۶ شغل آنلاین با بیشترین درآمد در آینده

مشاغل آنلاین

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

اغلب مشاغلی که در منزل انجام می‌شوند احتمال دارد که نام‌شان کمی بد در رفته باشد چون اغلب تمام آن چیزی نیستند که ادعا می‌شود، اما بحث شغل های آنلاین واقعی موضوعی کاملا متفاوت است. اگر از رفت و آمدهای هر روزه به محل کار خسته شده‌اید و وقتی به اداره می‌رسید نمی‌توانید چشم از ساعتتان بردارید و مدام برای برگشتن لحظه شماری می‌کنید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به تغییر شغل و حرفه خود از طریق مشاغل آنلاین که بسیار واقعی و به صورت بالقوه بسیار سودآور هستند فکر کنید.

مشاغل آنلاینی که درآمدهای بسیار خوبی دارند لزوما مشاغلی نیستند که خیلی راحت بتوانید به آن‌ها وارد شوید، اما اگر انگیزه انجام کمی مطالعات اولیه را داشته باشید، قطعا با انتخاب‌هایی روبرو خواهید بود. در اینجا دسته بندی کوچکی از ۶ شغل آنلاین آورده شده است که شما را از شر رفت و آمدهای مکرر برای همیشه خلاص می‌کند و کمک می‌کند یک شغل کاملا جدید و پردرآمد ایجاد کنید.

۱. دستیار مجازی

آیا در سازماندهی تبحر دارید؟ اگر دارید، ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که بسیاری از آدم‌ها چندان در این کار مهارت لازم را ندارند. تغییر رویه دادن بیشتر و بیشتر به انجام کسب و کارها به صورت آنلاین به این معنی نیز هست که امروزه بسیاری از آدم‌ها به دنبال دستیاران مجازی هستند.

این تعبیر یعنی کل ساختار کسب و کار تغییر کرده است. مشاغل منشی‌گری و دستیاری امروزه موقعیت‌های شغلی هستند که حتی بدون اینکه مجبور باشید به هیچ اداره و سازمانی بروید می‌توانید آن‌ها را انجام بدهید. دسترسی به ایمیل، اسکایپ، و ارتباطات اینترنتی پر سرعت در همه جا یعنی این که تقاضا برای دستیاران مجازی به سرعت در حال افزایش است.

مشاغل آنلاین، مثل همین مورد، فوق‌العاده هستند چون شما را تنها به کار کردن با یک مشتری و در یک زمان مشخص محدود نمی‌کنند. اگر واقعا در سازماندهی تبحر و مهارت داشته باشید، دلیلی ندارد که نتوانید به طور همزمان دستیار مجازی چندین نفر باشید.

بیشتر بخوانید: معجزه بازاریابی دهان به دهان در کسب و کار شما

۲. واسطه‌گر آنلاین

این یکی از جالب ترین مشاغل آنلاین این روزها است که می‌توانید انجام دهید، اما کمی هم انجام مداوم این کار سخت است. این یکی از آن شغل های آنلاینی است که در آغاز می‌توانید به صورت پاره وقت و به صورت جزیی آن را انجام دهید. اگر دیدید این کار برای شما جواب می‌دهد و راضی بودید، تمام و کمال آن را انجام دهید. اگر نه، به جستجو برای کاری که واقعا دوست دارید و از عهده‌ی انجام آن بر می‌آیید ادامه دهید.

اساسا، یک واسطه‌گر آنلاین کسی است که به جای افرادی که سرشان شلوغ است و فرصت ندارند، چیزهایی را برای‌شان می‌فروشد و میخرد و در واقع معامله می کند. اگر تا به حال کمی در خرید از Ebay مهارت کسب کرده باشید، این شغل می‌تواند کاملا برای شما مناسب باشد. این شغل همچنین کاری است که راحت‌تر می‌توانید به آن وارد شوید اگر از قبل یک نمایه‌ی قوی روی سایت‌های مختلف داشته باشید، یعنی جایی که آدم‌ها به صورت آنلاین مشغول خرید و فروش کالاها هستند.

۳. معلم آنلاین

اگر عاشق تدریس هستید اما واقعا دوست ندارید هر روز به مدرسه بروید، این می‌تواند یکی از بهترین شغل‌های آنلاین برای شما باشد. البته این ساده‌ترین شغل آنلاین نیست که بتوان به آن وارد شد، چون لازم است در یافتن دانش‌آموزان مهارت داشته و تقریبا باید در زمینه‌ای که می‌خواهید تدریس کنید کاملا واجد شرایط و آگاهی باشید. با ذکر این نکته، پس از سال‌ها کار کردن در دنیای واقعی، اکنون ممکن است در رشته‌ی خود یک متخصص باشید و این می‌تواند برای شما به یک کار بسیار مهم و سودآور تبدیل شود.

عموما، معلمان آنلاین اکثرا به کودکانی درس می‌دهند که برای هماهنگ شدن با دیگران و پیش افتادن در درس‌های مدرسه نیازمند کار و تلاش بیشتر هستند. با در نظر داشتن این موضوع، باید انتظار داشته باشید بیشتر کارتان را احتمالا در زمانی از طول روز انجام دهید که مدارس تعطیل هستند، و همچنین باید به لحاظ مالی برای تعطیلات(مدارس) آمادگی داشته باشید؛ زمانی که اوضاع کار کساد می‌شود. مثل همین ایام کرونا

۴. طراح وب

با ورود اینترنت چشم‌انداز کسب و کار جهانی برای همیشه تغییر کرد. امروزه، حتی کوچکترین کسب و کارها هم می‌توانند به صورت آنلاین راه‌اندازی شوند. برای انجام درست این کار، این کسب و کارها به یک طراح وب نیاز دارند که در رقابت آن‌ها را از بقیه رقبا متمایز کند. وقتی همه به یک وب‌گاه نیاز دارند، یعنی طراح وب شدن به یکی از سودآورترین شغل‌های آنلاین موجود در دنیا تبدیل می‌شود.

اگر بخواهید در این زمینه به موفقیت زیادی برسید، سر در آوردن از طراحی و داشتن خلاقیت حتما کمک کننده خواهد بود. همچنین بسیار توصیه می‌شود که به فکر طی کردن یک دوره‌ی آموزشی باشید که یا توسط یک معلم تدریس می‌شود یا یک دوره‌ی خودآموز است که می‌توانید با سرعت خودتان آن را به انجام برسانید. آن آدم‌هایی که از قبل به طور نسبی سواد کار با رایانه و ذهنی خلاق دارند بسیار سریع نحوه‌ی انجام چنین نقشی را یاد خواهند گرفت. وقتی یاد گرفتید، زمان جذب مشتری و ساختن تولیدات کاری خود شما است.

به طور کامل که با این دنیای آنلاین آشنا شدید، در خواهید یافت که وقتی مقدمات کار را یاد بگیرید، موضوعات مرتبط بسیاری وجود دارد که می‌توانید تخصص‌تان را به آن‌ها توسعه و تسری دهید. خوب که فکرش را بکنیم، طراحی وب به نوبه‌ی خود یک اقدام بسیار جالب است. شما می‌توانید بر دانش خود بیفزایید تا به یک آدم کاملا ماهر در حوزه‌ی طراحی وب تبدیل شوید، اما احتمالا این کار آن قدرها هم لازم نباشد.

بیشتر بخوانید: تعریف بازاریابی محتوایی

۵. محتوا نویس

برای نویسندگان تازه کار، این ممکن است یک شغل آنلاین عالی برای تصدی به نظر برسد. بله هست، اما  البته کمی از آنچه از بیرون به نظر می‌رسد سخت تر است. اگر بتوانید مشتریان خوبی پیدا کنید که وظایف و پروژه های مناسبی به شما بدهند، بسیار عالی است. اما اگر پرتفوی کاری نداشته و مجبور باشید برای چندرغاز پول، متن‌های کوتاه و خسته کننده بنویسید، این کار یک جور وقت کشی است.

با وجود این، اگر جنبه‌های منفی را کنار بگذاریم، محتوا نویسی یکی از مشاغل آنلاینی است که می‌توانید آن را به یک حرفه پردرآمد تبدیل کنید در صورتی که صبر و پشتکار داشته باشید. در ابتدا مجبور خواهید بود با کارهای سطح پایین و حداقلی شروع کنید اما اگر خودتان را به دیگران ثابت کنید کارهای خوبی در انتظار شما خواهد بود. مشکل کوچک دیگر این است- آدم‌های بسیاری هستند که برای تصدی مشاغل مشابهی با هم سخت رقابت می‌کنند.

خوشبختانه، کارهای زیادی هم برای انجام دادن وجود دارد و وقتی که یاد بگیرید چگونه کسانی که فقط وقت‌تان را تلف می‌کنند از آدم‌هایی که واقعا به دنبال همکاران با کیفیت هستند تشخیص دهید، کار جالب و پردرآمد راهش را به زندگی شما سریع پیدا خواهد کرد.

۶٫ ویرایشگر فیلم

در دنیای امروز که ویدئو و محتوای تصویری جایگاه بالایی پیدا کرده است، ویرایشگر فیلم هم از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. ویرایشگر فیلم می تواند با استفاده از این ظرفیت بالا که تقریبا تمام کسب و کارهای آنلاین دیر یا زود به ویدئو نیاز پیدا می کنند؛ بازار بزرگی را برای خود مهیا کند.

در ابتدا باید مهارت های تدوین و ویرایش فیلم را بیاموزید و سپس به دنبال مشتریانی بگردید که آنلاین و غیرحضوری نیازمند به شما هستند. خدمات خود را به آن ها بفروشید و از مهارت های بازاریابی و فروش هم حتما استفاده کنید.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مشاوره های مختلف تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کارها از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین آماده کمک به کسب و کار شما برای چند برابر شدن درآمد شماست!

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد:

5راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام

۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام اینستاگرام تنها راه کسب درآمد آنلاین نیست. اگر در بازار ایده‌های تجاری جدید هستید ، می‌توانید: (۵راه برای کسب درآمد در اینستاگرام)با این حال، اگر تصمیم

ادامه مطلب