۷ راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی

7 راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۷ راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی

7 راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی

اکثر مردم فکر می کنند هر کسی می تواند فروشنده خوبی باشد، اما در واقعیت این یک حرفه بسیار ماهر است.

در اینجا، ما به برخی از مهارت‌ها، ویژگی‌ها و ویژگی‌های شخصیتی اساسی که برای موفقیت نیاز دارید، و ۷ راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی نگاه می‌کنیم. 

اعتماد به نفس

برای موفقیت، نیاز دارید که مردم به شما و محصولی که ارائه می‌دهید ایمان داشته باشند. این غیرممکن است اگر خود را باور نداشته باشید. شما همچنین باید بتوانید با شکست مواجه شوید زیرا رد کردن بخشی از مجموعه کار در فروش است. در عین حال، نباید زیاده روی کنید، زیرا تکبر می‌تواند یک راه حل بزرگ باشد.

پشتکار، دارایی شماره یک یک فروشنده در مواجهه با چالش های زیادی است که به صورت روزانه با آنها مواجه می شود.

توانایی و تمایل به گوش دادن

موفق ترین فروشندگان به صحبت های مشتریان خود گوش می دهند. به جای شروع یک جلسه یا تماس با یک داستان بیش از حد تمرین شده، باید بتوانید به آنچه که مشتری واقعا می خواهد گوش دهید و بر اساس آن طرح فروش و/یا پیشنهاد تجاری خود را تطبیق دهید. اگر به گونه‌ای صحبت می‌کنید که مشتری شما می‌تواند مستقیماً با آن ارتباط برقرار کند، مثلاً با نشان دادن پولی که می‌توانید به‌طور خاص پس‌انداز کنید یا به آنها بپردازید، به احتمال زیاد به شما ضربه می‌خورد.

توانایی حفظ تمرکز

با گفتن همه اینها، شما نیاز به درک روشنی از “فرایند فروش” دارید، از نحوه هدف گذاری و رویکرد مناسب تا نحوه برخورد شما با جلسات فروش. در نهایت، هرگز نباید فراموش کنید که وظیفه شما فروش و درآمدزایی است. هدفمند بودن در DNA هر حرفه ای موفق فروش است.

مهارت های ارتباطی قوی

برای اینکه یک فروشنده موفق باشید، باید در تماس تلفنی قوی باشید تا پای خود را به مشتری وارد کنید و سپس در جلسات قوی باشید تا در نهایت معامله را ببندید. اما – مهمتر از همه – شما به مهارت های ارتباطی عالی برای تشخیص ویژگی ها و نیازهای فردی مشتریان خود نیاز دارید. شما در نهایت به دنبال جلب اعتماد آنها و تبدیل شدن به مشاوری هستید که آنها به او مراجعه می کنند. داشتن یک رویکرد فروش مشاوره ای یک مهارت داغ در بازار کار فروش است .

خلاقیت

در فروش، کارها به ندرت طبق برنامه پیش می رود. حتی اگر خود را در موقعیتی قرار داده اید که مشتری به طور ضمنی به شما اعتماد دارد، همیشه یک توپ منحنی در گوشه گوشه منتظر شما خواهد بود. شما باید برای این کار آماده باشید و همیشه باید به برنامه های B، C و D خود فکر کنید. اگر مشتری شما به طور ناگهانی به این نتیجه رسید که پیشنهاد شما برای او مناسب نیست، باید بتوانید یک جایگزین به آنها ارائه دهید.

گرسنگی برای یادگیری

مشتریان تمایل دارند به فروشندگان آگاه اعتماد کنند و به آنها احترام بگذارند. به همین ترتیب، با اولین اشتباه فروشنده ای که آماده نیست، علاقه خود را از دست خواهند داد. بنابراین باید در هر فرصتی که در دسترس است به دنبال کسب اطلاعات در مورد محصول، صنعت و رقبا باشید. این دانش چیزی است که در نهایت به شما امکان می دهد مشاور مورد اعتمادی باشید که می خواهید تبدیل شوید. 

ماندگاری

پشتکار، دارایی شماره یک یک فروشنده در مواجهه با چالش هایی است که به صورت روزانه با آنها مواجه می شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که در اولین نشانه های دشواری تسلیم می شوند، فروش برای شما مناسب نیست. خواه یک معامله رد شود، رقیب در ارائه محصول خود بهبود ببخشد یا کسب و کاری که با آن سر و کار داشتید نتواند حداقل قیمت تعیین شده توسط شرکت شما را بپردازد، باید بتوانید واکنش مثبت نشان دهید.

اساساً، باید بدانید که کارهای زیادی را در معاملات انجام خواهید داد که در نهایت نتیجه ای نخواهد داشت. اما – در همان زمان – فرصت دیگری در گوشه و کنار وجود دارد.

7 راه تبدیل شدن به یک فروشنده عالی

آژانس مشاوره و تبلیغات آسا برندینگ برای شما دوره هایی تحت عنوان (آموزش صفر تا صد اینستاگرام و تولید محتوا)گذاشته است.

(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: