۱۳ تاکتیک برای به دست آوردن فالوورهای بیشتر در اینستاگرام

13 تاکتیک برای به دست آوردن فالوور

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۱۳ تاکتیک برای به دست آوردن فالوور

هیچ “هک رشد” قطعی برای افزایش تعداد فالوورهای شما در اینستاگرام وجود ندارد – اما هنوز کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای ایجاد استراتژی رشد اینستاگرام خود انجام دهید.ما ۱۳ تاکتیک برای به دست آوردن فالوور بیشتر در اینستاگرام رو بهتون میگیم.

در اینجا ۱۳ مرحله برای رشد ارگانیک اینستاگرام به ترتیبی که توصیه کردیم انجام دهید، آورده شده است.

قبل از اینکه وارد آن شویم: اگر به تازگی اینستاگرام را برای کسب و کار خود یا به عنوان یک خالق شروع کرده اید، اولین قدم این است که مهره ها و پیچ های حضور خود در اینستاگرام را محکم کنید. به این ترتیب، چند تاکتیک اول اصول اولیه را پوشش می دهد و به ویژه برای سازندگان یا مشاغل جدید مرتبط است.

حتی اگر یک اینستاگرامر باتجربه هستید، ارزش این را دارد که مطمئن شوید که باکس های ضروری را بیشتر در پیش گرفته اید. اگر هستید، نگران نباشید: در این مقاله راهنمایی های زیادی برای سازندگان متوسط و پیشرفته نیز وجود دارد.

۱٫از خرید فالوورهای تقلبی خودداری کنید

وقتی وب‌سایت‌ها ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام را با قیمت ارزان ۱۲٫۹۹ دلار می‌فروشند (بله، این ارقام واقعی هستند)، کسب یک برد سریع برای افزایش تعداد فالوورهایتان جذاب است. اما خرید فالوورهای جعلی بیشتر از اینکه فایده داشته باشد ضرر دارد:

اینستاگرام به طور فعال حساب هایی را که درگیر فعالیت های کلاهبرداری هستند، منع و پاک می کند
فالوورهای جعلی ربات هستند و افراد واقعی نیستند – آنها به طور واقعی با حساب شما درگیر نمی شوند یا به مشتری تبدیل نمی شوند
شما اعتبار خود را از بین می برید و اعتماد مخاطبان خود را از دست می دهید – که باعث می شود آنها شما را دنبال نکنند
خرید تعاملی مانند بازدیدها و نظرات یا شرکت در پادهای تعامل به همان اندازه در رشد حساب اینستاگرام شما بیهوده است. شما فقط به خاطر آن تعداد زیادی فالوور نمی خواهید، بلکه می خواهید یک جامعه معنادار رشد کنید.

۲٫کلمات کلیدی را در نام کاربری و نام خود قرار دهید

الگوریتم اینستاگرام نتایج جستجوی حاوی کلمات کلیدی در نام و نام کاربری را در اولویت قرار می دهد.

نام کاربری شما دسته اینستاگرام شما است (نام @ نمایه شما): این را مانند نام شرکت خود و/یا با نام کاربری پروفایل خود در کانال های اجتماعی دیگر مطابقت دهید تا فورا قابل شناسایی باشد.
نام شما نام شرکت شما است (یا هر چیزی که دوست دارید): برای بهبود دید خود، کلمات کلیدی مرتبط را در اینجا اضافه کنید.
به عنوان مثال، Ursa Major به نام خود در اینستاگرام «موارد مراقبت از پوست» را دارد تا وقتی کسی به دنبال مارک‌ها و راه‌حل‌های مراقبت از پوست می‌گردد، شرکت را راحت‌تر پیدا کند.

13 تاکتیک برای به دست آوردن فالوور

افزودن یک کلمه کلیدی مرتبط همچنین فرصتی برای گفتن اینکه چه کسی هستید و چه چیزی را به مشتریان بالقوه می‌فروشید در یک نگاه است – زیرا اولین چیزی است که شخصی هنگام ورود به نمایه شما می‌بیند.

۳٫بیو اینستاگرام خود را بهینه کنید

چهار عنصر وجود دارد که باید برای باز کردن قفل بیوگرافی کامل اینستاگرام به کار بگیرید:

توصیفی ساده از کاری که انجام می‌دهید و/یا آنچه می‌فروشید
ضربه ای از شخصیت برند
یک فراخوان روشن برای اقدام
یک لینک
بیو اینستاگرام شما فقط ۱۵۰ کاراکتر دارد. اما این چیزی است که اولین تأثیر شما را بر روی دنبال کنندگان و مشتریان بالقوه می گذارد یا می شکند. علم پشت بایوس اینستاگرام این است که آنها را واضح، خلاقانه و کامل نشان دهیم. هر کسی که آن را می‌خواند باید فوراً بداند که شرکت شما چه می‌کند، چگونه می‌تواند به آنها کمک کند و کجا می‌توانند بیشتر بیاموزند. Odd Giraffe، یک برند شخصی‌سازی شده لوازم التحریر، با بیوگرافی اینستاگرام خود بر سر می‌کوبد.

برای شروع، «سلام، شخص کاغذی» آن‌ها نه تنها به زندگی‌نامه‌اش یک بریده از شخصیت منحصربه‌فرد آن‌ها می‌دهد، بلکه فیلتر می‌کند که با چه کسی صحبت می‌کنند: کسی که زندگی می‌کند و با لوازم التحریر نفس می‌کشد. خط زیر یک فراخوان شفاف برای اقدام است که نشان می‌دهد چه چیزی می‌فروشند و چگونه خود را متمایز می‌کنند (بیش از ۱۰۰ طرح).

لینک موجود در بیو شانس شما برای هدایت مخاطبان خود به یک صفحه خارجی است. می توانید وب سایت شرکت خود را اضافه کنید یا بر اساس پست های اخیر خود به روز رسانی آن ادامه دهید. اما اگر می‌خواهید مسیر بیشتری را طی کنید، از ابزارهای پیوند در بیو مانند صفحه شروع بافر استفاده کنید تا همه URL‌های خود را با هم ترکیب کنید. ببینید عکاس رایان جانسون چگونه با استفاده از Buffer این کار را انجام می دهد:

نه فقط این: شما همچنین می توانید صفحه شروع را تا جایی که دوست دارید سفارشی کنید تا آن را در برند خود قرار دهید و نحوه عملکرد هر پیوند را پیگیری کنید.

۴٫دسته اینستاگرام خود را در کانال های دیگر تبلیغ کنید

تغییر مسیر مشتریان بالقوه از کانال های دیگر به نمایه اینستاگرام خود یک استراتژی سبک است تا خود را قابل کشف کنید و به سرعت فالوورهای خود را افزایش دهید.

به عنوان مثال، در Buffer، لینک اینستاگرام خود را در فوتر وب سایت خود اضافه می کنیم.

اگر قبلاً شما را در جاهای دیگر فالو کرده باشد، هیچ کس نباید به صورت دستی برود و شما را در اینستاگرام جستجو کند. پیوند اکانت اینستاگرام خود را اضافه کنید:

بسته بندی محصول شما
وبلاگ های شما (در صورت لزوم)
ایمیل های بازاریابی و تراکنشی
پاورقی و/یا نوار کناری وب سایت شما
پست های رسانه های اجتماعی از اعضای تیم
امضای ایمیل شما و کارمندانتان
Bios در سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند TikTok و YouTube
رویدادهای شبکه و وبینارها (از کد QR اینستاگرام پروفایل خود برای رویدادهای حضوری استفاده کنید)
لینک اینستاگرام شما نباید بزرگ و پر زرق و برق باشد. یک نماد کوچک اینستاگرام یا کد QR شما برای اکثر مکان ها کار می کند.

۵٫بهترین زمان خود را برای ارسال در اینستاگرام پیدا کنید

بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام چه زمانی است؟ وقتی مخاطبان شما آنلاین هستند.

بهترین زمان جهانی برای به اشتراک گذاری محتوا در اینستاگرام وجود ندارد. در عوض، هدف خود را تعیین زمان ایده‌آل برای ارسال پست برای فالوورهای خود داشته باشید. چگونه متوجه خواهید شد که مخاطبان شما آنلاین هستند؟ اینستاگرام از طریق Insights خود در چهار مرحله ساده به شما می گوید:

به نمایه اینستاگرام خود در برنامه بروید و روی منوی همبرگر (سه خط افقی) در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
روی “Insights” ضربه بزنید.
از آنجا روی “Total Followers” کلیک کنید
به پایین این صفحه بروید و «بیشترین زمان‌های فعال» را جستجو کنید. می‌توانید بین ساعت‌ها برای هر روز هفته جابه‌جا شوید یا به روزهای خاصی نگاه کنید.
می خواهید آن را یک درجه بالا ببرید؟ از تجزیه و تحلیل بافر برای تعیین بهترین زمان برای ارسال، بهترین نوع پست و بهترین دفعات ارسال استفاده کنید. Buffer از داده‌های پست‌های قبلی و فعالیت دنبال‌کنندگان شما استفاده می‌کند و اعداد را به‌گونه‌ای سازمان‌دهی می‌کند که به راحتی قابل درک باشد.

همراه با زمان، همچنین در نظر بگیرید که چه زمانی محتوای شما از نظر منطقی مرتبط تر است. دستور العمل ویدیویی گام به گام ساعات بعد از کار بهتری را در زمانی که مردم آشپزی می کنند انجام می دهد. از طرف دیگر، یک پست کافی شاپ ممکن است در ساعت ۲ بعد از ظهر بهتر عمل کند. رکود بعد از ظهر

زمان‌های ارسال را آزمایش کنید تا مشخص کنید چه زمانی بیشترین دسترسی و تعامل را دارید.

اکنون ما از نکات اساسی به سمت قلمرو متوسط می رویم. توصیه می کنیم قبل از پرداختن به بقیه این لیست، مراحل ۱ تا ۵ را تکمیل کنید.

۶٫یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام بسازید

داشتن یک ایده واضح از جایی که اینستاگرام در استراتژی کلی بازاریابی رسانه های اجتماعی شما قرار می گیرد نه تنها نتایج مثبت کسب و کار شما را به همراه خواهد داشت، بلکه شما را در جهتی متمرکز بر لیزر در مورد آنچه در اینستاگرام پست کنید هدایت می کند. اما چگونه یک استراتژی رشد اینستاگرام ایجاد کنید؟

مرحله ۱: اهداف خود را تثبیت کنید

تعیین کنید که آیا می خواهید آگاهی از برند را افزایش دهید، تبدیل مستقیم را افزایش دهید، ترافیک وب سایت را افزایش دهید یا چیز دیگری. شفاف سازی هدف شما محتوایی را که پست می کنید، فراخوانی برای اقدام شما را دیکته می کند و شبکه اینستاگرام شما را روی برند نگه می دارد.

مرحله ۲: یک نمای ۳۶۰ از مخاطبان هدف خود دریافت کنید

دانستن جمعیت شناسی اولیه بسیار مهم است. اما فراتر از آن بروید و عمیقاً درک کنید که مخاطبان شما با چه چیزهایی دست و پنجه نرم می کنند و چگونه می توانید به آنها کمک کنید تا با استراتژی محتوای اینستاگرام خود، چالش های خود را حل کنند.

ناتاشا پیر – مجری پادکست آنلاین شاین و مربی بازاریابی ویدیویی – می گوید از دست دادن دنبال کننده ایده آل خود در ازای ویروسی شدن، بزرگترین اشتباه سازندگان است:

«افراد اغلب آنقدر روی ویروسی شدن و دسترسی به افراد بیشتری تمرکز می‌کنند که دنبال کننده ایده‌آلی را که می‌خواهند به دست بیاورند را از دست می‌دهند. امروز می‌توانید ویروسی شوید، و اگر با افراد اشتباهی ارتباط برقرار می‌کنید:

۱) این احتمال وجود دارد که آنها شما را دنبال نکنند

۲) اگر شما یک خالق باشید، به دنبال کننده‌ای منجر می‌شود که عضو جامعه متعهد نباشد یا اگر یک کسب‌وکار کوچک هستید، هرگز یک رهبر گرم نخواهد بود.

وقت گذاشتن برای فکر کردن در مورد اینکه چه کسی فالوور ایده آل شما است به شما کمک می کند محتوایی خاص برای آنها ایجاد کنید که نه تنها منجر به رشد بهتر، بلکه منجر به فالوورهای جدید با کیفیت می شود.

مرحله ۳: صدای برند و زیبایی شناسی خود را تعریف کنید

حتی اگر یک خالق هستید و نه یک شرکت، ارزش آن را دارد که یک صدای بازاریابی رسانه های اجتماعی منحصر به فرد خودتان ایجاد کنید، بنابراین کاربران اینستاگرام می توانند پست های شما را بدون دیدن نام کاربری شناسایی کنند.

ردیابی یا کمیت کردن صدای برند دشوار است، اما به یاد ماندنی بودن غیرقابل مذاکره است. در اینستاگرام، می‌توانید زیبایی‌شناسی خود را در کنار صدای برندتان تعریف کنید. از رنگ های برند استفاده کنید، به یک موضوع محتوای ثابت پایبند باشید و شخصیت داشته باشید.⚠️ به یاد داشته باشید: اگر یک کسب و کار کوچک هستید، به یاد داشته باشید که صدای بازاریابی رسانه های اجتماعی شما نباید تفاوت زیادی با صدای عمومی برند شما داشته باشد. ارزش های شرکت خود را در داخل و خارج از برنامه منعکس کنید.

مرحله ۴: تم های ستون محتوا ایجاد کنید و به آنها بچسبید

برای اکانت اینستاگرام خود یک جایگاه انتخاب کنید. چند موضوع کلی داشته باشید که در مورد آنها پست خواهید کرد و خیلی از آنها منحرف نشوید. این فواید زیادی دارد:

لازم نیست دائماً چرخ را برای ایده‌های محتوای عالی دوباره اختراع کنید
جامعه اینستاگرام شما شروع به شناسایی شما برای نوع محتوایی می کند که ایجاد می کنید
شما با چیزهای جدید، داغ و براق پریشان نمی شوید و استراتژی اینستاگرام خود را اصلاح می کنید

مرحله ۵: یک تقویم محتوا ایجاد کنید و به طور مداوم پست کنید

هر چند وقت یکبار باید در اینستاگرام پست بگذارید؟

توصیه می کنیم حداقل یک بار در روز پست کنید – چه چرخ فلک، یک قرقره یا یک داستان. رئیس اینستاگرام، آدام موسری، توصیه می کند که دو پست فید در هفته و دو استوری در روز ارسال کنید.

براک جانسون – مربی رشد اینستاگرام که در یک سال به ۴۰۰ هزار فالوور رسید – می‌گوید ارسال پست‌های بیشتر شگفت‌انگیزترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام است. اما این اغلب مانند مسیر فرسودگی خالق به نظر می رسد.

یک راه حل بالقوه؟ تغییر کاربری محتوا این فقط به معنای استفاده مجدد از محتوایی که در کانال‌های قبلی پست کرده‌اید نیست (اگر چه گزینه‌ای عالی است، اگر قبلاً این کار را انجام نمی‌دهید) بلکه در همان پلتفرم نیز به این معنی است. از تغییر محتوایی که عملکرد خوبی دارد و دوباره به اشتراک گذاری آن نترسید.

به عنوان خالق یا بازاریاب، ما اغلب این فرض را می‌کنیم که همه دنبال‌کنندگان ما تک تک محتوایی را که ایجاد می‌کنیم دیده‌اند، اما در واقعیت، تنها بخش کوچکی از مخاطبان ما یک پست خاص را می‌بینند. تا زمانی که در ترفندهای خود باهوش باشید، استفاده مجدد از محتوا می تواند در زمان و انرژی شما صرفه جویی کند.

برخی از مثال‌ها می‌تواند تبدیل یک سری از استوری‌های اینستاگرام به یک حلقه یا یک کپشن روشن‌فکر به یک ویدیوی تکان‌دهنده باشد. در اینجا یک مثال عالی از مورد دوم از @stanforcreators آمده است.

دسته‌بندی محتوا معمولاً هنگام ایجاد یک تقویم محتوا و زمان‌بندی پست کمک می‌کند، اما شما اغلب باید به روندها توجه کنید تا دیده شوید – که به معنای انتشار پست‌های اینستاگرام در حال حرکت است.

سناریوی ایده آل داشتن ترکیبی از پست های برنامه ریزی شده و در حال حرکت است. آیا نمی دانید چگونه برای پست های اینستاگرام برنامه ریزی کنید؟ از یک ابزار زمان بندی مانند Buffer استفاده کنید.

بهترین قسمت؟ تقویم محتوای Buffer بصری است، و به شما دید پرنده ای از آنچه دارید و شکاف های محتوایی که باید پر کنید، می دهد.

۷٫کپشن های جذاب بنویسید

وقتی برای ایجاد یک چرخ فلک یا ویدیوی عالی زحمت کشیده اید، از روی کپشن اینستاگرام صرف نظر کنید. اما کپشن‌های اینستاگرام وزن بیشتری نسبت به آنچه فکر می‌کنید دارند: می‌توانند کسی را وادار کنند تا شما را دنبال کند یا بدون اینکه نگاهی بیندازید از کنار شما عبور کنند.

برای مثال، برند سلامتی Cosmix به سادگی نمی‌نویسد: «در وب‌سایت ما خرید کنید!» در پست های اینستاگرامش مواد تشکیل دهنده مورد استفاده را توضیح می دهد، چگونه محصولات آنها به مسائل خاص کمک می کند، و مطالعاتی را ذکر می کند که ادعاهای آنها را تایید می کند.

با این حال کپشن طولانی را با کپشن بهتر اشتباه نگیرید: طبق گزارش تعامل اینستاگرام HubSpot در سال ۲۰۲۳، کپشن‌های اینستاگرام زمانی بهترین عملکرد را دارند که بسیار طولانی یا بسیار کوتاه باشند (۲۰ کاراکتر در مقابل ۲۰۰۰ کاراکتر).

نوشتن کپشن عالی در اینستاگرام بیشتر به درک مخاطبان و زمینه پست شما مربوط می شود تا تلاش برای رسیدن به تعداد کاراکترها. اگر در حال نوشتن یک پست آموزشی هستید، منطقی است که شرح بیشتری داشته باشید. اما وقتی تصویر زیبایی از محصول را به اشتراک می گذارید، کوتاه تر شیرین تر است.

اگر نوشتن زیرنویس‌های گستاخانه نقطه قوت شما نیست، دستیار هوش مصنوعی Buffer را امتحان کنید تا در عرض چند ثانیه یک پیش‌نویس اولیه خشن داشته باشید. به عنوان مثال، اگر یک برند مراقبت از پوست هستید و می‌خواهید درباره استفاده از کرم ضد آفتاب در داخل خانه پستی ارسال کنید، آن را به عنوان یک درخواست برای Buffer بنویسید.

۸_از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

هشتگ های مناسب می توانند پست های اینستاگرام شما را در معرض دید مخاطبان زیادی قرار دهند.

از چند هشتگ باید استفاده کنید؟ این محدودیت حداکثر تا ۳۰ است، اما اینستاگرام توصیه می کند فقط از سه تا پنج هشتگ استفاده کنید.

اما کمیت در جایی که هست نیست – شما می خواهید هشتگ های اینستاگرام خود را رتبه بندی کنید تا از آنها نهایت استفاده را ببرید. چرا؟ بسیاری از مردم هشتگ ها را دنبال می کنند تا پست های مربوط به یک موضوع را ببینند یا چیزی خاص را جستجو کنند. هدف شما این است که در نگاه اول زمانی که شخصی از هشتگ جایگاه شما استفاده می کند در صفحه کاوش ظاهر شوید.

استراتژی درست استفاده از هشتگ‌ها با ترکیبی از محبوب و خاص است – به این ترتیب، در دریایی از هرزنامه‌ها گم نمی‌شوید یا در گوشه کوچک اینستاگرام خود پنهان نمی‌مانید.

چگونه هشتگ هایی را پیدا می کنید که برای مخاطبان هدف شما جذاب باشد؟ از مولدهای رایگان هشتگ استفاده کنید تا به شما کمک کند هشتگ های مرتبط پست اینستاگرام خود را پیدا کنید. چند کلمه در مورد تصویر یا ویدیوی خود اضافه کنید و این ابزارها هشتگ های برتر را که به خوبی با آن مطابقت دارند را توصیه می کنند.

فهرستی از هشتگ ها را برای انجمن خود تنظیم کنید و با استفاده از Buffer’s Hashtag Manager آنها را با هم گروه بندی کنید. به عنوان مثال، گروهی از هشتگ های خاص محصول و گروهی دیگر برای هشتگ های خاص یا خاص صنعت بسازید. از گروه های از پیش ذخیره شده خود در بافر انتخاب کنید و هشتگ ها را به پست های برنامه ریزی شده اینستاگرام خود اضافه کنید.

۹٫تجزیه و تحلیل خود را درک کنید


بررسی منظم تجزیه و تحلیل های اینستاگرام خود برای درک اینکه چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی مفید نیست، کلیدی است. ممکن است متوجه شوید که مخاطبان شما بهترین واکنش را به حلقه‌های سرگرم‌کننده نشان می‌دهند، اما پست‌های آموزشی بهترین کار را به عنوان چرخ فلک دارند. کشف روندها، استراتژی تولید محتوای شما را راهنمایی می کند تا حداکثر بازده سرمایه گذاری را از اینستاگرام دریافت کنید

اینستاگرام دارای تجزیه و تحلیل بومی در برنامه خود است، اما آنها بسیار محدود هستند. شما نمی توانید عملکرد پست های فردی خود را در یک پنجره مشاهده کنید تا آنها را در کنار هم تجزیه و تحلیل کنید و همچنین نمی توانید معیارهای مهم برای خود را انتخاب کنید. بهتر است از یک ابزار شخص ثالث مانند تجزیه و تحلیل Buffer استفاده کنید تا همه داده ها را در یک نگاه به دست آورید و حتی گزارش های سفارشی برای سهامداران تهیه کنید.

از یک ابزار شخص ثالث مانند تجزیه و تحلیل بافر استفاده کنید تا تمام داده ها را در یک نگاه به دست آورید و حتی گزارش های سفارشی برای ذینفعان تهیه کنید.

کدام معیار برای ردیابی مهم ترین است؟ این به اهداف و استراتژی اینستاگرام شما بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر در حال آزمایش یک هشتگ جدید هستید، دانستن تعداد فالوورهای جدید مهمتر از ردیابی لایک های فالوورهای فعلی شما است. اما اگر در حال آزمایش زمان ارسال پست هستید، توجه به برداشت ها مهم تر است.

۱۰٫با سازندگان اینستاگرام یا سایر مشاغل کوچک همکاری کنید

همکاری با سایر سازندگان از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ یا مشارکت با کسب و کارهای کوچک یک برد برد است زیرا هر دو طرف را در معرض یک جامعه جدید قرار می دهد. نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که شما با شرکت یا خالقی که با ارزش های شما همسو است و جمعیت و علایق پیروانش با مخاطبان هدف شما همپوشانی دارد، شریک می شوید.

به عنوان مثال، برنامه ردیاب دوره، Flo، با Charity Ekezie همکاری کرد و یک پست اینستاگرامی کنایه آمیز، خنده دار و پولی ایجاد کرد تا ابتکار اجتماعی این شرکت را برجسته کند که در آن ویژگی های ممتاز به صورت رایگان در چندین کشور از اتیوپی تا هائیتی در دسترس هستند.

این پست‌ها در هر دو حساب نشان داده می‌شوند – به این معنی که همه دنبال‌کنندگان شریک سازنده شما، پست اشتراک‌گذاری شده را خواهند دید (و در نتیجه، نمایه اینستاگرام و کسب‌وکار کوچک شما).

اگر اینفلوئنسرهایی با بیش از صد هزار دنبال کننده از بودجه شما خارج هستند، یک کمپین میکرو اینفلوئنسر راه اندازی کنید. سازندگان کوچک‌تر اغلب جامعه‌ای محکم دارند که به توصیه‌های آنها اعتماد دارند.

چگونه این اینفلوئنسرها را پیدا کنیم؟ می‌توانید با استفاده از هشتگ‌ها و کلمات کلیدی در اینستاگرام، یک جستجوی دستی در گوگل یا جستجو کنید. یک رویکرد هوشمندتر استفاده از ابزارهای کشف تأثیرگذار مانند Modash برای صرفه جویی در زمان و یافتن سازندگان مرتبط است.

لازم نیست خود را محدود به مشارکت با سازندگان فردی کنید. همچنین می‌توانید با سایر کسب‌وکارهای کوچک شراکت ایجاد کنید – مانند LinkedIn و Headspace که برای ایجاد پستی درباره بهبود از دست دادن شغل همکاری کردند.

پست های همکاری اینستاگرام نیز لزوماً نباید یک پست اشتراکی باشد. شما همچنین می توانید:

با یک خالق زندگی کنید
تصاحب حساب اینستاگرام را انجام دهید
محتوای اینستاگرام را از نمایه یک اینفلوئنسر بازنشر کنید
ویدیوهای ایجاد شده توسط آنها را به صورت بومی در حساب نام تجاری خود پست کنید

۱۱٫انواع مختلف پست های اینستاگرام را آزمایش کنید

اینستاگرام دیگر فقط یک برنامه عکس نیست. این پلتفرم فرمت‌های زیادی را معرفی کرده است، از جمله حلقه‌های اینستاگرام، پست‌های پین‌شده، نکات برجسته استوری و پست‌های چرخ و فلک.

کدام نوع پست باعث افزایش تعامل اینستاگرام شما می شود؟ مطالعات نشان می‌دهد که چرخ فلک‌های اینستاگرام بیشترین میزان تعامل را دارند، اما پیچیده‌تر از آن است. ممکن است مخاطبان شما حلقه‌های اینستاگرام را برای پست‌های سرگرم‌کننده و پست‌های چرخ فلک برای هر چیز آموزشی ترجیح دهند.

اگر احساس می کنید اینستاگرام شما در حال رشد نیست، انواع مختلف پست ها را آزمایش کنید. بهتر است همه انواع، مانند برند مراقبت از پوست ۱۰۰ درصد خالص را با هم ترکیب کنید.

۱۲٫در نظرات و استوری ها با مخاطبان خود صحبت کنید

با مخاطبان اینستاگرام خود درگیر شوید تا مشکلات آنها را درک کنید، به سؤالات آنها پاسخ دهید و ایده های محتوا را دریافت کنید.

Elise Darma – یک مربی اینستاگرام برای صاحبان مشاغل – می‌گوید صحبت کردن با مخاطبان یک استراتژی کم استفاده برای افزایش فالوور در اینستاگرام است:

«منتظر نباش همه به تو بیایند. بهترین هک تا به حال این است که فعالانه با افراد دیگری در اینستاگرام تعامل داشته باشید که از آن دسته افرادی هستند که کسب و کار شما به آنها کمک می کند. تصور کنید در یک مهمانی کوکتل بودید و می‌خواهید در آنجا دوست شوید.»

«هوشمندانه ترین استراتژی این نیست که منتظر بمانید تا همه به سراغ شما بیایند. اگر بخواهید با مردم صحبت کنید، خودتان را معرفی کنید، و از آنها سؤالاتی در مورد خودشان بپرسید، آن مهمانی را با دوستان بسیار بیشتری ترک می‌کردید.

چگونه با مخاطبان خود در اینستاگرام صحبت می کنید؟ متخصصان مدیریت رسانه های اجتماعی می دانند که نکته اساسی پاسخ دادن به نظرات و پیام هایی است که دریافت می کنید – به خصوص اگر این سؤال از سوی یک مشتری بالقوه باشد. برند ماست چوبانی نمونه خوبی است. آنها تقریباً به هر نظری که دریافت می کنند پاسخ می دهند.

پاسخ دادن به هر نظر و DM با شروع دریافت هزاران مورد واقعی نیست، اما تمام تلاش خود را برای پاسخ به همه سؤالات انجام دهید. ویژگی‌های تعامل بافر این کار را آسان‌تر می‌کند – می‌توانید به‌جای اینکه با استفاده از برنامه تلفن همراه دست خود را تنگ کنید، به نظرات از دسکتاپ خود پاسخ دهید.

فراتر از نظرات و DM، در استوری های اینستاگرام فعال شوید. ویژگی‌های زیادی وجود دارد که می‌تواند ایده‌های محتوای شگفت‌انگیز را القا کند – مانند پرسیدن یک سوال، برچسب‌های تعاملی، نظرسنجی، شمارش معکوس و حتی افزودن لینک. به عنوان مثال، برند تغذیه Bulletproof یک پرسش و پاسخ هفتگی در حساب اینستاگرام خود انجام می دهد تا به سوالات متداول مخاطبان خود در مورد محصولات خود پاسخ دهد.

آیا زمان یا قدرت فکری برای ایجاد ایده های استوری اینستاگرام ندارید؟ بسیاری از قالب‌های استوری اینستاگرام برای کمک به شما در صرفه‌جویی در زمان و ایجاد طرح‌های زیبایی در دسترس هستند.

بهترین بخش درباره داستان ها؟ می‌توانید گروهی از آن‌ها ایجاد کنید و هایلایت‌های اینستاگرام را ایجاد کنید – این موارد به جای ناپدید شدن در ۲۴ ساعت برای همیشه در پروفایل شما باقی می‌مانند. از آنها برای ایجاد یک بخش منابع استفاده کنید که به تمام سوالات رایج مشتری پاسخ می دهد تا مانع فروش محصولات خود در اینستاگرام شود.

۱۳٫در اینستاگرام تأیید شوید

داشتن تیک آبی رنگارنگ در کنار حساب اینستاگرام شما نشانی از اعتبار آنی است. به شما کمک می کند در نتایج جستجو برجسته شوید، از جعل هویت اجتناب کنید و حتی نرخ تعامل بالاتری را دریافت کنید.

اگر هدف شما افزایش نرخ رشد اینستاگرام است، تایید شدن بدون شک به شما کمک خواهد کرد. اما چگونه در اینستاگرام تایید می‌شوید؟ ساده است: از طریق نمایه اینستاگرام خود اشتراک بخرید – اما الزامات واجد شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت کنید، مانند رعایت حداقل الزامات فعالیت متا.

به دست آوردن فالوور بیشتر در اینستاگرام یک امر یکباره نیست

با این ۱۳ نکته، مطمئناً برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام مجهزتر هستید. اما این یک معامله یکباره نیست. حفظ رشد اینستاگرام مستلزم انتشار منظم محتوای با کیفیت بالا و حفظ استراتژی رسانه های اجتماعی شماست.

مدیریت برنامه ریزی، ارسال، تعامل و ردیابی به صورت دستی زمان بر و پر زحمت است. داشتن یک ابزار همه کاره – مانند بافر – به شما امکان می دهد همه این کارها را زیر یک سقف انجام دهید. فقط حرف من را قبول نکنید: همین امروز به صورت رایگان شروع کنید و خودتان ببینید.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ علاوه براینکه به عنوان یک شرکت تبلیغاتی تمامی تبلیغات شما را با بهترین کیفیت انجام می دهیم، اگر علاقه مند و خواستار کارهای حرفه ای باشید، می توانیم مشاوره های تخصصی کسب و کار و کوچینگ حرفه ای هم برای شما انجام دهیم. در آسابرندینگ، جناب دکتر مهدی ثابت به عنوان یک کوچ کسب و کار در مشهد در کنار شما خواهد بود تا با مشاوره های حضوری یا مجازی کسب و کار مسیر موفقت را سریع تر و دقیق تر طی کنید و هزینه کمتری در این مسیر پرداخت کنید.

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها .

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: