۷ استراتژی بازاریابی که در سال ۲۰۲۱ نمی توانید نادیده بگیرید!

استراتژی بازاریابی

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

این یک واقعیت است که بازاریابی ستون فقرات یک تجارت قوی و برجسته است. این امر به کسب و کارها کمک می کند تا با معرفی استراتژی های جدید و موثر پیشرفت کنند و بهتر شوند. بازاریابی همچنین تمایل دارد روی ظریف ترین پروژه ها کار کند و بیشترین درآمد را از آنها به ارمغان بیاورد. بازاریابی بهترین راه برای دادن هویتی است که به محصول نیاز دارد تا در بازار شناخته شود. تیم نویسندگان آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ در این مطلب به ۷ استراتژی بازاریابی مهم در سال ۲۰۲۱ اشاره می کنند. آسابرندینگ به عنوان یک شرکت تبلیغاتی معتبر، خدمات مختلف کسب و کار از مشاوره کسب و کار گرفته تا ساخت تیزر تبلیغاتی ، طراحی سایت، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و … را برای کسب و کار شما آماده می کند.

۷ استراتژی بازاریابی که در سال ۲۰۲۱ نمی توانید نادیده بگیرید


از گسترش آگاهی گرفته تا تأثیرگذاری بر تصمیم خرید مشتری، قدرت انجام همه این کارها را دارد. استراتژی‌های بازاریابی زمانی که با هزینه‌های صرف شده برای آن‌ها تحلیل شوند، کار را با نسبت ۵:۱ برمی‌گردانند. با این حال، با اختراع فناوری، کسب و کارها با سرمایه گذاری حدود ۷۵ درصد از بودجه خود، بیشتر به سمت بازاریابی دیجیتال گرایش پیدا کردند.

تقاضا برای بازاریابی دیجیتال در سال های اخیر آسمان را لمس کرده است.
بازاریابی به ویژه پس از همه گیری جهانی ضروری شده است – و تقریباً هر فردی برای خرید به وسایل الکترونیکی متکی است.

از این رو، این یک کسب و کار را با فرصت های فراوانی می گذارد. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که با طراحی تاکتیک های مناسب و به دنبال آن استراتژی های مناسب، به رشته های مناسب ضربه بزنند.

به عنوان یک تجارت قوی، باید در هر کاری که انجام می دهید به دنبال کمال باشید و استراتژی های بازاریابی باید یکپارچه باشند.

۱٫ بازاریابی محتوا

با این وجود، اگر در مورد اینکه از کجا شروع کنید و چه کاری باید انجام دهید سردرگم هستید، این مقاله را شروع کنید تا در مورد هفت استراتژی بازاریابی برتر که در سال ۲۰۲۱ اعمال می شود، بدانید.بازاریابی محتوا با تأثیرات عظیمی که بر درآمدزایی یک کسب و کار به ارمغان می‌آورد، در فهرست پیشرو است. این شامل همه چیز، از تصاویر، فیلم ها، تا متن های جذاب است. درآمد جهانی بازاریابی محتوا، طبق آمار Statista، ۴۲٫۱۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ است. این درآمد به طور گسترده توسط مشاغل برای افزایش وفاداری مشتری به برند مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این، با توجه به CMI، ۸۶٪ از بازاریابان B2C معتقدند بازاریابی محتوا کلیدی ترین استراتژی موثر برای ایجاد نتایج سودآور است. این تأثیر زیادی بر تجارت دارد زیرا می تواند از اطلاعات داده شده به یک برند به درستی استفاده کند و آن را با اهداف تجاری هماهنگ کند.

محتوا همچنین با حضور در پلتفرم‌های مختلف مانند ویکی‌پدیا، نقشی حیاتی در افزایش دید یک کسب‌وکار دارد.

(نکته حرفه ای: اگر صفحه ویکی پدیا را بخرید، با برتری نسبت به رقبا در بازار، بهره وری کسب و کار شما را افزایش می دهد). جالبتر این است که مردم در واقع خدمات نوشتن صفحه ویکی پدیا را برای تولید محتوای مرتبط و منحصر به فرد برای صفحات خود انتخاب می کنند.

۲٫ بازاریابی رسانه های اجتماعی

اگر می‌خواهید حداکثر توجه مخاطب را به خود جلب کنید، رسانه‌های اجتماعی پاسخ نهایی شما برای آن هستند. با ترکیب تمام آمار کاربران شبکه های اجتماعی از هر سایت اجتماعی، از دانستن اینکه درآمد حاصل از SMM قرار است در سال ۲۰۲۱ به ۴۸ میلیارد دلار برسد، شگفت زده خواهید شد. مردم هر روز شاهد هستند

رسانه های اجتماعی ارزان ترین و موثرترین شکل بازاریابی است که نتایج را در زمان واقعی نشان می دهد.
علاوه بر این، ۸۳ درصد از بازاریابان B2B در سراسر جهان حداقل یک حساب کاربری برجسته در فیس بوک، یوتیوب، لینکدین یا توییتر دارند.

پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، تغییر دهندگان بازی برای کسب‌وکارها هستند، مهم نیست که یک شرکت در چه موقعیتی گیر کرده است. بهترین بخش در مورد بازاریابی رسانه‌های اجتماعی این است که به عنوان بهترین ابزار تولید سرنخ عمل می‌کند بدون اینکه مشتریان تصوری از آنها داشته باشند که توسط آنها متقاعد شوند. تجارت.

7 استراتژی بازاریابی

۳٫ بازاریابی مکالمه

چند بار تحت تأثیر یک کسب و کار برای دریافت پاسخ فوری به سؤالات خود قرار گرفته اید؟ شما از کارایی کسب و کار قدردانی کردید، اینطور نیست؟ از این رو، به عنوان یک کسب و کار، باید با اتخاذ استراتژی های بازاریابی مکالمه ای نیز کارآمد باشید.

زمانی است که یک کسب و کار به سادگی با مخاطبان تعامل می کند، یا از طریق پشتیبانی مشتری یا پاسخ های چت مستقیم. استراتژی مکالمه کاملاً مشتری مدار است و باعث می شود کاربر (مشتری یا مصرف کننده) این باور را داشته باشد که شما در دسترس آنها هستید تا وفاداری خود را جبران کنید.

امروزه، حدود ۹۰ درصد از مشتریان می‌خواهند برندهای مورد علاقه‌شان یک گزینه چت برای ارتباط راحت داشته باشند. این نه تنها مشتریان را راضی می کند، بلکه به یک کسب و کار اجازه می دهد تا زمان خوبی را در استراتژی های فروش صرفه جویی کند.

دلیل آن این است که مکالمات بین کسب و کار و کاربران به سرعت اتفاق می افتد و مشتریان می توانند به راحتی تصمیم خرید خود را بلافاصله بگیرند.

۴٫ بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

صحبت در مورد استراتژی های بازاریابی موثر و عدم اشاره به بهینه سازی موتورهای جستجو اشتباه بزرگی خواهد بود.

سئو روشی ارگانیک برای کسب و کارها برای رسیدن به بالای موتور جستجو (گوگل، یاهو یا بینگ) پس از جستجوی کاربر است. سئو برای افزایش آگاهی از یک برند با ایجاد ترافیک بیشتر به وب سایت آن استفاده می شود.

به همان اندازه که انجام آن آسان به نظر می رسد، سئو به زمان و تاکتیک های هوشمندانه برنامه ریزی شده نیاز دارد.
اگر مشکلی پیش بیاید و وب سایت نتواند استانداردهای موتور جستجو را برآورده کند، فوراً از t حذف می شود.

او وب خوبی در مورد سئو این است که با گذشت زمان متوقف نمی شود. با تغییر تقاضای کاربر و پیشرفت فناوری، الزامات آن همچنان در حال تغییر است.

به عنوان مثال، گوگل هر سال سیاست های خود را با تغییرات جزئی هر سه ماهه به روز می کند.
سئو به شما فرصت های گسترده ای می دهد تا صرفاً بر اساس اصالت و منحصر به فرد بودن برای مخاطبان قابل مشاهده باشید. علاوه بر این، روشی مقرون به صرفه برای سرمایه گذاری کمتر و تولید بیشتر در قالب درآمدهای سودآور است.

۵٫ داستان برند


یک راه عالی برای ارتباط با مخاطب این است که توجه آنها را با ایجاد پیوند عاطفی با آنها جلب کنید. با این وجود، بهترین راه برای انجام این کار این است که داستان برند خود را بگویید.

مهم نیست که مشتریان شما چقدر مشغله دارند، آنها همیشه زمان خواهند داشت تا اطلاعات مربوط به برندهای مورد علاقه خود را جستجو کنند. داستان برند به شما این امکان را می دهد که در مورد خودتان، وجودتان و مهمتر از همه، عشقتان به مشتریانتان صحبت کنید.

هرچه یک کسب و کار بیشتر تلاش کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند، ارزش بیشتری برای خود در قلب آنها ایجاد می کند.
ارتباط عاطفی یک عنصر ضروری برای موفقیت است. از این رو، در یک نظرسنجی از مشتری، ۹۰ درصد از مشتریان وابستگی عاطفی به برندهای محبوب خود دارند.

۶٫ بازاریابی ایمیلی


زمانی که در بازاریابی ایمیلی سرمایه گذاری می کنید، بازدهی ۴۲۰۰٪ از سرمایه گذاری امکان پذیر است. بله، وقتی ۱ دلار را در بازاریابی ایمیلی خرج می کنید، ROI 42 دلاری دریافت می کنید.

این یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال قوی‌ترین استراتژی‌های بازاریابی است که به طرز پیچیده‌ای یک برند را به مشتریان ارائه می‌دهد. با این وجود، وقتی نوبت به تولید سرنخ در زمان واقعی می‌رسد، به خوبی کار می‌کند.

ایمیل مارکتینگ برای هدف قرار دادن جایگاه های خاص به منظور پاسخگویی مستقیم به نیازهای آنها استفاده می شود. سایر استراتژی‌های پیشرو مانند PPC را می‌توان از طریق ایمیل به پیش برد.

۷٫ فروش مستقیم


هیچ چیز بهتر از تعامل مستقیم با مخاطب برای اهداف فروش نیست. این استراتژی یکی از مفاهیم پیشگام بازاریابی است که در آن یک کسب و کار نمایندگان خود را برای فروش تک به تک با اطلاع رسانی به مشتریان از مزایای محصولات ارائه شده می فرستد.

مهم نیست که چقدر کارشناسان در مورد اثربخشی فروش مستقیم بحث می کنند، این استراتژی همچنان ۶۳ میلیارد دلار درآمد برای دنیای تجارت ایجاد می کند.

شرکت تبلیغاتی آسابرندینگ، یک شرکت تبلیغاتی در مشهد است که با ارائه انواع مشاوره های کسب و کار و سرمایه گذاری و همچنین خدمات مختلف تبلیغاتی از صفر تا صد به شما و کسب درآمد شما کمک می کند. ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

حتما از سیستم مشاوره سرمایه گذاری آنلاین و هوشمند آسابرندینگ که برای مدت محدودی به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است استفاده کنید!

منبع این مطلب: سایت readwite

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: