۱۰ نوع بازاریابی دیجیتال: چه زمانی و چگونه از آنها استفاده کنیم؟

10 نوع بازاریابی دیجیتال

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

۱۰ نوع بازاریابی دیجیتال

10 نوع بازاریابی دیجیتال

(۱۰ نوع بازاریابی دیجیتال)امروزه بازاریابی دیجیتال یکی از مهم ترین ابتکارات استراتژیک برای کسب و کارها است. بسیاری از مردم برای کسب اطلاعات در مورد مشاغل و محصولات به اینترنت مراجعه می کنند زیرا مصرف کنندگان دوست دارند در مورد خرید خود آموزش ببینند. استفاده از استراتژی های مختلف بازاریابی دیجیتال برای تبلیغ کسب و کار و محصولات خود به صورت دیجیتالی به شما کمک می کند تا از طریق کانال هایی که آنها قبلاً با آنها درگیر هستند به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید. بنابراین قبل از شروع یادگیری در مورد انواع دیجیتال مارکتینگ، اجازه دهید ابتدا بدانیم بازاریابی دیجیتال چیست.

برای ارتقاء مهارت و سرعت بخشیدن به حرفه بازاریابی دیجیتال خود برنامه ریزی می کنید؟ در اینجا لیستی از بهترین دوره های دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که می توانید همین الان شرکت کنید!

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال به هر استراتژی بازاریابی اطلاق می شود که از یک دستگاه الکترونیکی استفاده می کند که ممکن است به اینترنت متصل باشد یا نباشد. حتی تبلیغات رادیویی و تبلیغات تلویزیونی نیز استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال هستند، اگرچه بازاریابی دیجیتال تکامل یافته است و استراتژی‌های جدید می‌توانند بسیار مؤثرتر باشند. بازاریابی دیجیتال زمانی مهم است که رقابتی و مرتبط با صنعت شما باشد. اگر کسب و کار شما هیچ حضور اینترنتی یا دیجیتالی ندارد، فرصت های بی شماری را برای دستیابی به مخاطبان هدف خود از دست می دهید.

۱۰ نوع بازاریابی دیجیتال

انواع مختلفی از بازاریابی دیجیتال وجود دارد که می توانید از آنها برای افزایش دسترسی مخاطبان خود استفاده کنید. استفاده از چندین کانال دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند تا یک استراتژی جامع ایجاد کنید که بهترین نتایج را به همراه دارد.

برای کمک به تعیین استراتژی های دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما، در اینجا شش مورد از موثرترین انواع بازاریابی دیجیتال آورده شده است:

۱٫بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا به محتوای اطلاعاتی و ارزشمند مانند پست‌های وبلاگ، ویدیوهای آموزشی و سایر مطالب آموزشی اشاره دارد. این نوع بازاریابی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و به سوالات آنها پاسخ دهید. همچنین می تواند به ایجاد سرنخ و بستن فروش کمک کند.

محتوا باید به طور منظم با در نظر گرفتن مخاطب هدف منتشر شود. در حالت ایده آل، برند شما با انتشار محتوای باکیفیت و قابل اعتماد، به صدای قابل اعتمادی در صنعت تبدیل می شود. شما می خواهید که مخاطبان شما ابتدا برای کسب اطلاعات در مورد آخرین روندهای صنعت به سراغ شما بیایند.

طرفداران:
 1. رایگان است.
 2. محتوا یک گزینه بسیار متنوع است. به شما این امکان را می دهد تا با آموزش، سرگرمی و الهام بخشیدن به مخاطبان، برند خود را بسازید.
 3. به همه انواع دیگر بازاریابی دیجیتال دامن می زند.
معایب:
 1. رقابت زیاد است، زمان زیادی برای رتبه بندی ارگانیک برای کلمات کلیدی هدف نیاز است.
 2. ثبات و کیفیت بالا برای موثر بودن حیاتی است. محتوای شما باید در حین برندسازی و دستیابی به اهداف تجاری شما، نیازهای مشتریان شما را برآورده کند.
مراحل بعدی
طراحی یک استراتژی محتوای ساده و موثر کلید شروعی امیدوارکننده است:

۴ تا ۵ موضوع اصلی را با توجه به نیازهای مشتری و آنچه که نام تجاری شما می خواهد به توده ها منتقل کند، انتخاب کنید.
فرمت‌ها را تعیین کنید: ویدیو، صدا، مقاله یا موارد دیگر.
کانال هایی را که برای ارسال هر قسمت از محتوا استفاده می کنید، نهایی کنید.

۲٫بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) استراتژی ایجاد محتوا به گونه ای است که موتورهای جستجو مانند گوگل صفحه شما را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بندی کنند.

گوگل از الگوریتم هایی استفاده می کند تا تصمیم بگیرد که چقدر صفحه شما با کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربر مرتبط است. این الگوریتم‌ها اغلب به‌روزرسانی می‌شوند و استراتژی‌های سئو باید به همان میزان منظم تنظیم شوند تا مؤثر باقی بمانند.

وقتی به درستی انجام شود، تلاش های سئو صفحه شما را در بالای SERP قرار می دهد و ترافیک ارگانیک بیشتری را به ارمغان می آورد.

طرفداران:
 1. باعث افزایش دید برند می شود.
 2. مقرون به صرفه است، در مقایسه با PPC.
معایب:
 1. سئو به محتوا و فناوری بستگی دارد.
 2. تغییر الگوریتم های گوگل ممکن است مانع تلاش شما شود.
 3. سئو کار به زمان نیاز دارد.
مراحل بعدی


سئو با محتوای خوب شروع می شود. یک استراتژی محتوای خوب را دنبال کنید و برای کشف آنچه مردم جستجو می‌کنند، جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید.
در مورد توصیه های Google برای محتوا به روز باشید.
مبتدیان افزونه ای را انتخاب می کنند که به آنها در بهینه سازی سایتشان کمک می کند (مثلاً Yoast برای وردپرس).

۳٫بازاریابی موتورهای جستجو/پرداخت به ازای کلیک

بازاریابی موتورهای جستجو یا SEM به تبلیغات پولی اشاره دارد که در بالای SERP ظاهر می شوند. هزینه این تبلیغات معمولاً به تعداد کلیک‌هایی که پیوند دریافت می‌کند بستگی دارد، بنابراین «پرداخت به ازای هر کلیک».

وقتی برای این اسلات های برتر SERP پرداخت می کنید، برچسب “تبلیغ” در کنار URL شما ظاهر می شود. علیرغم آگاهی مصرف کنندگان مبنی بر اینکه اینها تبلیغات هستند، بسیاری هنوز روی این پیوندها کلیک می کنند و این می تواند یک استراتژی بازاریابی دیجیتال بسیار موثر باشد.

طرفداران:
 1. به دستیابی سریع به رتبه برتر کمک می کند.
 2. زمان کارآمد است.
معایب:
 1. هدف قرار دادن کلمات کلیدی محبوب اغلب گران است.
 2. اکثر مردم نسبت به تبلیغات در نتایج جستجو شک دارند و ترجیح می دهند به نتایج جستجوی طبیعی اعتماد کنند.
مراحل بعدی

برای تولید سرنخ های بیشتر می توانید PPC را انتخاب کنید. تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید و سپس با ترکیبات مختلف هدف آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی جواب می دهد.

۴٫بازاریابی رسانه های اجتماعی

با بازاریابی رسانه های اجتماعی، پلت فرم های رسانه های اجتماعی به عنوان یک کانال بازاریابی دیجیتال استفاده می شوند. تبلیغات را می توان برای دسترسی به مخاطبان جدید خریداری کرد، یا می توانید یک نمایه برای کسب و کار خود در هر پلتفرم رسانه اجتماعی ایجاد کنید و پست هایی برای تبلیغ محصولات جدید، فروش یا محتوای تازه منتشر شده ایجاد کنید.

اینکه از کدام پلتفرم رسانه اجتماعی استفاده خواهید کرد به نوع مخاطبی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید بستگی دارد. به عنوان مثال، طبق تحقیقات پیو، اینستاگرام برای دستیابی به مخاطبان ۲۵ تا ۲۹ ساله بهترین است، در حالی که این ۶۵+ را می توان از طریق فیس بوک به دست آورد.

طرفداران:
 1. نرخ تبدیل بالایی دارد.
 2. وقتی مردم محتوای شما را دوست دارند، نظر می دهند و به اشتراک می گذارند، تلاش ها به سرعت افزایش می یابد.
 3. تبلیغات فیس بوک/اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که بخش های خاصی از مشتریان را هدف قرار دهید و پیام خود را به افراد مناسب منتقل کنید.
معایب:
 1. رسانه های اجتماعی چالش برانگیز هستند. الگوریتم هر از چند گاهی تغییر می کند. در کنار آن، فرمت های محتوای جدید به طور مکرر معرفی می شوند.
 2. اگرچه پست کردن در رسانه های اجتماعی ساده به نظر می رسد، اما برای انجام مداوم و کارآمد آن به برنامه ریزی استراتژیک و اختصاص زمان کافی نیاز دارید.
مراحل بعدی

کانال های اجتماعی خود را بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای خود قرار دهید. درباره ایجاد محتوای خود، قالب و کانال هایی که ایده های خود را توزیع می کنید، تصمیم بگیرید. این تکنیک بازاریابی از شما می‌خواهد که تقویمی ایجاد کنید که در آن بتوانید روزهای ارسال در یک کانال خاص و روزهای ارسال در کانال دیگر را مشخص کنید. از آنجایی که رسانه های اجتماعی یک پلتفرم تعاملی هستند، شما باید علاوه بر انتشار محتوای با کیفیت، به مشتریان خود نیز پاسخ دهید. گفتگوهای واقعی به جلب اعتماد و بهبود وفاداری به برند کمک می کند.

۵٫بازاریابی وابسته و اینفلوئنسر

کار با یک وابسته یا اینفلوئنسر می‌تواند به افزایش دسترسی مخاطبان شما از طریق تعامل با مخاطبان موجود کمک کند. برای یک رابطه موثر وابسته/اینفلوئنسر، سعی کنید با فردی کار کنید که در صنعت شما شناخته شده و مورد احترام است. آنها می توانند محتوایی برای تبلیغ کسب و کار یا محصول شما ایجاد کنند و پیوندی به وب سایت شما به اشتراک بگذارند. هر بار که یک فروش تکمیل می شود، یا روی یک پیوند کلیک می شود، اینفلوئنسر/وابسته یک رشوه دریافت می کند.

طرفداران:
 1. شما از امتیاز مخاطبان موجود اینفلوئنسر برخوردار هستید. بنابراین، لازم نیست منتظر بمانید تا خودتان یکی بسازید.
 2. ارتباط با یک شخصیت محبوب به شما امکان می دهد فالوورها و مشتریان واقعی به دست آورید.
معایب:
 1. فقط پرداخت مبلغ بالا برای شراکت با اینفلوئنسرها نیست. شما باید بر اساس مخاطبان و برند خود در مورد اینفلوئنسر مناسب تصمیم بگیرید و راه های معتبری برای مشارکت با آنها بیابید.
 2. بی اعتمادی اینفلوئنسرها در حال افزایش است و باید در پرداخت هزینه تبلیغات به آنها دقت و شفافیت داشته باشید.
مراحل بعدی

آنچه از کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ خود انتظار دارید را نهایی کنید. فهرستی از اینفلوئنسرهای احتمالی ایجاد کنید که به نظر می‌رسد با برند شما همخوانی خوبی دارند. با آنها تماس بگیرید و شرایط خود را با در نظر گرفتن شرایط آنها مذاکره کنید.]

۶٫بازاریابی ایمیلی

وقتی شخصی از وب سایت یا کسب و کار شما بازدید می کند، از او دعوت کنید تا به لیست مشترکین ایمیل بپیوندد. با اجازه آنها، می توانید ایمیل هایی در مورد فروش، رویدادهای ویژه یا انتشار محصولات ارسال کنید. بازاریابی ایمیلی اغلب دست کم گرفته می شود و طبق گفته بازاریابی لایف، به ازای هر دلاری که صرف بازاریابی ایمیلی می شود، تقریباً ۴۰ دلار درآمد حاصل می شود.

مهمترین بخش این کانال بازاریابی دیجیتال این است که باید برای مخاطبان شما ارزش ارائه کند. به آنها موارد انحصاری ارائه دهید که آنها در هیچ جای دیگری دریافت نخواهند کرد، و می توانید یک رابطه سودمند متقابل ایجاد کنید که وفاداری به برند را افزایش می دهد.

طرفداران:
 1. در میان چندین نوع بازاریابی دیجیتال، این یکی مستقل از هر گونه الگوریتم در حال تغییر است.
 2. ارتباط دائمی با لیست ایمیل به شما امکان می دهد روابط خود را تقویت کنید و احتمالاً زمانی که قصد خرید دارند شما را در ذهن خود نگه می دارند.
معایب:
 1. اغلب مشتریان ایمیل ها را باز نمی کنند.
 2. یافتن راه هایی برای افزودن ارزش به گونه ای که مشتریان لغو اشتراک نکنند دشوار می شود.
مراحل بعدی

یک نرم افزار ایمیل مانند ConvertKit، GetResponse یا Mailchimp را انتخاب کنید.
ایمیل های مشتری هدف خود را جمع آوری کنید.
به آنها دلیلی برای انتخاب نامه های خود بدهید، مانند ارائه راهنمای گام به گام پی دی اف و قالب های طراحی رایگان.
به مقررات توجه کنید.
ثبات را حفظ کنید و به طور منظم از طریق خبرنامه هفتگی با لیست خود تماس بگیرید. به جای تبلیغات و پیام های فروش، به محتوای خود ارزش بیافزایید.

۷٫بازاریابی موبایلی

طبق تحقیقات گوگل، ۲۷ درصد از مردم در سراسر جهان از جستجوی صوتی تلفن همراه استفاده می کنند. سفر مصرف کننده موبایل در حال افزایش تصاعدی است. بازاریابی دیجیتال به همان اندازه که وفاداری نیاز به فوریت دارد، و تلفن های هوشمند یکی از فوری ترین شرکای حل مشکل در هر کجا و در هر زمان هستند.

بازاریابی موبایلی برای برندهایی که مایلند در کنار مشتریان خود باشند، الزامی است. این نیاز به بازاریاب دارد که هر کاری را که روی دسکتاپ انجام می دهد با موبایل تطبیق دهد. همچنین باید در کارهای خاص موبایل مانند تبلیغات درون برنامه ای، پیامک و برنامه های پیام رسانی اجتماعی کارآمد باشید. برای برندهایی که مخاطبان جوان تری را هدف قرار می دهند بسیار مهم است.

طرفداران
 1. این روزها مشتریان زمان بیشتری را صرف تلفن های همراه می کنند تا روی دسکتاپ/لپ تاپ. بنابراین، بازاریابی موبایلی به رسیدن به جایی که بیشتر وقت خود را صرف می کنند کمک می کند.
 2. می‌توان آن را با حصار جغرافیایی یا بخش‌های خاص مخاطب هدف‌گذاری کرد.
معایب:
 1. فضا در مقایسه با کامپیوتر کوچک است.
 2. تبلیغات موبایلی نرخ کلیک پایینی دارند.
 3. مردم اغلب از وقفه های پیام های بازاریابی در هنگام برقراری ارتباط بیزارند.
مراحل بعدی

بهینه سازی وب سایت و محتوای خود برای موبایل یک پیش نیاز است. باید در همه دستگاه ها کار کند و خوب به نظر برسد. شما می توانید یک برنامه ایجاد کنید، بازاریابی پیام رسان فوری را بپذیرید، و خدماتی را با مکان یابی جغرافیایی ارائه دهید. چند نکته سریع برای قدم بعدی شما عبارتند از:

همه چیز را ساده و کوتاه نگه دارید.
از متن واضح و دکمه های بزرگ استفاده کنید.
برای انتقال پیام خود به افرادی که سیستم صوتی را خاموش کرده‌اند، زیرنویس‌هایی روی ویدیوهای خود قرار دهید.

۸٫بازاریابی ویدئویی

در سناریوی سریع امروزی، ویدئوهای کوتاه و سریع در جذب مشتری سریعتر از متن هستند. محتوای ویدیویی زنده یا از پیش ضبط شده، چه آموزشی باشد چه سرگرم کننده، یک گزینه دیجیتال مارکتینگ قابل اعتماد است. امروزه بیش از ۲ میلیارد نفر در هر ماه در یوتیوب به دنبال چیزی می گردند. این یک فرصت امیدوارکننده برای دستیابی به مشتریان جدید است و استراتژی های بازاریابی ویدیویی نتایج را در سراسر قیف بازاریابی هدایت می کند.

۸۰ درصد از مشتریان موتورهای جستجو و ویدیوها را برای اطلاع از محصولات و بررسی نظرات انتخاب می کنند. ۵۵ درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید این کار را انجام می دهند.

طرفداران:
 1. ویدئوها می توانند ارتباط عاطفی با توده ها ایجاد کنند و پیام شما را به طور موثر پخش کنند.
 2. به یاد ماندنی تر از متن یا تصویر هستند.
 3. فیس بوک، اینستاگرام، و لینکدین – همه کانال ها محتوای ویدیویی را برای افزایش دسترسی و تعامل و در نتیجه رتبه بالاتر در نتایج جستجو تحت فشار قرار می دهند.
معایب:
 1. جلب توجه بینندگان در چند ثانیه چالش برانگیز می شود. کاربران به سرعت به محتوای بعدی در فید خود می روند.
 2. ایجاد محتوای ویدیویی با کیفیت بالا زمان، پول و مهارت را مصرف می کند.
مراحل بعدی

ویدیو را به بخشی از استراتژی بازاریابی محتوای خود تبدیل کنید. مشخص کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید الهام بخش، آموزش یا سرگرمی اضافه کنید. تمرکز بر اهدافتان به شما کمک می کند تا سریعتر به اهداف بازاریابی خود برسید. در ابتدا، شما به کمال یا ارزش تولید بالا نیاز ندارید. به نور و صدا توجه کنید تا ویدیوهای خود را شفاف و حرفه ای کنید.

۹٫بازاریابی صوتی

رادیو از دوران طلایی پخش تجاری مورد علاقه مشتریان بوده است. از دهه ۱۹۲۰ تا به امروز، بخشی از مردم هنوز به طور مرتب به رادیو گوش می دهند و از رادیوهای سنتی به رادیو اینترنتی تغییر می دهند. کانال هایی مانند Spotify به پیشرفت بازاریابی صوتی کمک می کنند. بازاریابی صوتی بسیار گسترده تر است زیرا شامل پادکست ها و دستیارهای خانه هوشمند مانند Google Home یا Amazon Alexa می شود.

پادکست ها به طور فزاینده ای مصرف می شوند و مخاطب را از رادیو دور می کنند. مردم هنگام کار کردن یا انجام سایر مکانیک ها آنها را ترجیح می دهند. برای بازاریابی صوتی، باید عادات مخاطبان هدف خود را درک کنید. به فعالیت هایی که ممکن است در حین گوش دادن به فایل های صوتی شما انجام دهند فکر کنید. به این ترتیب، می توانید بازاریابی صوتی را به یک فرصت فروش بزرگ برای برند خود تبدیل کنید.

طرفداران:
 1. رادیو یا پادکست، بازاریابی صوتی یک رسانه مناسب برای درخواست و در حال حرکت برای مخاطبان شلوغ ارائه می دهد.
 2. تولید محتوای صوتی آسانتر و ارزانتر از ویدئو است.
معایب:
 1. شنوندگان چندوظیفه ای ممکن است مشغول شوند و ممکن است قدم بعدی را بردارند.
 2. بازاریابی از طریق دستیارهای خانه هوشمند هنوز در مرحله آزمایشی است و منحنی یادگیری شدیدی وجود دارد.
 3. شانس بازگشت فوری سرمایه کمتر.
مراحل بعدی

با تصمیم گیری در مورد اهداف و ترجیحات خود شروع کنید – ایجاد یک تبلیغ رادیویی، راه اندازی یک پادکست یا انتخاب دستیارهای خانه هوشمند. به مخاطبان هدف خود و اینکه آنها وقت خود را در کجا می گذرانند فکر کنید. بهترین کانال را انتخاب کنید و روی آن تمرکز کنید. شما می توانید راه هایی برای استفاده از محتوایی که در حال حاضر دارید پیدا کنید.

۱۰٫بازاریابی چت بات

استفاده از چت بات ها برای تعامل با مشتری در وب سایت ها، رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی. ربات‌های چت می‌توانند به سؤالات مشتری کمک کنند، اطلاعات ارائه دهند و کاربران را از طریق قیف فروش راهنمایی کنند. بازاریابی چت بات، بسته به اینکه چقدر با اهداف تجاری شما و ترجیحات مشتری همسو می شود، مزایا و معایب متعددی را ارائه می دهد. در اینجا چند مزایا و معایب بازاریابی چت بات آورده شده است:

طرفداران:
 1. در دسترس بودن ۲۴ ساعته: ربات‌های چت می‌توانند در هر زمانی از روز به درخواست‌های مشتری پاسخ‌های فوری ارائه دهند و رضایت و تعامل مشتری را حتی خارج از ساعات کاری معمولی بهبود بخشند.
 2. مقرون به صرفه: پیاده سازی چت بات ها می تواند مقرون به صرفه تر از استخدام کارکنان پشتیبانی مشتری اضافی باشد. آنها می توانند حجم بالایی از سوالات را به طور همزمان بدون نیاز به استراحت یا اضافه کاری انجام دهند.
 3. کارایی و سرعت: ربات‌های چت می‌توانند پاسخ‌ها و راه‌حل‌های فوری ارائه دهند و زمان نیاز مشتریان برای انتظار برای کمک را کاهش دهند. این می‌تواند به حل سریع‌تر مشکل و تجربه کاربری مثبت منجر شود.
 4. سازگاری: چت بات ها پاسخ ها و اطلاعات ثابتی را ارائه می دهند و احتمال خطای انسانی در ارتباطات را از بین می برند. این به حفظ ثبات برند و انتشار دقیق اطلاعات کمک می کند.
معایب:
 1. فقدان همدلی: چت بات ها فاقد لمس انسانی و درک عاطفی هستند که یک نماینده خدمات مشتری انسانی می تواند ارائه دهد. این می تواند در موقعیت هایی که نیاز به همدلی یا درک مسائل حساس دارد، یک اشکال باشد.
 2. منحنی یادگیری: توسعه و تنظیم دقیق یک چت بات به تخصص فنی و زمان نیاز دارد. آموزش ربات چت برای مدیریت سناریوها و پاسخ های مختلف می تواند پیچیده باشد.
 3. وابستگی به فناوری: بازاریابی چت بات به فناوری متکی است و اگر فناوری با مشکلاتی مواجه شود یا عملکرد نادرستی داشته باشد، می تواند منجر به تجربه ضعیف کاربر و ناامیدی شود.
 4. ترجیحات کاربر: برخی از کاربران ممکن است ترجیح دهند با یک نماینده انسانی صحبت کنند، به خصوص برای سوالات پیچیده یا زمانی که به دنبال حمایت عاطفی هستند.
 5. تعاملات اسکریپت شده: پاسخ های چت بات بر اساس اسکریپت های از پیش تنظیم شده است، که می تواند باعث شود تعاملات اعتبار کمتری داشته باشند و مانع از توانایی مدیریت موقعیت های منحصر به فرد شوند. آنها ممکن است برخی از زبان های عامیانه، لهجه های منطقه ای، یا تفاوت های فرهنگی را درک نکنند، که می تواند منجر به سوء تفاهم و تفسیر نادرست شود.

چه زمانی و چگونه از انواع مختلف بازاریابی استفاده کنیم؟


بسته به مرحله ای که کسب و کار شما در آن قرار دارد، استراتژی های مختلف بازاریابی دیجیتال به شما خدمات بهتری خواهند داد. برای کسب‌وکارهای جدیدی که به دنبال گسترش دامنه مخاطبان خود هستند، SEM، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی وابسته/اینفلوئنسر می‌توانند به شما کمک کنند تا به سرعت به مخاطبان جدید برسید.

هنگامی که مخاطب ایجاد کردید، روی ایجاد محتوای ارزشمند و افزایش وفاداری به برند از طریق کانال هایی مانند بازاریابی ایمیلی تمرکز کنید. این محتوا را با در نظر گرفتن SEO ایجاد کنید تا وب سایت شما همچنان به جذب ترافیک ارگانیک جدید ادامه دهد. برای انتقال استراتژی بازاریابی دیجیتال خود به سطح بعدی، در یک دوره آموزشی مانند دوره آموزشی بازاریابی دیجیتال Simplilearn سرمایه گذاری کنید. چنین برنامه ای تمام اطلاعاتی را که برای ساخت موثرترین استراتژی ممکن نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

چه نوع بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما بهترین است؟

انتخاب بهترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما می تواند دشوار باشد و ممکن است آزمون و خطا وجود داشته باشد. یکی از ضروری ترین چیزهایی که باید در نظر بگیرید، مخاطبان شما هستند. سعی می کنید به چه کسانی برسید و آنها کجا به دنبال اطلاعات هستند؟

اگر می‌خواهید توجه مخاطبانی را که اطلاعات زیادی در مورد صنعت می‌دانند به خود جلب کنید، محتوای اطلاعاتی عمیق، ارزش ایجاد می‌کند و آنها را جذب می‌کند. ابزار در دسترس شما رسانه های اجتماعی است. دریابید که کدام نوع از پلتفرم های بازاریابی دیجیتال در بین مخاطبان هدف شما محبوب ترین هستند و بازاریابی را از آنجا شروع کنید.

(برای دیدن آژانش تبلیغاتی ما داخل اینستاگرام روی اینجا کلیلک کنید)

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام و حمایت می کند. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام و پشتیابنی می شود.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محتوای بصری و متنی مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و بقیه روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم تا با رشد چند برابری شغل مواجه شوند ، ادمین برای پیج های اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم در کنار شما این مسیر را بپیمائیم ، ما در کنار شما هستیم برای رسیدن به بهترین ها

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: