۷ راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

7 راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۷ راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

7 راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

۱٫ محتوای نوشتاری هوش مصنوعی تولید کنید

برنامه های مولد هوش مصنوعی مانند ChatGPT هر کسی را قادر می سازد تا محتوای نوشتاری را به سرعت تولید کند. این می تواند به نوشتن محتوا برای پست های وبلاگ، کپی وب سایت، نسخه فروش برای مشاغل، پست های رسانه های اجتماعی حمایت شده و موارد دیگر کمک کند.

هوش مصنوعی می‌تواند به ایجاد طرح کلی، تولید پاراگراف‌ها، ایده‌های طوفان فکری و حتی نوشتن کل مطالب کمک کند. این فناوری می‌تواند به نویسندگان مستقل کمک کند تا محتوای بیشتری تولید کنند و به آنها کمک می‌کند تا بلاک نویسنده را برای نوشتن سریع‌تر پشت سر بگذارند.

ابزارهای پیشرفته‌تر هوش مصنوعی، مانند Jasper.ai، می‌تواند به هر کسی کمک کند تا نسخه فروش حرفه‌ای ایجاد کند. می‌توانید برای ایمیل‌ها، صفحات فرود بازاریابی و تبلیغات کپی ایجاد کنید. هوش مصنوعی همچنین می‌تواند به توسعه اسکریپت‌هایی برای ویدیوها یا سخنرانی‌ها، کتاب‌های الکترونیکی، کتاب‌های کار و موارد دیگر کمک کند. شما می توانید این خدمات کپی رایتینگ را به مشتریان ارائه دهید و با تولید محتوای نوشتاری تولید شده توسط هوش مصنوعی درآمد کسب کنید.

۲٫ هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی ایجاد کنید

ابزارهای هوش مصنوعی، مانند DALL-E، Stable Diffusion، و Midjourney، هر کسی را قادر می‌سازد تا درخواست‌هایی ایجاد کند که تصاویر را تولید کند. هر چه اعلان دقیق‌تر به هوش مصنوعی بدهید، تصاویر بهتری می‌تواند ایجاد کند. سایت هایی مانند PromptBase به شما این امکان را می دهند که این درخواست ها را فهرست کرده و بفروشید و همچنین آنها را پیدا و ایجاد کنید.

همچنین می‌توانید از هنر خود NFT بسازید و آن‌ها را بفروشید یا هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را به یک میم تبدیل کنید که از آن درآمد کسب می‌کنید. هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی شما حتی می‌تواند به محصولات فیزیکی که می‌فروشید، مانند تی‌شرت، نقاشی دیواری یا تزئینات تبدیل شود.

۳٫ ویدیوهای یوتیوب ایجاد کنید

ابزارهای هوش مصنوعی به هر کسی اجازه می‌دهد برای YouTube ویدیو بسازد تا بتواند یک محصول یا خدمات را تبلیغ یا بفروشد. ChatGPT می‌تواند ایده‌ها و اسکریپت‌های ویدیویی را تولید کند و این برنامه دارای ویژگی تبدیل متن به گفتار برای ایجاد صدای صوتی برای ویدیو است. در همین حال، می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Synthesia برای تولید ویدیو برای آپلود در یوتیوب استفاده کنید.

AutoGPT

AutoGPT یک عامل هوش مصنوعی (AI) است که می تواند کارهای پیچیده را بدون دخالت انسان انجام دهد.

اگر ویدیوهای همیشه سبز ایجاد کنید (یعنی آنهایی که محتوایی مرتبط باقی می‌مانند)، می‌توانند درآمد غیرفعال مکرر را از درآمد تبلیغات یا پیوندهای وابسته تعبیه‌شده در ویدیو ایجاد کنند.

۴٫ محصولات بصری دیجیتال تولید شده با هوش مصنوعی بسازید

همچنین می‌توانید از هوش مصنوعی برای کمک به تولید انواع محتوای بصری دیجیتال مانند تبلیغات دیجیتال برای وب‌سایت‌ها، آرم‌های تجاری و مواد بازاریابی استفاده کنید. می توانید از آن برای ویرایش عکس ها و سایر گرافیک ها به راحتی استفاده کنید.

ابزارهایی مانند AdCreative.ai به شما این امکان را می دهند که تبلیغات و محتوای اجتماعی با هوش مصنوعی بسازید که بتوانید آن را به مشاغل بفروشید. در همین حال، Canva دارای ابزارهایی با هوش مصنوعی است که ایجاد و ویرایش گرافیک، ویدیو و ارائه را آسان می کند.

Pitch Decks نوع دیگری از محتوای بصری دیجیتال است که می توانید با کمک هوش مصنوعی تولید کنید. آنها مجموعه ای از اسلایدها هستند که به شرکت های نوپا کمک می کنند تا داستان های خود را برای سرمایه گذاران و شرکای تجاری بالقوه بازگو کنند. ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT و Tome می‌توانند به سازندگان کمک کنند تا پلتفرم‌هایی را سریع‌تر برای مشتریان تولید کنند، که می‌توانند آن را در سایت‌های مستقل مانند Fiverr ( FVRR ۱٫۳۶٪ ) یا Upwork ( UPWK ۱٫۲۹٪ ) بیابند.

۵٫ وب سایت بسازید

ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به شما در ساخت وب سایت کمک کنند. می توانید وب سایت هایی را برای مشتریان مشاغل کوچک بسازید یا آنها را برای خود ایجاد کنید تا از بازاریابی وابسته، تبلیغات یا فروش اشتراک درآمد کسب کنید.

ابزارهای ساخت وب‌سایت، مانند Wix.com ( WIX 0.46٪ )، می‌توانند به هر کسی کمک کنند تا یک وب‌سایت حرفه‌ای از طریق قالب‌ها یا هوش طراحی مصنوعی Wix (ADI) ایجاد کنند. شما می توانید به سرعت وب سایت هایی برای مشتریان ایجاد کنید یا آنها را برای فروش محصولات خود یا ترویج لینک های بازاریابی وابسته بسازید.

هشدار: بالاترین کارت برگشت نقدی که در حال حاضر دیده‌ایم تا نزدیک به سال ۲۰۲۵ در آوریل ۰% معرفی شده است.

اگر از کارت اعتباری یا بدهی اشتباهی استفاده می‌کنید، ممکن است هزینه‌های زیادی برای شما به همراه داشته باشد. کارشناسان ما این انتخاب برتر را دوست دارند ، که دارای ۰% APR مقدماتی برای ۱۵ ماه، نرخ بازگشت نقدی دیوانه‌وار تا ۵% و همه به نوعی بدون هزینه سالانه است. در واقع این کارت آنقدر خوب است که کارشناسان ما شخصا از آن استفاده می کنند. 

۶٫ محتوای صوتی AI تولید کنید

هوش مصنوعی می تواند به ایجاد انواع مختلفی از محتوای صوتی از طریق عملکردهای تبدیل متن به گفتار کمک کند. می‌توانید از اعلان‌های هوش مصنوعی برای نوشتن یک اسکریپت برای یک کتاب صوتی و سپس از یک سازنده تبدیل متن به گفتار برای تولید صدای کتاب استفاده کنید. Play.ht، Murf.AI و Listnr از جمله تولیدکنندگان صدای هوش مصنوعی با رتبه برتر هستند.

ابزارهای هوش مصنوعی همچنین می توانند به ترجمه ویدیوها یا محتوای نوشته شده به زبانی دیگر کمک کنند. به عنوان مثال، نرم افزار Nova AI به شما امکان ترجمه و اضافه کردن زیرنویس به یک ویدیو را می دهد. شما می توانید از طریق سایت های مستقل مانند Upwork و Fiverr خدمات ترجمه را به سازندگان ویدیو ارائه دهید . همچنین می توانید از ابزارهای تبدیل متن به گفتار برای ترجمه محتوای نوشته شده به فرمت صوتی یا تبدیل متن نوشته شده به صوتی برای افراد کم بینا استفاده کنید.

۷٫ دوره های آنلاین ایجاد کنید

می‌توانید از نرم‌افزار هوش مصنوعی برای کمک به ایجاد دوره‌های آنلاینی که می‌فروشید، از جمله دوره‌هایی که به دیگران نحوه استفاده از هوش مصنوعی را آموزش می‌دهند، استفاده کنید. ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT می‌توانند به شما کمک کنند تا ایده‌ها و موضوعات را بشناسید و مطالب درسی را توسعه دهید.

ابزارهای هوش مصنوعی می توانند به شما در ایجاد ویدیو، تولید یک اسکریپت، و ضبط دروس صوتی و سایر مطالب دوره با استفاده از ابزار تبدیل متن به گفتار کمک کنند. هوش مصنوعی همچنین می تواند به شما کمک کند تا مطالبی را برای بازاریابی و فروش دوره های آنلاین خود به مشتریان (به طور بالقوه در وب سایتی که با ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی کرده اید) جمع آوری کنید.

هوش مصنوعی (AI) این روزها به قدری موضوع داغی است که بسیاری از مردم به این فکر می کنند که چگونه می توان از هوش مصنوعی درآمد کسب کرد. راه‌اندازی عمومی ChatGPT پرطرفدار و سرمایه‌گذاری رو به رشد کسب‌وکارها برای استفاده از فناوری هوش مصنوعی باعث ایجاد یک جنون رسانه‌ای شده است. اگرچه بسیاری از مردم نگران هستند که هوش مصنوعی در نهایت شغل آنها را بگیرد، دیگران می خواهند از قدرت آن برای کسب درآمد استفاده کنند.

در اینجا نگاهی به هفت چارچوب اساسی برای تعداد فزاینده روش‌هایی که می‌توانید با استفاده از ابزارهای مجهز به هوش مصنوعی کسب درآمد کنید، آورده‌ایم .

هوش مصنوعی استفاده از ماشین ها برای تقلید از هوش انسان است.

آیا می توانید با هوش مصنوعی درآمد کسب کنید؟

با هوش مصنوعی می توانید درآمد کسب کنید. می‌تواند به هر کسی کمک کند محتوایی مانند پست‌های وبلاگ، ویدیوها و دوره‌های آنلاین برای فروش به شرکت‌ها یا از طریق پلتفرم‌های آنلاین برای ایجاد درآمد ایجاد کند. می‌توانید با ابزارهای هوش مصنوعی که برای ایجاد محتوا استفاده می‌شوند، شروع کنید، بهترین دستورات را برای توسعه محتوای با کیفیت بالا بیاموزید و بهترین راه‌ها را برای کسب درآمد از محتوا یا خدمات تولید شده توسط هوش مصنوعی خود تعیین کنید.

با این حال، از آنجایی که هر کسی می‌تواند از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کند، باید خود را از رقبا برای کسب درآمد با هوش مصنوعی متمایز کنید. این می تواند به معنای تمرکز بر روی یک جایگاه خاص، توسعه نام تجاری و صدای شخصی خود، ارائه خدمات درجه یک به مشتریان و انسانی کردن محتوای خود باشد. همچنین باید مطمئن شوید که با آخرین فناوری هوش مصنوعی که دائماً در حال پیشرفت است، همگام هستید.

7 راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

آژانس مشاوره و تبلیغات آسا برندینگ برای شما دوره هایی تحت عنوان (آموزش صفر تا صد اینستاگرام و تولید محتوا)گذاشته است.

(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: