۲۶ عادت فروشندگان فوق العاده موفق

26 عادت فروشندگان فوق العاده موفق

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۲۶ عادت فروشندگان فوق العاده موفق

تفاوت بین فروشندگان متوسط ​​و فروشندگان خوب خیره کننده است. تکرارهای متوسط ​​در اکثر مواقع سهمیه خود را به دست می آورند، در حالی که تکرارهای خوب فقط به طور مداوم ضربه نمی زنند، آنها ماه ها و سه ماهه های خود را ترک می کنند.(۲۶ عادت فروشندگان فوق العاده موفق)

26 عادت فروشندگان فوق العاده موفق

نمایندگان خوب تحسین، وفاداری و ارجاع مشتریان احتمالی خود را به دست می آورند. آنها به طرز ماهرانه ای با اعتراضات برخورد می کنند و پیشگیرانه نگرانی ها را مطرح می کنند تا آنها را ناپدید کنند.

اگر عظمت می خواهید، خبر خوب. پیروی از این قوانین فروشندگان خوب به شما کمک می کند تا به یکی از پرفروش ترین فروشندگان تیم یا حتی شرکت خود تبدیل شوید.

مطالعه بیشتر

یک فروشنده خوب چیست؟

یک فروشنده خوب چیزهای بیشتری برای ارائه به مشتریان دارد تا یک پیشنهاد هیجان انگیز – آنها افرادی مشتاق و انعطاف پذیر هستند و برای شناخت نیازهای مشتریان خود، نشان دادن همدلی و معامله با یک محصول با اطمینان وقت می گذارند. آنها همچنین می دانند که چگونه با رد شدن کنار بیایند و هم از موفق ترین معامله ها و هم از شکست خورده هایشان درس بگیرند.

اکثر نمایندگان فروش یک شبه به ستاره های راک تبدیل نمی شوند. برای موفقیت در فروش نیاز به زمان، تلاش و بهبود مستمر است. با این حال، چند ویژگی مشترک وجود دارد که هر فروشنده خوبی دارد. بیایید کاوش کنیم.

ویژگی های یک فروشنده خوب

 1. لذت بخش
 2. مشتاق
 3. تحلیلی
 4. ارتجاعی
 5. توجه
 6. کامل
 7. همدل
 8. مطمئن
 9. سازگار
 10. متعهد شد

لذت بخش

فروشنده خوب بودن بسیار فراتر از فروش است. شما باید روابط قوی با مشتریان خود ایجاد کنید، که با ایجاد یک تاثیر اولیه مثبت شروع می شود. وقتی با یک مشتری جدید ملاقات می کنید، مطمئن شوید که ظاهر خوبی دارید و رفتاری دعوت کننده دارید.

به عنوان یک فروشنده، باید راه بیشتری را طی کنید. برای درک نیازها، ترجیحات و نکات دردناک مشتریان خود وقت بگذارید. سپس، رویکرد و توصیه‌های خود را با شرایط خاص آنها تنظیم کنید، و نشان دهید که واقعاً به حل مشکلات آنها اهمیت می‌دهید.

مشتاق

یک فروشنده خوب بودن به این معنی است که حتی زمانی که کار سخت می شود، کار را انجام خواهید داد. داشتن انگیزه برای انجام کار نشان می دهد که شما پرشور هستید.

به اشتراک گذاشتن هیجان شخصی خود در مورد اینکه چرا محصول شما با ارزش است می تواند تفاوت را ایجاد کند. هنگام درگیر شدن با مشتریان بالقوه، اجازه دهید باور شما به محصولتان از طریق گفتار و اعمالتان بدرخشد. اگرچه نمی توان اشتیاق واقعی را جعل کرد، اما صحبت عمدی با انرژی و هیجان و در عین حال حفظ حالت باز و تماس چشمی، ضرری ندارد.

تحلیلی

در حالی که صمیمیت یک ویژگی خوب است، شما باید به مشتریان خود اطلاع دهید که شما نیز آماده هستید. مشتریان می‌خواهند با فروشندگانی معامله کنند که قابل اعتماد، واقعیت‌محور هستند و احتمالاً سؤال می‌پرسند و پاسخ‌هایی را که به دنبال آن هستند ارائه می‌دهند.

برای تجزیه و تحلیل داده های فروش، روند مشتری و اطلاعات بازار شرکت خود وقت بگذارید. این نه تنها به شما امکان می دهد تا نیازهای مشتریان خود را بهتر درک کنید، بلکه به شما کمک می کند تا راه هایی را برای اصلاح استراتژی فروش خود در طول زمان شناسایی کنید.

ارتجاعی

حرفه فروش می تواند چالش برانگیز باشد. شما با رد دائم و اعداد فروش متفاوت سروکار دارید. با این حال، این عقب‌نشینی‌ها فروشندگان خوب را منصرف نمی‌کنند – آنها را تشویق می‌کنند.

به جای اینکه دلسرد شوید، به موقعیت های چالش برانگیز به عنوان فرصت هایی برای یادگیری و رشد نگاه کنید. توسط چشم انداز دیگری رد شده است؟ آن را شخصی نگیرید و روی فرصت بعدی خود تمرکز کنید. آیا از اهداف فروش خود عقب مانده اید؟ در برنامه بازی خود تجدید نظر کنید و به کار خود بازگردید.

توجه

به عنوان یک فروشنده، می دانید که هر مشتری نیازهای متفاوتی دارد. توجه به این نیازها می تواند به شما کمک کند تا روابط قوی تری با مشتریان خود ایجاد کنید، وفاداری را تقویت کنید و در را برای فرصت های آینده باز کنید.

برای درک بهتر نیازهای مشتریان خود، فعالانه به آنها گوش دهید، به نشانه های کلامی و غیرکلامی آنها توجه کنید، از آنها سؤالات مرتبط بپرسید و به طور کامل در گفتگوها حضور داشته باشید. با انجام این کار، می‌توانید اطلاعات مهمی را جمع‌آوری کنید، نقاط دردناک را کشف کنید و فرصت‌هایی را شناسایی کنید که می‌توانند به شما در ایجاد معامله‌ای که برایشان ارزشمند است کمک کند.

کامل

یک فروشنده خوب باید در آنچه می فروشد متخصص باشد. شما از کسی که نمی تواند چیزی در مورد مسافت پیموده شده یا ویژگی های ایمنی آن به شما بگوید، ماشین نمی خرید، اینطور نیست؟ نشان دادن آگاه بودن شما باعث می شود از نظر مشتریان اعتبار بیشتری داشته باشید.

با دقیق بودن، می‌توانید نگرانی‌ها یا اعتراضات احتمالی را از قبل شناسایی و به آنها رسیدگی کنید. مشتریان قدردانی از دقت را می دانند زیرا حرفه ای بودن، قابلیت اطمینان و تعهد به ارائه خدمات استثنایی را نشان می دهد.

همدل

ارتباط با احساسات مشتریان می تواند به شما بگوید که آنها واقعاً از فروش چه می خواهند. با توسل به احساسات آنها، می توانید نیازهای آنها را به روش های جدید برآورده کنید.

خود را به جای مشتریان خود قرار دهید و چالش های پیش روی آنها را در نظر بگیرید. با توجه واقعی به نیازهای مشتریان خود – و رسیدگی موثر به آنها – نشان می دهید که در واقع به بهترین منافع آنها متعهد هستید و فقط سعی در فروش ندارید.

مطمئن

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما اعتماد به محصول یا خدمات شما می تواند باعث شود مشتریان شما نیز نسبت به آن اعتماد بیشتری داشته باشند. همین را می توان در مورد اینکه چقدر به خودتان اطمینان دارید نیز گفت.

هرچه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، متقاعد کننده تر هستید. شما می‌توانید ارزش پیشنهادی خود را به وضوح بیان کنید و با قاطعیت در مورد معاملات مذاکره کنید، در حالی که باعث می‌شوید مشتریان در تصمیم خرید خود احساس امنیت بیشتری کنند.

فقط به یاد داشته باشید، اعتماد به نفس به معنای زورگو بودن یا بیش از حد قاطعانه بودن نیست. شما باید تعادل مناسبی از دانش، آمادگی و همدلی برای ایجاد اعتماد با مشتریان داشته باشید.

سازگار

فروش یک حرفه بسیار فرار است و فروشندگان خوب با این تغییرات سازگار هستند. اینکه بتوانید رویکرد خود را تغییر دهید یا شیفت های زمانی را مدیریت کنید، مهارت های بسیار مفیدی در این زمینه است.

هر مشتری و موقعیت فروش منحصر به فرد است. به‌عنوان یک فروشنده سازگار، باید به سرعت نشانه‌ها را بخوانید، تکنیک‌های فروش خود را تغییر دهید و نقاط مشترک را پیدا کنید.

متعهد شد

فروشندگان خوب، حتی در مواجهه با چالش ها و رد شدن، سریع تسلیم نمی شوند. این یک حرفه سخت است، اما کسانی که تشنه موفقیت هستند، برای رسیدن به اهداف خود تلاش خواهند کرد.

متعهد بودن همچنین به معنای فراتر رفتن از مشتریان، عمل به وعده ها و پیگیری برای ارائه خدمات استثنایی است. همچنین باید به طور مداوم مهارت های خود را بهبود بخشید و با روندهای صنعت به روز باشید.

درک ویژگی هایی که یک فروشنده خوب دارد تنها اولین قدم است و برای موثر شدن نیاز به تمرین دارد. لیست زیر به سه بخش تقسیم می شود: عادات فروش، نکات و عادت های زندگی که فروشندگان خوب به اشتراک می گذارند. استراتژی خود را بهبود بخشید و با این ابزارها به یک فروشنده موثر تبدیل شوید.

چگونه یک فروشنده خوب باشیم

 1. شخصیت های خریدار خود را شناسایی کرده و به آنها بچسبید.
 2. از یک فرآیند فروش قابل اندازه گیری و قابل تکرار استفاده کنید.
 3. محصول خود را بشناسید
 4. خط لوله خود را به طور عینی بررسی کنید.
 5. میانبرها و هک ها را پیدا کنید.
 6. گوش دادن فعال را تمرین کنید.
 7. سخت کار کن
 8. پیگیری.
 9. پیام خود را شخصی سازی کنید
 10. همسالان خود را تحت الشعاع قرار دهید.
 11. مهارت های مردمی خود را تمرین کنید.
 12. یک بازیکن تیمی باشید.
 13. بدانید چه زمانی باید دور شوید.
 14. صادق باشید.
 15. همیشه برای مشتری حل کنید.
 16. رول با رد.
 17. همیشه درخواست معرفی کنید.
 18. متعادل بمانید
 19. استراحت کنید.
 20. هشت ساعت یا بیشتر بخوابید.
 21. به چیزی که می فروشید ایمان داشته باشید.
 22. قوی ترین محرک خود را شناسایی کنید.
 23. موفقیت مشتری خود را به عنوان موفقیت خود ببینید.
 24. روابط شخصی ایجاد کنید.
 25. زودتر از موعد آماده شوید.
 26. هر جا که می روید به دنبال مشتریان بالقوه باشید.

فروش عادات تکرارهای موثر

۱٫ شخصیت های خریدار خود را شناسایی کرده و به آنها بچسبید.

شخصیت خریدار به وضوح تعریف شده برای یک فرآیند فروش موثر بسیار مهم است. و یک نماینده فروش که به آن شخصیت پایبند باشد در ایجاد فروش موثر است. در غیر این صورت، یک فروشنده ممکن است به تاکتیک‌های اسپری و دعا که منجر به جستجوی ناکارآمد می‌شود، بازگردد.

یک نماینده موثر در مورد افراد بالقوه تحقیق می کند تا مطمئن شود که مناسب هستند. آنها به شخصیت خریدار ایده آل خود پایبند هستند و دقیقا می دانند که به چه کسی و چرا می فروشند.

۲٫ از یک فرآیند فروش قابل اندازه گیری و قابل تکرار استفاده کنید.

تکرارهای کم کار به شهود اجازه می دهد آنها را راهنمایی کند. تکرارهای با عملکرد بالا از فرآیندی استفاده می کنند که بهینه سازی شده است تا هرچه بیشتر مشتریان بالقوه را از «اتصال» به «بستن» منتقل کند.

تکرارهای کم عملکرد گاهی اوقات اجازه می دهند که همه چیز از بین برود. نمایندگان با عملکرد بالا از وضعیت هر معامله در خط لوله خود، اقدامات بعدی و زمان انجام آنها می دانند. تکرارهای با عملکرد پایین به ندرت نتایج را تجزیه و تحلیل می کنند – زیرا آنها آنها را ردیابی نکرده اند. تکرارهای با عملکرد بالا با وسواس معیارهای کلیدی را بررسی می کنند و در صورت لزوم تنظیم می کنند.

۳٫ محصول خود را بشناسید.

توانایی فروش نیمی از کار است. درک آنچه می فروشید نیمی دیگر است (اغلب کمتر مورد توجه قرار می گیرد).

در قدیم، فروش به جذابیت و تاکتیک های روغن مار متکی بود. اما اکنون که مشتریان احتمالی بیش از هر زمان دیگری به اطلاعات دسترسی دارند، به این راحتی فریب نمی‌خورند. برای جلب اعتماد آنها و افزودن ارزش به زندگی آنها، باید واقعاً محصول خود را بشناسید و بدانید که چرا برای مشتری بالقوه شما ارزشمند است.

۴٫ خط لوله خود را به طور عینی بررسی کنید.

نمایندگان فروش موثر معامله را به عنوان «احتمالاً بسته شدن» علامت گذاری نمی کنند زیرا تأثیرگذار آنها را دوست دارد. آن‌ها می‌توانند فرصت‌ها را به‌طور عینی بررسی کنند، از گوش‌های شاد دوری کنند و پیش‌بینی‌های فروش دقیقی ارائه دهند.

۵٫ میانبرها و هک ها را پیدا کنید.

هنگامی که یک فروشنده عالی استراتژی یا تکنیکی را پیدا می کند که کار می کند، از آن استفاده می کند – بارها و بارها و بارها و بارها، تا زمانی که از کار بیفتد.

این هوشمندانه است. نمایندگان همیشه خلاف ساعت کار می کنند، به این معنی که هر چه زمان بیشتری را صرف آزمایش کنند، زمان کمتری برای فروش واقعی دارند. به علاوه، هزینه فرصت نیز وجود دارد. یک چیز را امتحان کنید که جواب نمی دهد، و فرصت استفاده از چیزی را از دست داده اید.

من به شما پیشنهاد نمی کنم که هرگز رویکرد خود را تغییر ندهید. فقط این کار را انتخابی انجام دهید و در اسرع وقت نتیجه بگیرید تا بتوانید تاکتیک را اجرا کنید یا ادامه دهید.

۶٫ گوش دادن فعال را تمرین کنید.

فروشندگان موفق زمانی که با مشتریان بالقوه صحبت می کنند کاملا حضور دارند. آن‌ها به معامله دیگری فکر نمی‌کنند، تاپیک‌های Reddit را مرور می‌کنند، یا میم‌های خنده‌دار را برای اعضای تیم خود ارسال می‌کنند. آنها درگیر هستند – و در نتیجه، گفتگوهای آنها با خریداران عمیق تر و معنادارتر است.

گوش دادن فعال ممکن است یکی از سخت‌ترین مهارت‌ها باشد، زیرا طبیعت انسان این است که بیشتر به آنچه می‌گویید اهمیت می‌دهد تا مشتری بالقوه. با این حال، فوق العاده ارزشمند است. نه تنها روابط قوی‌تری ایجاد می‌کنید، بلکه اطلاعاتی را باز می‌کنید که به موقعیت محصول شما به عنوان بهترین گزینه کمک می‌کند.

۷٫ سخت کار کنید.

ساعت ۵ بعد از ظهر آخرین روز یا سه ماهه ماه است. بازیکنان B قبلاً دفتر را ترک کرده اند – آنها در یک بار هستند و جشن می گیرند زیرا همه آنها سهمیه خود را برآورده کردند. بازیکنان C هنوز در دفتر هستند – آنها آخرین تلاش‌های ایمیلی را به مشتریان احتمالی می‌فرستند که هفته‌هاست با آنها درگیر نشده‌اند.

بازیکنان A نیز در دفتر هستند. آنها قبلاً ضربه زده اند، اما همچنان در حال ارسال ایمیل، برنامه ریزی جلسات و برقراری تماس هستند. و با گذاشتن پایه و اساس برای یک ماه عالی قبل از اینکه نیاز داشته باشند، همیشه اهداف خود را از آب در می آورند.

۸٫ پیگیری کنید.

بسیاری از فروشندگان پس از ارسال پروپوزال موفق به پیگیری کارآمد نمی شوند. آنها حتی نمی دانند که آیا مشتری احتمالی ایمیل خود را باز کرده است یا خیر.

فروش HubSpot به این مشکل کمک می کند و به فروشندگان اجازه می دهد بدانند مشتری چه زمانی و چند وقت یکبار ایمیلی را باز می کند. با این اطلاعات می توانند در زمان بهینه پیگیری کنند.

۹٫ پیام خود را شخصی سازی کنید.

فروشندگان با عملکرد بالا به جای دنبال کردن یک فیلمنامه و نزدیک شدن به هر مشتری با ذهنیت «یک اندازه مناسب برای همه»، متعهد هستند که تا آنجا که می توانند در مورد یک مشتری بالقوه بیاموزند تا پیام خود را تنظیم کنند. این نمایندگان فروش نقاط دردناک منحصر به فردی را که مشتریان بالقوه با آن روبرو هستند را درک می کنند و می توانند توضیح دهند که چرا محصول آنها مناسب است.

همانطور که لورن کندی، بنیانگذار شرکت مشاوره ساحلی ، می گوید: “ما به طور مداوم می بینیم که متخصصان فروش با عملکرد بالا از ابتدای فرآیند فروش بر روی مولفه احساسی و نتایج ضروری تمرکز می کنند. به این معنی که چگونه این محصول باعث بهبود مشتریان می شود. زندگی؟ و، محصول ما چه نتایج ملموسی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد؟ ارائه دیدگاهی همدلانه در مورد نتایج ملموس، فرآیند فروش منحصر به فردی را ایجاد می کند که بر پایه ایجاد رابطه استوار است و شما را بالاتر از رقبا قرار می دهد.”

نکاتی برای تبدیل شدن به یک فروشنده بهتر

۱۰٫ همسالان خود را تحت الشعاع قرار دهید.

آیا می خواهید رسیدگی به اعتراض خود را بهبود بخشید؟ فروشنده ای را که در شرکت شما در این کار بهترین است را شناسایی کنید و بپرسید که آیا می توانید چند تماس از آنها را تحت الشعاع قرار دهید. یادگیری از همسالان خود یک راه عالی برای بهتر شدن در کارتان در عین ایجاد روابط قوی با همکارانتان است.

۱۱٫ مهارت های مردمی خود را تمرین کنید.

صحبت های کوچک عالی یک مهارت آموخته شده است – و برای موفقیت فروشندگان بسیار مهم است. چه در یک مهمانی خانه داری یا یک رویداد شبکه ای هستید، تمرین کنید تا دیگران احساس راحتی کنند. توجه کنید که چه چیزی باعث می‌شود آنها را باز کنند، منطقه‌بندی کنند و بخندند، و آنچه را که یاد می‌گیرید به دفتر بازگردانید.

۱۲٫ یک بازیکن تیمی باشید.

بسیاری از فرهنگ‌های پاپ فروش، گرگ تنها را ستایش می‌کنند. اما بهترین فروشندگان می دانند که برای ایجاد شغل و یک تیم فروش موفق نیاز به دهکده است. به همکاران خود کمک کنید و بدانید چه زمانی باید کمک بخواهید – این کلید یک حرفه فروش طولانی و کامل است.

۱۳٫ بدانید چه زمانی باید کنار بروید.

آیا زمان زیادی را برای معاملاتی تلف می‌کنید که به شما علاقه‌ای ندارند؟ بدانید که میانگین مدت معامله شما چقدر است و از آن به عنوان یک راهنمای برای مدت زمانی که برای صرف یک معامله بسیار طولانی است استفاده کنید.

استثناهایی برای این قانون وجود دارد، اما اگر چرخه فروش متوسط ​​شما ۴۵ روز است و در حال انجام یک معامله در ۹۰ روز هستید، رویکرد منفی معکوس سندلر را امتحان کنید.

۱۴٫ صادق باشید.

روزهایی که به مشتریان گفته می شد هر چیزی را ببندند به پایان رسیده است. به ویژگی‌هایی که وجود ندارد، قیمتی که نمی‌توانید ارائه دهید یا خدماتی که شرکت شما نمی‌تواند به خوبی انجام دهد قول ندهید. ممکن است این کار شما را به پایان برساند، اما تجارت آنها را حفظ نخواهد کرد و در نهایت با نقدهای بد و تبلیغات شفاهی ضعیف مواجه خواهید شد.

۱۵٫ همیشه برای مشتری حل کنید.

به طور مشابه، مشتریان خود را در مورد خدمات یا ویژگی هایی که به آنها نیاز ندارند، بیش از حد فروش نکنید، فقط برای افزایش تعداد شما. یک رویکرد فروش مشاوره ای به شما این امکان را می دهد که با مشتری خود در مورد آنچه که واقعاً باید برای کسب و کار خود حل کنند صادق باشید. این کار درستی است و ممکن است تعجب کنید که در مورد تمدید و ارجاع چقدر برای شما مفید خواهد بود.

۱۶٫ رول با رد.

در هر معامله ای برنده نخواهید شد و برخی از خریداران شما را دوست نخواهند داشت. این بخشی از حضور در فروش است. و در حالی که مهم است که در مورد اینکه چگونه می توانید پیشرفت کنید متفکر باشید، بسیار مهم است که به راحتی از رد شدن پیش بروید.

کارشناسان پیشنهاد می کنند رد شدن را به عنوان دلیلی برای اینکه محدودیت ها را پشت سر می گذارید مشاهده کنید. بنابراین، بررسی کنید که چرا در مورد مشتری بالقوه خود موفق نبودید، در صورت لزوم نظرات خارجی را بخواهید و به سرعت و مثبت به سمت معاملات بزرگتر و بهتر حرکت کنید.

۱۷٫ همیشه درخواست معرفی کنید.

فروشندگان موفق می دانند که آسان ترین نزدیکی اغلب از طریق ارجاع حاصل می شود. متخصص فروش، Marc Wayshack، توصیه می کند هر روز یک معرفی بخواهید. اثبات اجتماعی در حال حاضر وجود دارد، دسترسی اولیه مستقیم است، و چرخه‌های فروش اغلب کوتاه‌تر هستند. هنگامی که با موفقیت بسته شدید، همیشه درخواست معرفی کنید و سریعاً آن سرنخ ها را پیگیری کنید.

عادات زندگی تکرارهای موثر

۱۸٫ تعادل خود را حفظ کنید.

فروشندگان در یک هفته بالاترین و پایین ترین سطح را نسبت به اکثر حرفه ای ها در یک ماه کامل تجربه می کنند. بعضی روزها احساس می کنید شکست ناپذیر هستید. روزهای دیگر، شما تعجب می کنید که آیا حتی به فروش تعلق دارید یا خیر.

نمایندگان موفق یاد گرفته اند که احساسات خود را مدیریت کنند و جایی در وسط بمانند. وقتی همه چیز خیلی خوب پیش می‌رود و تقریباً همه معاملاتشان بسته می‌شود، به خود یادآوری می‌کنند که بیش از حد مغرور نشوند. وقتی کسب‌وکار از بین می‌رود، به خود می‌گویند که روحیه خود را تضعیف نکنید: اگر به شدت ادامه دهند، فروش به زودی افزایش می‌یابد.

۱۹٫ استراحت کنید.

در فروش، فعالیت اغلب با نتایج مرتبط است. هرچه ایمیل های بیشتری ارسال کنید، جلسات بیشتری رزرو می کنید. هر چه جلسات بیشتری رزرو کنید، دموهای بیشتری تنظیم می کنید. هرچه دموهای بیشتری تنظیم کنید، معاملات بیشتری بسته می‌شوید.

با پیروی از این خط فکری، بسیاری از فروشندگان در نهایت هر روز هفته ۱۰ ساعت کار می کنند و حتی در آخر هفته ها وقت می گذارند.

این نه تنها برای سلامت روحی و جسمی شما مضر است، بلکه مضر است. همانطور که بنیانگذار Basecamp و CTO دیوید هاینمیر هانسون در این مقاله فوق العاده در مورد اعتیاد به کار اشاره می کند ، برخی از افراد با بالاترین موفقیت در تاریخ – مانند کوبی برایانت، لبرون جیمز، چارلز دیکنز و چارلز داروین – خواب و یک برنامه متعادل را در اولویت قرار دادند.

اگر مرتباً شمع را در دو انتها می سوزانید، در نهایت خواهید سوخت. بعلاوه، در واقع بین ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۳۰ شب چقدر کار را انجام می دهید؟ آن زمان بهتر است صرف خواندن، صحبت با دوستان یا خانواده، تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی، آشپزی، راه رفتن سگتان شود – اساساً هر چیزی که به مغز شما استراحت می دهد.

۲۰٫ هشت ساعت یا بیشتر بخوابید.

فکر می‌کنید با پنج یا شش ساعت خواب می‌توانید خلاص شوید؟ دوباره فکر کن طبق آکادمی پزشکی خواب آمریکا، بیشتر بزرگسالان به هفت تا هشت ساعت خواب در شبانه روز نیاز دارند . اگر کمتر دریافت کنید، از فهرستی از بیماری ها رنج خواهید برد، از جمله:

 • تحریک پذیری
 • کاهش انگیزه
 • اضطراب
 • علائم افسردگی
 • حواس پرتی
 • انرژی کاهش یافته است
 • خستگی
 • بی قراری
 • تصمیم گیری ضعیف
 • افزایش خطاها
 • فراموشی

برای اینکه در تماس های فروش بهترین حالت را داشته باشید، خواب خود را در اولویت قرار دهید.

عادات انگیزشی تکرارهای موثر

۲۱٫ به چیزی که می فروشید ایمان داشته باشید.

وقتی واقعاً به یک محصول اعتقاد داشته باشید، اشتیاق داشتن – و فروش – آسان تر است. موثرترین فروشندگان در واقع از محصول خود استفاده می کنند و به ارزش آن اعتقاد دارند.

اگر در مورد چیزی که می فروشید احساس “مهم” دارید، توصیه های خوشحال کننده ای از مشتریان پیدا کنید. نمونه هایی از این که چگونه محصول شما زندگی مردم را بهبود بخشیده است – از راه های کوچک و بزرگ – شما را با انگیزه و درگیر نگه می دارد (و در هنگام ملاقات با مشتریان بالقوه، مدارک اجتماعی ارزشمندی به شما ارائه می دهد).

۲۲٫ قوی ترین محرک خود را شناسایی کنید.

مهم نیست که چه چیزی یک فروشنده را هدایت می کند – آنها فقط باید انگیزه داشته باشند. هر فروشنده برتر برای هر روز سر کار حاضر شدن و صرف تمام توانش دلیلی سوزان دارد. شاید بخواهند خانه بخرند و باید هر ماه حداقل ۱۱۰ درصد سهمیه بگیرند. شاید آنها فوق العاده رقابتی هستند و همیشه می خواهند در صدر جدول باشند. شاید آنها باید به خود ثابت کنند که می توانند در فروش خوب عمل کنند.

از خود بپرسید: “دلیل شماره ۱ من برای موفقیت چیست؟” اگر نمی توانید فوراً به پاسخی برسید، باید آن انگیزه را پیدا کنید.

۲۳٫ موفقیت مشتری خود را به عنوان موفقیت خود ببینید.

به محض اینکه مشتری بالقوه روی خط نقطه چین علامت زد، فروشندگان کار را متوقف نمی کنند. در عوض، نمایندگان برتر مرتباً با مشتریان خود تماس می گیرند تا به دنبال بازخورد و ارائه پیشنهادات تاکتیکی باشند. موفقیت مشتری به نمایندگان اجازه می‌دهد تا بدانند چه استراتژی‌هایی کار می‌کنند، روابط مشتری را شکل می‌دهد و حمایت از مشتری را برای کسب‌وکار شما تحریک می‌کند.

عادات زندگی تکرارهای موثر

۲۴٫ روابط شخصی ایجاد کنید.

دن تایر، یکی از بهترین فروشندگانی که می شناسم، یک رابطه ساز است. تایر در هر جایی که می‌رود با مردم ارتباط برقرار می‌کند – نه در سطح سطحی، از طریق لینکدین، یا به روش “بیایید کارت ویزیت مبادله کنیم”، بلکه به روشی واقعی و انسانی که شما را وادار می‌کند دوباره با او صحبت کنید.

۲۵٫ زودتر از موعد آماده می شوند.

یک فروشنده موثر قبل از تماس آماده می شود. این بدان معناست که آنها در مورد مشتری بالقوه خود تحقیق می کنند و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را قبل از یک جلسه بزرگ مشتری جمع آوری می کنند.

نمایندگان برتر آن را بال نمی زنند. آنها با یک برنامه و یک برنامه اضطراری وارد می شوند. به این ترتیب، آنها چالش ها یا سوالات را پیش بینی می کنند و پاسخی موثر برای جلوگیری از از دست دادن فروش آماده می کنند.

۲۶٫ هر جا که می روید به دنبال مشتریان بالقوه باشید.

برای عملکرد بیش از حد، نمی توانید به محض اینکه دفتر را ترک می کنید، فروشنده بودن را متوقف کنید. نمایندگان موفق همیشه به دنبال مشتریان بالقوه هستند – در مهمانی ها، رویدادهای شبکه، شام و غیره.

البته باید اتاق را بخوانید. آیا باید یک سخنرانی پنج دقیقه ای در مورد اهمیت بیمه عمر در یادبود پسر عموی جک خود ارائه دهید؟ قطعا نه. اما اگر با دوست جدیدتان گرتا صحبت می‌کنید و او می‌گوید که در بازار بیمه عمر است، نکات مفیدی به او بدهید و به او بگویید که خوشحال می‌شوید عمیق‌تر صحبت کنید.

این عادات را عملی کنید

یک راه واحد برای تبدیل شدن به یک فروشنده خوب وجود ندارد، اما عادات ذکر شده در بالا برای ارائه یک تجربه فروش مثبت به مشتریان شما ضروری است. نشان دادن اشتیاق، دانش، تصمیم‌گیری و سازگاری می‌تواند شما را از یک نماینده فروش متوسط ​​به یک داستان موفقیت با عملکرد بالا ببرد.

——————————————————————————-

آژانس مشاوره و تبلیغات آسا برندینگ برای شما دوره هایی تحت عنوان (آموزش صفر تا صد اینستاگرام و تولید محتوا)گذاشته است.

(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: