مربی کارکشته در گوشه و کنار شما یکی از قوی ترین استراتژی ها برای عبور از آب های متلاطم اداره یک شرکت است. در اینجا ۹ مزیت واضح مربیگری کسب و کار آورده شده است.

۱٫ یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند گیر بیفتید و الهام بگیرید

به عنوان یک کارآفرین، وسوسه انجام هر کاری به تنهایی می تواند بسیار زیاد باشد.

۲٫ آنها شما را به چالش می کشند تا چیز جدیدی را امتحان کنید

بسیاری از کارآفرینان با ایده ها و اهداف خود ازدواج می کنند. آنها انتخاب می کنند که دنیای بیرون را نادیده بگیرند و در مکان راحت خود باقی بمانند. این امر به ویژه در مورد افرادی که کسب و کارهای آنلاین را اداره می کنند بیشتر است.

اما برای اینکه کسب و کار خود را به سطح بعدی ببرید، باید از منطقه راحتی خود خارج شوید و چیزهای جدیدی را امتحان کنید. یک مربی کسب و کار ماهر به آرامی شما را به سمت کشف خود و ایده هایتان سوق می دهد. آنها در کنار شما راه می روند و به شما دلگرمی می دهند که برای ترک نکردن نیاز دارید.

۳٫ مربیان کسب و کار خلاقیت شما را تقویت می کنند

هنگامی که از منطقه راحتی خود خارج شدید و از موانع ذهنی خود عبور کردید، خلاقیت شما زنده می شود. شما شروع به ایده پردازی برای محصولات یا خدمات بهبود یافته برای مشتریان خود می کنید.

اگر کسب‌وکار شما در نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا آسیب دیده است، یک مربی کسب‌وکار به شما کمک می‌کند تا راه‌های جدیدی برای آماده شدن برای دنیای پس از COVID-19 پیدا کنید.

با رها شدن خلاقیت شما، برنامه ریزی استراتژیک آسان تر می شود.

۴٫ کوچینگ کسب و کار درآمد شما را افزایش می دهد

هنگامی که جرات به دست آوردن جسارت به دست آوردن مسیر خود را به دست آورید، می توانید شروع به پرداخت آنچه که لایق آن هستید بپردازید. خلاقیت جدید شما به شما کمک می کند محصولات و خدمات جدیدی را شروع کنید که به سود بیشتری برای کسب و کار شما تبدیل می شود.

بهترین مربیان کسب و کار مکانی امن برای مشتریان خود ایجاد می کنند تا ایده های کسب و کار را طوفان کنند، نظریه های جدید را آزمایش کنند و محصولات را بهتر به نمایش بگذارند. همانطور که اعتماد به نفس شما نسبت به توانایی ها و دستاوردهایتان افزایش می یابد، به سختی می توان مانع شما شد.

۵٫ نقاط قوت و ضعف شما آشکار می شود

این طبیعت انسان است که فکر می کند خود را به خوبی می شناسید. اما در حالی که ممکن است علاقه و ناپسندی های خود را درک کنید، چیزهای زیادی در مورد خودتان وجود دارد که فقط یک مربی کسب و کار می تواند به آنها کمک کند.

بسیاری از رهبران کسب و کار از استعدادهای پنهان و عمیق ترین خواسته های خود بی خبرند.

۶٫ شما می توانید اهداف جسورانه اما دست یافتنی ایجاد کنید

ایجاد رویاها و تعیین اهداف آسان است. سوال اساسی این است: آیا برای دستیابی به آنها چیزهایی دارید؟ وقتی با یک مربی تجاری عالی کار می کنید، این کار را خواهید کرد.

هنگامی که هدفی را برای مربی کسب و کار خود ذکر می کنید، آنها کارهای لازم را برای کمک به شما برای رسیدن به آن انجام می دهند. بهترین مربیان کسب و کار به مشتریان اجازه نمی دهند برای تلاش نکردن بهانه بیاورند، مشروط بر اینکه هدف واقع بینانه باشد.

آنها پتانسیل شما را می بینند و شما را به سمت ستاره ها سوق می دهند.

یک مربی خوب کسب و کار شما را برای تعیین اهداف بزرگتر نیز به چالش می کشد. اینها اهدافی هستند که ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسند اما در دسترس شما هستند. به محض اینکه شروع به دستیابی به این اهداف می کنید، اعتماد به نفس شما شروع به افزایش می کند و به شما کمک می کند تا به هر چیزی که می خواهید بروید.

۷٫ یک مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا به تعادل بین کار و زندگی دست یابید

تعادل کار و زندگی  وضعیتی از تعادل را توصیف می کند که در آن شما به طور یکسان خواسته های شغلی و زندگی شخصی خود را در اولویت قرار می دهید. بسیاری از کسب و کارها در نتیجه بسیاری از موارد، از جمله:

چگونه می توانید مربی کسب و کار مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کنید؟

اینها برخی از مسائلی است که در این مقاله(9روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند) به آن می پردازیم
  • مسئولیت های تجاری متعدد،
  • افزایش مسئولیت ها در خانه،
  • ساعات کار طولانی و
  • بچه داشتن.

تعادل ضعیف بین کار و زندگی می تواند برای کسب و کار و خانواده شما مضر باشد. یکی از دلایلی که صاحبان مشاغل برای گذراندن زمان بیشتر در محل کار ارائه می‌کنند این است که انتظار دارند اگر سخت‌تر کار کنند، بیشتر به دست آورند. اما  کار بیش از حد ضرر بیشتر  از فایده دارد .

یک مربی باتجربه کسب و کار می تواند به شما در دستیابی به تعادل مناسب بین کار و زندگی کمک کند. این بدان معناست که نیازهای تجاری خود را به گونه ای اولویت بندی کنید که سایر بخش های زندگی شما را قربانی نکند. شما باید از نظر روحی و جسمی سالم باشید تا کسب و کار خود را رونق حفظ کنید.

۸٫ یک مربی کسب و کار به عنوان شریک مسئولیت پذیری شما خدمت می کند

داشتن یک مربی کسب و کار در کنار شما مانند داشتن یک معلم است. آنها ممکن است راه های جدیدی را برای نگاه کردن به چیزها تعیین کنند و راه هایی را برای بهبود چشمگیر رویکردهای شما پیشنهاد کنند. سپس، آنها به طور منظم بررسی می کنند تا در مورد چگونگی پیشرفت شما در یک هدف خاص صحبت کنند و شما را تشویق کنند. شما همیشه فردی دارید که تضمین می کند که در مسیر درست باقی بمانید.

[quote]چالش با کار انفرادی این است که شکستن وعده‌هایی که به خودتان می‌دهید آسان است هر بار که کار سخت می‌شود، یا انگیزه خود را از دست می‌دهید.[/quotes] وقتی کسی دارید که شما را مسئول نگه می‌دارد، این را ندارید. مکانیسم فرار مربی کسب و کار شما دائماً تعهدات شما را به شما یادآوری می کند و شما را تشویق می کند تا در راستای آنها تلاش کنید.

۹٫ شما فرصت های جدید شبکه را دریافت می کنید

برخی از مربیان برتر کسب و کار برای مدت طولانی در این صنعت بوده اند. به عنوان مثال، مربی کسب و کار شما ممکن است یک کارشناس مالی بازنشسته باشد که اکنون به عنوان استاد کار می کند. چنین مربی معمولاً دارای شبکه گسترده ای از متخصصان همفکر است که می توانند برای کسب و کار شما مفید باشند.

چگونه مربی کسب و کار مناسب را انتخاب می کنید؟

ایجاد یک مشارکت خوب با مربی کسب و کار مناسب می تواند کسب و کار شما را به ارتفاعات جدیدی برساند. در اینجا چند نکته در مورد استخدام مربی وجود دارد که می توانید روی آنها حساب کنید.

توصیه هایی را از منابع قابل اعتماد جستجو کنید

دریافت ارجاع از دوستان، اقوام یا سایر صاحبان مشاغلی که می توانید به آنها اعتماد کنید یکی از بهترین راه ها برای شناسایی یک مربی خوب تجاری است. همچنین می توانید از سایر ارائه دهندگان خدمات مانند حسابدار، وکیل یا مشاور منابع انسانی خود، توصیه هایی را درخواست کنید. بررسی بررسی های آنلاین در مورد یک مربی تجاری آینده را نیز در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که یک مربی ممکن است یک متخصص موضوع و یک مشاور ارزشمند برای شما باشد، اما نقش او این نیست که به شما بگوید برای حل مشکل چه کاری انجام دهید، بلکه به شما کمک کند ظرفیت خود را برای نگاه متفاوت به مشکل و حل آن گسترش دهید. این تجسم برمید قدیمی است  که به انسان ماهیگیری می‌آموزد  در مقابل  ماهی دادن به انسان .

نیازهای خاص خود را شناسایی کنید

مربیان کسب و کار افراد منحصر به فردی هستند. پیدا کردن یک شخصیت سازگار مهم است زیرا برای موثر بودن، باید احساس راحتی کنید که همه چیز را به آنها بگویید. یک مربی حرفه ای مجموعه ابزار گسترده ای برای پرداختن به ابعاد چندگانه از آنچه رهبران را عقب می اندازد، از جمله هوش هیجانی، رهبری موثر، توانایی تضمین سودآوری شرکت و تحمل تلاطم دارد. با هم، شما و مربی‌تان حوزه‌هایی را که نیاز به راهنمایی و دیدگاه‌های جدید دارید شناسایی می‌کنید و سپس برای غلبه بر هر چالشی با شما همکاری می‌کنید.

مصاحبه با چند نامزد

همیشه با اولین مربی تجاری که ملاقات می کنید همراهی نکنید. یک لیست حداقل سه نفره داشته باشید و با آنها مصاحبه کنید. انجام این کار شانس شما را برای یافتن مطابقت ایده آل خود افزایش می دهد.

آسان است که خود را یک کوچ بنامید، بنابراین در مورد آموزش، محتوا، تیم پشتیبانی، مربیگری پس زمینه، تجربه قبلی کسب و کار و آنچه مشتریان در مورد آنها می گویند تحقیق کنید.

به خاطر داشته باشید که مربی کسب و کار بالقوه شما ممکن است سال های زیادی در کنار شما باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که از همان ابتدا همه چیز را درست انجام می دهید. هنگامی که مصاحبه ها را انجام دادید، در مورد احساس خود در مورد هر نامزد فکر کنید و تصمیم آگاهانه بگیرید.

یک مربی کسب و کار ارزش سرمایه گذاری را دارد

اداره یک شرکت کار آسانی نیست. به عنوان یک صاحب کسب و کار، تا جایی که می توانید به کمک نیاز دارید. استخدام یک کوچ تجاری معتبر بهترین مکان برای شروع است.

9روشی که یک مربی کسب و کار می تواند به پیشرفت شرکت شما کمک کند
(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: