۱۰ نکته در مورد چگونگی افزایش فروش برای کسب و کار کوچک خود

10 نکته در مورد چگونگی افزایش فروش

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۱۰ نکته در مورد چگونگی افزایش فروش

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، می دانید که بستن یک فروش برای رشد و موفقیت شما بسیار مهم است، و بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک دیگر تعجب می کنند که آیا کار خاصی وجود دارد که می توانند برای افزایش نرخ بسته خود انجام دهند.بله هست ما در این مقاله برای کمک به شما ۱۰ نکته در مورد چگونگی افزایش فروش را نوشته ایم.

10 نکته در مورد چگونگی افزایش فروش

رازهای بستن فروش

۱٫ سوال بپرسید و گوش دهید

“اغلب اوقات، مشتری احتمالی شما اطلاعاتی را از شما دریغ می کند که آنها فکر می کنند مربوط به گفتگو نیست، اما هر چه بیشتر در مورد مشتری خود و پیچیدگی های شرکت آنها بدانید، شانس بیشتری برای نشان دادن ارزش خواهید داشت.” – جاش گیلسپی.

انواع سوالات مهم است

ممکن است قبلاً این را شنیده باشید، اما زمانی که با مشتری بالقوه خود صحبت می کنید، روشی را امتحان کنید که گویی آنها قبلاً محصول یا خدمات شما را خریداری کرده اند. از آنها نپرسید که آیا مایل به خرید هستند یا خیر، بلکه از نحوه پرداخت آنها نپرسید. بپرسید که آیا آنها از محصول یا خدمات شما در خانه یا محل کار استفاده خواهند کرد.

۲٫ پتانسیل کامل خود را به نمایش بگذارید

یک راز در مورد چگونگی بهبود فروش زمانی اتفاق می‌افتد که نتایج را با مشتریان بالقوه خود به اشتراک می‌گذارید، این به آنها اجازه می‌دهد تا ببینند چگونه می‌توانند رشد کنند و عملیات خود را افزایش دهند یا نیاز شخصی خود را برآورده کنند. خرید آنچه شما می فروشید را برای آنها آسان تر می کند زیرا نتایج را می بینند. این زمانی است که توصیفات مشتری به کارتان می آید.

۳٫ فروش را فرض کنید

یکی از بهترین رازهای بستن فروش این است که فرض کنید شخص طرف مقابل قبلاً تصمیم به خرید محصول یا خدمات شما گرفته است. چند دلیل پشت این موضوع وجود دارد:

  • بسته به صنعت شما، این احتمال وجود دارد که مشتری بالقوه شما قبلاً تحقیقات خود را در مورد شرکت یا محصول شما انجام داده باشد و تا حدی از قبل تصمیم گرفته باشد که قصد خرید دارد.
  • اعتمادی که با فرض فروش نشان می دهید، ایجاد رابطه با مشتری را آسان تر می کند. تا زمانی که کارتان تمام شود، آنها حتی متوجه فروخته شدنشان هم نمی شوند.

۴٫ متمایز شوید

یافتن یک محصول یا خدمات برای حل یک مشکل یا رفع نیاز در دنیای آنلاین امروزی ساده تر از همیشه است. شما می توانید به سادگی جستجو کنید، از چند دوست خود بپرسید یا در پلتفرم های رسانه های اجتماعی که به آنها اعتماد دارید برای نظرات درباره شرکت یا محصول نگاه کنید. به همین دلیل، مهم است که پیام شما از بقیه متمایز باشد تا مشتری بالقوه شما برای رفع نیازهایش به سمت شما کشیده شود. وادار کردن مشتریان بالقوه به انتخاب شما با اولین برداشت منحصر به فرد شروع می شود.

  • این پیام باید با آنها صحبت کند: دردی که آنها احساس می کنند چیست (حتی اگر هنوز ندانند این درد آنهاست)؟
  • تحویل پیام شما باید قانع کننده باشد: مطمئن شوید که پیام هایی که ارسال می کنید قابل اجرا هستند.

۵٫ داستان خود را به صورت تصویری بگویید

بصری می تواند به پیام شما کمک کند تا عملی شود. چیزهایی مانند ویدئو، تخته سفید، تصاویر یا سایر تصاویر نشان می‌دهند که چگونه مشکل مشتری بالقوه شما با چیزی که می‌فروشید حل می‌شود. با استفاده از تصاویر، کنتراست ایجاد می کنید، که می تواند احساس فوریت را ایجاد کند، که به شما کمک می کند فروش را ببندید.

ارزیابی اتوماسیون چرخه عمر Keap را بررسی کنید تا مشخص کنید که کسب و کار شما در چه جایگاهی در بین بهترین عملکردهای صنعت قرار دارد.

۶٫ غلبه بر مخالفت ها در فروش

با این حال، برای فروشندگان باتجربه ، اعتراض یک معدن طلاست.

اعتراض یعنی خریدار درگیر است. یک مشتری بالقوه در واقع در حال بررسی پیشنهاد تجاری شما است.

غلبه بر مخالفت های فروش، کلید فروش است. در اینجا چند نکته و ترفند وجود دارد که به شما کمک می کند ببندید.

اعتراض: «تو خیلی گرون هستی».

راه حل: به گفتگو ادامه دهید.

رقابت معمولاً بخشی از تجارت است. شاید محصول یا خدمات شما واقعاً از قیمت رقیب شما بالاتر باشد. اما آیا این باید شما را متوقف کند؟ نه. پس اجازه ندهید این پایان مکالمه باشد.

اعتراض: «بیشتر به من بدهید».

راه حل: حقایق را ارائه دهید.

بسیاری از مشتریان می‌خواهند ترکیبی عالی از کیفیت استثنایی، خدمات فوق‌العاده، و قیمت‌های پایین را در یک بشقاب نقره‌ای در اختیارشان قرار دهند. همه ما می دانیم که ارائه پایین ترین قیمت ممکن و همزمان دستیابی به بالاترین کیفیت و بهترین خدمات به مشتری بسیار دشوار است.

نقاط قوت خود را برجسته کنید. یک دلیل واضح در جیب پشتی خود داشته باشید که به وضوح توضیح دهد چه چیزی شما را بهتر از رقبایتان می کند. به مشتریان خود نشان دهید که چه چیزی دریافت خواهند کرد و چرا در واقع بسیار عالی است. به عبارت دیگر، ارزشی را که محصول شما برای آنها به ارمغان می آورد، بفروشید.

اعتراض: “محصول شما نیازهای ما را برآورده نمی کند.”

راه حل: چیزها را از دید مشتری ببینید.

همدلی ابزار قدرتمندی برای غلبه بر اعتراض فروش است.

شما ممکن است یک فروشنده عالی باشید و بتوانید یک یا حتی دو بار با مشتری صحبت کنید، اما در نهایت، اگر محصول شما نیازهای مردم را برآورده نکند، آنها به جای دیگری خواهند رفت. برای ارزیابی طرز فکر مشتریان احتمالی خود مکث کنید.

نکته اصلی در اینجا این است که وقتی واقعاً از چشم مشتریان خود می بینید، می توانید رویکرد خود را سفارشی کنید. شما شروع به بیان نکاتی خواهید کرد که هم با احساسات و هم با بخش منطقی مغز آنها صحبت می کند.

اعتراض: “من نمی خواهم تغییر کنم.”

راه حل: ذهنیت ترسناک مشتری را دوباره شکل دهید.

به خریدار بالقوه نشان دهید که سابقه موفقیت محسوسی دارید. و به آنها اعدادی بدهید تا به آنها بچسبند. به موفقیت های گذشته خود اشاره کنید و نشان دهید که چرا قابل اعتماد و قابل اعتماد هستید. این رویکرد راه درازی را پیش خواهد برد. واقعیت ها گویای همه چیز هستند و برای غلبه بر مخالفت های فروش ضروری هستند.

غلبه بر مخالفت های فروش ممکن است نیاز به تمرین داشته باشد، اما مهارت های شما در طول زمان بهبود می یابد. هرگز نگران نباشید، زیرا مطمئناً لازم نیست قیمت خود را برای فروش پایین بیاورید. اقدام ساده سفارشی کردن رویکردتان، شما را در مسیر نفی ایرادات آتی قبل از وقوع قرار می دهد.

۷٫ از دادن بیش از حد از قبل نترسید

مطمئناً، شما باید برای زمان و دانش خود جبران کنید. اما بسیاری از صاحبان مشاغل، به ویژه آنهایی که در صنایع خدمات حرفه ای هستند، آموزش و اطلاعات کافی را از قبل ارائه نمی دهند. هنگامی که اطلاعات بیشتری نسبت به آنچه احساس راحتی می کنید ارائه می دهید، مشتریان خود را توانمند می کنید و در واقع آنها را به کسب و کار خود نزدیک می کنید.

۸٫ درک کنید که چه چیزی مشتریان شما را برای خرید انگیزه می دهد

برای یادگیری انگیزه مشتریان (یا مشتریان بالقوه) وقت بگذارید. برای شناخت نیازها، چالش ها، نگرانی ها و ترس های آنها وقت بگذارید. ابتدا به آنها خدمت کنید و به نوبه خود منافع شما تامین خواهد شد.

همانطور که در مورد مشتریان خود یاد می گیرید، همچنین برای آموزش بهتر مشتریان خود برای کمک به حرکت آنها در قیف فروش در همان زمان، زمان سرمایه گذاری می کنید. مردم خرید می کنند زیرا درد یا نیاز دارند. نیاز مشتری خود را درک کنید، آن نیاز را برطرف کنید و شانس بسیار بیشتری برای فروش خواهید داشت.

10 نکته در مورد چگونگی افزایش فروش

۹٫ برای تصمیم گیری فشار بیاورید

“شاید” جای وحشتناکی است. نه برای شما خوب است و نه برای مشتری. شما مطمئن نیستید که آیا مشتری آماده خرید است یا خیر، و مشتری در بلاتکلیفی منتظر راه حل است. وقتی می دانید که مشتریان بالقوه اطلاعات کافی برای تصمیم گیری دارند، آنها را وادار به تصمیم گیری کنید.

دفعه بعد که در یک جلسه فروش با مشتری بالقوه شرکت کردید، از آنها نخواهید که از شما خرید کنند – فقط تصمیم بگیرید. یک تفاوت وجود دارد. و صرف نظر از اینکه این تصمیم چه خواهد بود، راهی برای خدمت به آنها بیابید.

۱۰٫ همیشه بیش از حد تحویل دهید

اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که مشتریان بارها و بارها از شما خرید می‌کنند و به دیگران درباره شما می‌گویند، تحویل بیش از حد بسیار مهم است. این بدان معنا نیست که شما باید کاری “بزرگ” انجام دهید که باعث از دست دادن پول شما شود. ممکن است برای شما چیز کوچکی باشد، اما ممکن است برای مشتری بزرگ باشد. تحویل بیش از حد می تواند به روش های مختلف انجام شود.

  • یک تجربه غیر منتظره لذت بخش
  • محصولی که شگفت انگیز است

هنگام ارائه خدمات عالی به مشتریان، آن را به عنوان یک معامله کوتاه مدت در نظر نگیرید. در عوض، سرمایه گذاری بلندمدتی روی مشتریان خود انجام دهید و فرصتی برای کسب و کار تکراری ایجاد کنید.

مشتریان جدید و قدیمی باید تجربه یکسانی داشته باشند، صرف نظر از اینکه کسب و کار شما چقدر بزرگ یا کوچک است. ثبات می تواند یکی از مهم ترین عناصر خدمات برای مشتریان شما باشد. اگر متعهد به خدمت به مشتریان و مشتریان بالقوه خود باشید (فراتر از فروش به آنها)، نه تنها متوجه خواهید شد که چگونه می توانید فروش را افزایش دهید، کسب و کار تکراری و مشتریان شادتر به دست آورید. همچنین به فرآیندهای فروش نامنظم کمتری دست خواهید یافت.

ژانس مشاوره و تبلیغات آسا برندینگ برای شما دوره هایی تحت عنوان ( کاسب حرفه ای)گذاشته است.

(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: