۲۱ ابزار دیجیتال مارکتینگ برای کمک به رشد شما

10 نوع بازاریابی دیجیتال

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۲۱ ابزار دیجیتال مارکتینگ برای کمک به رشد شما

امروزه شرکت ها برای بقا به ابزارهای دیجیتال مارکتینگ وابسته هستند. ما در تیم نویسندگان آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ در این مقاله ۲۱ ابزار دیجیتال مارکتینگ برای کمک به رشد شما را معرفی نموده ایم.

دراماتیک به نظر می رسد، درست است؟

اما در نظر بگیرید که یک پشته فناوری قوی رشد را تشویق می کند و تضمین می کند که زمان ارزشمند خود را صرف کارهای خسته کننده نمی کنید.

و از طرف دیگر، عدم استفاده از ابزارهای بازاریابی مدرن به این معنی است که کسب و کار شما ممکن است از رقبای شما عقب بماند.

خبر خوب؟ هیچ کمبودی در نرم‌افزار وجود ندارد تا کارهای سنگین بازاریابی شما را انجام دهد.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بر اساس استراتژی

ما فهرست جامعی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانند بدون توجه به اهدافتان به شما کمک کنند، از جمله چند ابزار رایگان و فریمیوم برای کسانی که بودجه کمی دارند.

این فهرست خواه مدیریت روابط با مشتری، به دست آوردن سرنخ ها یا کشف فرصت های بازاریابی جدید باشد، می تواند به عنوان پایه و اساس یک پشته بازاریابی قدرتمند عمل کند.

برای شروع دسته بندی های زیر را بررسی کنید:

ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی
ابزارهای بازاریابی ایمیلی
ابزارهای سئو (بهینه سازی موتور جستجو).
ابزارهای بهینه سازی تبدیل
ابزار غنی سازی سرب
ابزارهای جذب صفحه فرود و سرنخ
ابزارهای ایجاد گرافیک

ابزارهای بازاریابی رسانه های اجتماعی

ما از نزدیک دیدیم که چگونه رسانه‌های اجتماعی امروزه به یک کانال بازاریابی اولویت‌دار برای کسب‌وکارها تبدیل شده‌اند.

محل اصلی برای پرورش سرنخ ها و ایجاد روابط تجاری، اجتماعی برای جمع آوری داده های ارزشمند در مورد خواسته های مشتریان شما ایده آل است.

مدیریت تمام بخش‌های متحرک رسانه‌های اجتماعی به صورت دستی، دستوری برای فرسودگی شغلی است. در عوض، در نظر بگیرید که چگونه نرم افزار اختصاصی به شما امکان می دهد محتوای معنادارتری منتشر کنید و از رسانه های اجتماعی برای دستیابی به اهداف تجاری بزرگ خود استفاده کنید.

۱٫ Sprout Social

Sprout Social مرکز کنترل نهایی برای هر کسب و کاری است که به دنبال تبدیل حضور اجتماعی خود به نتایج واقعی است.

به عنوان یک پلتفرم مدیریت رسانه های اجتماعی، Sprout به کسب و کارها کمک می کند تا تقویم محتوا و دارایی های خود را در یک مکان سازماندهی کنند. این به شما امکان می‌دهد محتوای خود را در چندین پلتفرم منتشر و زمان‌بندی کنید، همه اینها بر اساس زمانی که فالوورهای شما بیشترین فعالیت را دارند، به کمال برسد.

فراتر از ویژگی های مدیریت رسانه های اجتماعی، Sprout همکاری با همکاران و مشتریان را به طور یکسان آسان می کند. صندوق ورودی هوشمند ما به شما یک دید پرنده از همه پیام‌های اجتماعی شما می‌دهد تا بتوانید متفکرانه و به موقع پاسخ دهید.

اوه،مجموعه کامل تجزیه و تحلیل اجتماعی Sprout را فراموش نکنید.

بهینه سازی عملکرد محتوای شما نباید یک بازی حدس زدن باشد زیرا Sprout پست های با عملکرد برتر و موفقیت کمپین های اجتماعی شما را مشخص می کند. همراه با ویژگی‌های قوی گوش دادن اجتماعی، می‌توانید روندها، هشتگ‌ها و فرصت‌های تعامل با مشتریان جدید را کشف کنید.

۲٫ Loomly

پلت فرم موفقیت برند Loomly ابزاری است که برای تیم های اجتماعی کوچکتری که به دنبال سازماندهی و همکاری در محتوا هستند، ایده آل است.

تقویم‌های داخلی، ضرب‌الاجل‌ها و گردش‌های کاری، برنامه‌ریزی و طوفان فکری محتوا را آسان می‌کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، Loomly در واقع ایده‌های محتوای تازه را برای کاربران بر اساس موضوعات پرطرفدار و مکالمات توییتر ارائه می‌کند.

رابط کاربری تمیز و بدون زواید آسان برای پیمایش و دوستانه برای کاربرانی است که ممکن است از همه فن آوری آگاه نباشند. مقرون به صرفه بودن این پلتفرم برای مشاغل انفرادی و آژانس های کوچکتر که به دنبال درگیری با حضور اجتماعی خود هستند، فریبنده است.

۳٫ Audiense

ما بارها و بارها در مورد اهمیت گوش دادن اجتماعی برای شناسایی روندها و مشتریان بالقوه صحبت کرده ایم.

ابزارهایی مانند Audiense با کمک به شرکت‌ها در شناسایی و تقسیم‌بندی مخاطبان رسانه‌های اجتماعی، گوش دادن را به سطح بعدی ارتقا می‌دهند. انجام این کار اجرای کمپین های تبلیغاتی با هدف لیزری را آسان تر می کند و به همین ترتیب عمیق تر در شخصیت های مشتری خود فرو می رود. با کندوکاو در دموگرافیک، ویژگی های شخصیتی و فراتر از آن، از آنچه می توانید به تنهایی از اجتماعی بیاموزید شگفت زده خواهید شد.

پلتفرم Audiense در درجه اول بر روی توییتر تمرکز دارد و برای برندهای B2B علاقه مند به جستجوگر و شرکت های B2C که به دنبال درک بیشتر در مورد مخاطبان هدف خود هستند عالی است.

ابزارهای بازاریابی ایمیلی

ایمیل احتمالاً آزمایش‌شده‌ترین و مقیاس‌پذیرترین کانال بازاریابی است که در دسترس شرکت‌های مدرن است. به این ترتیب، راه حل های ایمیل یکی از اصلی ترین نرم افزارهای بازاریابی اینترنتی برای مشاغل بزرگ و کوچک هستند.

از فهرست‌سازی و بهبود قابلیت تحویل گرفته تا ارائه کمپین‌های پیشنهادی عالی، بیایید به ابزارهایی نگاه کنیم که می‌توانند داده‌های مشتریان شما را تجزیه کنند و بخش خوبی از تلاش‌های بازاریابی شما را در خلبان خودکار قرار دهند.

۴٫ HubSpot

HubSpot، شرکتی که به دلیل CRM و نرم افزار بازاریابی ورودی خود شناخته شده است، اخیراً یک محصول بازاریابی ایمیلی را راه اندازی کرده است. استفاده از ایمیل مارکتینگ HubSpot آسان است، قابلیت تحویل چشمگیر دارد، و البته به صورت بومی با سایر محصولات HubSpot، مانند CRM رایگان برای همیشه، و همچنین صدها ابزار بازاریابی محبوب دیگر یکپارچه شده است. این ابزار دارای یک برنامه رایگان است که شامل حداکثر ۲۰۰۰ ارسال ایمیل در ماه، لیست مخاطبین، سازنده ایمیل کشیدن و رها کردن، و قالب های آماده است تا بتوانید بلافاصله شروع به کار کنید.

بهترین قسمت؟ HubSpot پیچیدگی را با ادغام ها کاهش می دهد و ابزارها را کنار هم می آورد. یکی از ادغام های موجود Sprout Social است. به‌عنوان بخشی از ویژگی‌های مراقبت Sprout، می‌توانید وظایفی را برای تیم مراقبت از مشتری خود ایجاد و محول کنید. با اتصال Sprout و HubSpot، تیم شما می‌تواند بدون خروج از برنامه مشکلات را ایجاد، ردیابی، مدیریت و حل کند.

۵٫ SendGrid

SendGrid مجموعه کاملی از خدمات بازاریابی ایمیلی را ارائه می دهد، که بسیاری از آنها برای تازه کارها و کهنه سربازان ایمیل کاملاً دوستانه هستند.

به عنوان مثال، این پلتفرم گزینه های طراحی انعطاف پذیری را از طریق ویرایش بصری، کشیدن و رها کردن، کدنویسی یا ترکیبی از هر دو ارائه می دهد. قابلیت تحویل و تجزیه و تحلیل عملکرد عمیق نیز در SendGrid تعبیه شده است، و به بازاریابان نشان می دهد که کدام پیام ها در حال اجرا هستند و چه چیزی نیاز به کار دارد.

ما می دانیم: راه حل های بازاریابی ایمیلی بیش از آن چیزی که بتوانیم حساب کنیم وجود دارد. همانطور که گفته شد، یک مزیت بزرگ SendGrid، برنامه رایگان برای همیشه برای مشاغل جدید و همچنین قیمت گذاری مقیاس پذیر است که با نیازهای شما مطابق با لیست خود مطابقت دارد.

۶٫ lemlist

lemlist در میان ابزارهای ایمیل مارکتینگ ما منحصر به فرد است زیرا این پلتفرم در درجه اول بر قابلیت تحویل متمرکز است. با تأکید بر بهترین زمان‌ها برای ارسال پیام‌ها (و چند وقت یکبار) به خاطر باز کردن و کلیک‌های بیشتر، lemlist برای بهینه‌سازی کمپین‌های موجود شما عالی است.

به‌جای حدس زدن دوم، lemlist می‌تواند از نظر نحوه گرم کردن لیست شما چشم‌نواز باشد.

ویژگی‌های اضافی عبارتند از ابزارهای شخصی‌سازی برای اینکه ایمیل‌های ارتباطی شما کمتر هرزنامه به نظر برسند و دنباله‌های ایمیل‌های بعدی برای تشویق به پاسخ‌های بیشتر مشتریان بالقوه.

۷٫ Moosend

Moosend یکی از کاربرپسندترین و مقرون به صرفه ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ ما است که نشان دهنده یک راه حل شگفت انگیز ایمیل برای کسانی است که تازه شروع به ایجاد لیست خود کرده اند.

کمپین‌های بدون کد، اتوماسیون‌های ساده و گزارش‌های خوانا همگی در پلتفرم تعبیه شده‌اند. کاربران پولی همچنین می‌توانند از ویژگی‌های صفحه فرود، از جمله پنجره‌های بازشوی موبایل و تایمرهای شمارش معکوس استفاده کنند.

ابزارهای سئو (بهینه سازی موتور جستجو).

واقعیت: بیش از نیمی از ترافیک وب سایت از پرس و جوهای جستجو می آید.

همانطور که چشم انداز دیجیتال به طور فزاینده ای رقابتی می شود، هر کاری که شرکت ها می توانند برای افزایش حضور جستجوی خود انجام دهند یک امتیاز مثبت است. اگرچه سئو ممکن است دلهره آور باشد، به خصوص برای کسب و کارهای نوپا، ابزارهای بازاریابی آنلاین زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند فرصت های جستجو را کشف کنید و تلاش های موتور جستجوی موجود خود را بهینه کنید.

۸٫ Ahrefs

Ahrefs استاندارد طلایی برای ایده‌های کلمه کلیدی و فرصت‌های رتبه‌بندی است.

کاوشگر سایت پلتفرم به شما امکان می دهد کلمات کلیدی ارگانیک برتر هر URL را بررسی کنید، در حالی که تخمین می زند که یک رقیب چه میزان ترافیک برای هر عبارت جستجوی معینی دریافت می کند. شما همچنین می توانید محتوای با عملکرد برتر و منابع بک لینک سایت را شناسایی کنید.

به طور خلاصه، Ahrefs یک ابزار فوق العاده است نه تنها برای تجزیه و تحلیل رقابتی، بلکه برای اطمینان از اینکه محتوای موجود شما برای جستجو مناسب است.

۹٫ Clearscope

حال، فرض کنید شما علاقه مند به استفاده از فرصت های کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوای موجود خود هستید. اینجاست که Clearscope وارد می شود.

این پلتفرم که مخصوصاً برای نوشتن محتوا مفید است، یک ویرایشگر دقیق برای توصیه کلمات کلیدی، سرصفحه‌ها و خوانایی ارائه می‌کند تا به شما در نوشتن (یا بازنویسی) پست‌های وبلاگ با رتبه بالا و متعادل کمک کند.

چه در حال ایجاد یک استراتژی محتوا از ابتدا باشید و چه وبلاگ‌های موجود خود را تازه‌سازی کنید، Clearscope هر گوشه و کناری از بهینه‌سازی جستجو را پوشش می‌دهد.

۱۰٫ SEMrush

یکی دیگر از ابزارهای اصلی سئو، SEMrush به شما امکان می دهد موقعیت کلمات کلیدی اولویت دار خود را ردیابی کنید و به همین ترتیب عبارات جدیدی را برای رتبه بندی جستجو کنید.

تفکیک ایده‌های کلیدواژه، دشواری و تغییرات ابزار برای ایده‌های محتوا و شناسایی هدف جستجو نیز عالی است.

ابزارهای بهینه سازی تبدیل

کوچک‌ترین تغییرات می‌تواند بیشترین تفاوت را در جذب افراد برای تبدیل در محل ایجاد کند.

فقط تغییر رنگ دکمه فراخوان برای اقدام می تواند تفاوت بین امتیاز گرفتن ثبت نام آزمایشی رایگان و جهش شخصی را نشان دهد. در میان ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در جعبه ابزار شما، نرم افزار بهینه سازی تبدیل می تواند شما را در مورد فرصت های کم معلق برای افزایش درآمدتان راهنمایی کند.

۱۱٫ Unbounce

Unbounce ابزاری شگفت انگیز برای ساخت سریع، بهینه سازی و انتشار صفحات فرود جدید برای آزمایش است. تست داخلی A/B و تجزیه و تحلیل‌های متفاوت می‌تواند مستقیماً پاسخ دهد که کدام خلاقیت‌ها، فراخوان‌ها برای اقدام و عناصر اضافی صفحه کار می‌کنند (و کدام‌ها نیستند).

حتی اگر چندان طراح نیستید، می‌توانید از الگوهای ثابت شده صفحه فرود Unbounce به عنوان نقطه پرش استفاده کنید و سپس آنها را متناسب با سبک خود تغییر دهید. تجزیه و تحلیل پلت فرم به وضوح مشخص می کند که کدام انواع صفحه فرود بهترین عملکرد شما را دارند.

۱۲٫ Optimizely

Optimizely با تأکید بر آزمایش‌های صفحه فرود، ابزارهایی را برای ایجاد بصری و هدف‌گیری مخاطبان ترکیب می‌کند تا به سرعت آزمایش‌ها را روی بخش‌های مختلف مخاطبان شما اجرا کند.

یک پلت فرم بدون کد که به شما امکان می دهد ویرایش های اصلی و جزئی را در صفحات خود آزمایش کنید، تنظیم دقیق سایت برای عملکرد لازم نیست کار بزرگی باشد.

۱۳٫ Hotjar

پلتفرم Hotjar یک رکورد بصری در زمان واقعی از اعمال و رفتار بازدیدکنندگان شما در محل ارائه می دهد.

از طریق نقشه‌های حرارتی که به شما نشان می‌دهد که مردم کجا کلیک می‌کنند (یا نمی‌کنند). همگام‌سازی با فیلم‌های ضبط‌شده واقعی سفر بازدیدکننده‌تان، می‌توانید به معنای واقعی کلمه آنچه را که باید در یک نگاه تغییر دهید، ببینید.

ابزار غنی سازی سرب

به خوبی مستند شده است که اکثر بازدیدکنندگان وب سایت پس از خروج از سایت شما اطلاعات کافی را ارائه نمی دهند.

خوشبختانه، ابزارهای هوش تجاری در آنجا وجود دارد که به شما کمک می کند تا سرنخ های خود را بهتر درک کنید و اطلاعات کلیدی را برجسته کنید تا پس از ابراز علاقه، به آنها دسترسی پیدا کنید. ابزارهای غنی‌سازی سرب که مخصوصاً برای بازاریابی B2B قدرتمند هستند، با ارائه دیدی جامع‌تر از ترافیک شما، کاوش‌های جستجو و بازاریابی بیرونی شما را افزایش می‌دهند.

۱۴٫ Clearbit

Clearbit با استفاده از بیش از ۱۰۰ منبع، از جمله Salesforce و داده‌های پلتفرم بازاریابی اضافی، نمایه‌ای به‌روز از سرنخ‌های شما ایجاد می‌کند تا تلاش‌های شما را روان‌تر کند. جزییات جمع آوری شده شامل شرکت، نقش و اندازه شرکت است، فقط به نام چند.

به جای جستجوی جزئیات یا تکیه بر اطلاعات قدیمی، این پلتفرم به طور منظم هر ۳۰ روز یک بار خود را به روز می کند تا اطمینان حاصل شود که داده های شما تازه می مانند. این به شما این امکان را می دهد که با اعتماد به نفس جستجو کنید و در زمان جدی در این فرآیند صرفه جویی کنید.

۱۵٫ Datanyze

مانند Clearbit، Datanyze همچنین اطلاعات تماس مهمی را در مورد سرنخ های موجود در سایت شما برای پر کردن roodex دیجیتالی شما کشف می کند. این پلتفرم همچنین با جمع‌آوری داده‌های اجتماعی بر روی تصمیم‌گیرندگان، برای جست‌وجوی لینکدین بسیار عالی عمل می‌کند.

ابزارهای جذب صفحه فرود و سرنخ

همانطور که گستره توجه ما کاهش می یابد، تلاش آگاهانه برای جذب بازدیدکنندگان پس از فرود در محل بسیار مهم است. پلتفرم‌های بازاریابی متمرکز بر جذب سرنخ تضمین می‌کنند که ترافیک شما هدر نمی‌رود و بازدیدکنندگان احتمال بیشتری برای اقدام دارند. هنگامی که به درستی انجام شود، نتیجه نهایی منجر به افزایش و تبدیل بیشتر می شود.

۱۶٫ OptiMonk

پلتفرم OptiMonk به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد توجه مشتریان را جلب کنند و از پرش کردن آنها از طریق پاپ‌آپ‌های شخصی‌شده جلوگیری کنند.

با تأکید بر دریافت سرنخ و پیام‌های قصد خروج، هدف‌گیری مبتنی بر رفتار پلتفرم به این معنی است که پنجره‌های بازشو نباید مختل شوند.

به عنوان مثال، OptiMonk کاربران را تشویق می‌کند تا پیام‌های بازاریابی خود را بخش‌بندی کنند و تنها زمانی که منطقی هستند به آن‌ها سرویس دهند. از خریداران بازگشتی گرفته تا خریدارانی که برای اولین بار از ویترین استفاده می کنند، این پلتفرم به شما این امکان را می دهد که کمپین هایی ایجاد کنید که با همه مشتریان خود صحبت کنند نه اینکه با آنها به عنوان یک اندازه برای همه رفتار کنید.

مزیت OptiMonk این است که به دلیل سهولت استفاده مشهور است. با داشتن تعداد زیادی الگو با میانگین نرخ کلیک ثابت، مارک‌ها می‌توانند پیام‌های خود را بر اساس پاپ‌آپ‌هایی سفارشی کنند که اثربخشی آنها ثابت شده است.

۱۷٫ Typeform

Typeform ابزاری شیک برای بازاریابان است که به دنبال ایجاد فرم های جذاب و مینیمالیست هستند.

برخلاف پاپ‌آپ‌های سنتی‌تر، فرم‌های ورودی Typeform بسیار شیک هستند و اصلاً شبیه تبلیغات نیستند. ویرایشگر ساده پلتفرم و تعبیه‌های آسان، مانند توانایی ایجاد آزمون‌ها و فرم‌های تعاملی، یک امتیاز خوب اضافه شده است.

۱۸٫ MailMunch

MailMunch یک ابزار بازاریابی ایمیلی ترکیبی و صفحه فرود متمرکز بر فهرست سازی، چندین نوع فرم جذاب و ایمیل برای ارسال به سرنخ ها پس از شرکت در آن ارائه می دهد.

این پلتفرم به شما امکان می دهد مخاطبان خود را بر اساس عواملی مانند تعداد دفعات خرید و جمعیت شناسی مشتری تقسیم بندی کنید. علاوه بر این، فرم ساز مبتنی بر هدف آنها ساده است و به شما امکان می دهد از قالب های مختلف کار کنید.

ابزارهای ایجاد گرافیک

اینفوگرافیک الگوهای رفتاری نمودارها و گرافیک ها.

بصری ها سنگ بنای بازاریابی اجتماعی و برندسازی در کل هستند. اگر بودجه ای برای یک طراح ندارید یا یک کسب و کار DIY دارید، ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند Canva به ابزاری برای تولید تصاویری چشم نواز تبدیل شده اند.

با این اوصاف، چند ابزار دیگر برای ایجاد گرافیک وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا خلاقیت‌های شما کهنه نشوند.

۱۹٫ Creatopy(formerly Bannersnack)

Creatopy یک ابزار ایجاد گرافیک شبیه به Canva است، اما بر چند ویژگی خاص برای بازاریابان تأکید دارد.

برای مثال، مجموعه‌های طراحی پلتفرم و کیت‌های برند به شما این امکان را می‌دهند که به‌طور یکپارچه با بازاریاب‌های دیگر کار کنید و خلاقیت‌های برند خود را سازماندهی کنید. این به ویژه برای آژانس هایی که چندین مشتری یا حساب های اجتماعی را مدیریت می کنند مفید است.

در همین حال، توانایی ویرایش یک طرح در قالب‌های مختلف (فکر کنید: بنر دسکتاپ در مقابل موبایل) با یک کلیک صرفه‌جویی زیادی در زمان دارد.

۲۰٫ Visme

پلت فرم Visme در درجه اول بر ایجاد ارائه ها و تجسم داده ها متمرکز است.

از آنجایی که اینفوگرافیک‌ها و داده‌های تازه از جمله پرمخاطب‌ترین انواع محتوا در رسانه‌های اجتماعی هستند، Visme برای هر کسی که مرتباً تحقیقی را در پلتفرم‌هایی مانند توییتر یا لینکدین منتشر می‌کند ایده‌آل است.

فراتر از ایجاد گرافیک مستقیم، این پلتفرم به شما امکان می‌دهد داده‌ها را از منابع خارجی (فکر کنید: صفحات گسترده) استخراج کنید تا ایجاد ارائه را به سرعت انجام دهید.

۲۱٫ Venngage

Venngage یکی دیگر از خالقان گرافیک با تاکید بر اینفوگرافیک است. با وارد کردن صفحه گسترده و صدها پیکربندی نمودار، می توانید اینفوگرافیک خود را هر طور که می خواهید سفارشی کنید. هر اینفوگرافیک را بر اساس نام تجاری خود با تعداد زیادی گرافیک داخلی برای انتخاب سفارشی کنید.

کدام ابزارهای بازاریابی دیجیتال بخشی از مجموعه شما هستند؟

با ابزارهای مناسبی که در اختیار دارید، می توانید کمپین های بازاریابی خود را ساده کنید و تعداد زیادی از وظایف را در این فرآیند به طور خودکار انجام دهید.

هر ترکیبی از ابزارهای بالا می تواند به عنوان پایه ای برای یک پشته بازاریابی دیجیتالی جامد عمل کند. از رانندگی آزمایشی و انجام آزمایشات برای یافتن آنچه برای کسب و کار و بودجه شما مناسب است خجالت نکشید.

هنگامی که ابزارهای دیجیتال مارکتینگ خود را مرتب کردید، می توانید کمپین های خود را با اعتماد به نفس پیش ببرید و به همین ترتیب نبض بهتری در تلاش های بازاریابی خود داشته باشید.

و اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، مطمئن شوید که انواع قالب‌های رسانه‌های اجتماعی ما را بررسی کرده‌اید تا به سازماندهی و اندازه‌گیری کمپین‌های بازاریابی اجتماعی خود کمک کنند تا با اهداف کسب‌وکار شما همسو شوند.

منبع:

—————————————————————————-

ینجا آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ هست و به غیر از انجام خدمات تبلیغاتی با کیفیت بالا، برای علاقه‌مندان به کارهای حرفه‌ای تر، مشاوره‌های تخصصی کسب و کار و کوچینگ حرفه‌ای هم ارائه می‌دهیم.
با همکاری جناب دکتر مهدی ثابت به عنوان یک کوچ کسب و کار در مشهد، میتونیم با مشاوره های حضوری و مجازی، کسب و کارت رو به سرعت و با دقت به موفقیت هدایت کنیم و در این مسیر کمتر هزینه کنی.

آسابرندینگ علاوه بر شرکت مشاوره تبلیغاتی، یک شرکت مشاوره اقتصادی هم هست که به شما کمک می‌کنه تا از ابتدا تا انتها تبلیغات رو برای کسب و کارهای مختلف با حرفه‌ای و تضمینی انجام و حمایتشون کنیم. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه‌گذاری، همشون توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری ما انجام میشه و همیشه پشتیبانی میشود

در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ، با ارائه انواع مشاوره‌های تبلیغات و بازاریابی و تولید محتوای بصری و متنی مورد نیاز شما، از طراحی وبسایت تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش‌های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ، آماده‌ایم که به کسب و کارت کمک کنیم تا درآمدت رو چند برابر کنی!

یکی از خدماتمون که باعث رشد چند برابر شغلت میشه، ادمین برای پیج‌های اینستاگرام مشاغل مختلفه. به منظور ارائه خدمات بهتر و حرفه‌ای تر به مشتریانمون، دوره آموزش ادمین اینستاگرام رو برگزار می‌کنیم و همچنین از بین هنرجوهای دوره، همکاران جدید استخدام میکنیم. خوشحال میشیم کنارت باشیم تا این مسیر رو با هم پیمایش کنیم. ما همیشه با توییم برای رسیدن به بهترین‌ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: