صفر تا صد خدمات یک آژانس تبلیغاتی

آژانس تبلیغاتی در مشهد

آنچه در ادامه این مقاله خواهید خواند:

آژانس تبلیغاتی

آیا می دانید یک آشپز چه کاری انجام می دهد؟ شغل آشپزی این است که یک تعداد موارد خام اولیه را به یک غذای خوب و با کیفیت و همه کس پسند تبدیل کند. به طور مشابه، یک آژانس تبلیغاتی ایده های شما را به یک آگهی کامل صوتی و یا ویدئویی متناسب با نیازهای شما طراحی می کند. همچنین شما را در مسیر رسیدن به اهداف و آرزوهایتان یاری می کند.

و به همین روش ، یک تبلیغ کننده یک ایده را برای یک آگهی تبلیغاتی ارائه می کند و در عوض آژانس تبلیغاتی یک آگهی جذاب را طراحی و تولید می کند.

آژانس تبلیغاتی چیست؟

یک آژانس تبلیغاتی، در واقع سازمانی خدماتی است که در برنامه ریزی، توسعه، مدیریت و اجرای برنامه تبلیغاتی برای مشتریان تخصص کامل دارد . ساخت یک آگهی یک روند طولانی دارد که شامل فعالیت متخصصان در زمینه های مختلف می شود. آژانس های تبلیغاتی معمولا مجموعه های مستقل هستند که کار کیفی ارائه می کنند و به سازمان ها یا افراد کمک می نمایند تا مخاطبان مورد نظر خود را از طریق تبلیغات صوتی/ تصویری جذاب افزایش دهند. آژانس های تبلیغاتی، ساخت، تحقیق، مدیریت و اجرای آگهی در سیستم عامل های مختلف رسانه ای را برای تبلیغ کننده طراحی و تولید می نمایند.

وظایف آژانس تبلیغاتی

یک آژانس تبلیغاتی مجموعه ی گسترده ای از وظایف را از طریق تحقق یک ایده، تجاری سازی یک محصول یا خدمات جدید به منظور توسعه روابط عمومی سالم آغاز می نماید. با این حال، برخی از وظایف مهم هر آژانس تبلیغاتی عبارت هستند از:

 • ایده و پیام تبلیغ کننده را بپذیرد و آن را به یک ارتباط موثر و قابل توجه تبدیل نماید.
 • برای افزایش فروش شرکای تجاری خود تلاش نماید.
 • خدمات یکپارچه، حرفه ای و با کیفیت تبلیغاتی و بازاریابی ارائه دهد.
 • رشد اقتصادی را سرعت داده و آگاهی عمومی ایجاد نماید.
 • بازخورد مشتریان و دیگر مخاطبان را برای بهبود در آینده برای شریک تجاری خود جمع آوری کند.

بیشتر بخوانید: آمارهای بسیار مهم که در سال ۱۴۰۰ برای بازاریابی ویدئویی باید بدانید!

اهمیت آژانس تبلیغاتی

یک آژانس تبلیغاتی یک راه حل یکپارچه و تا حدی مشخص، را به مشتریانش (همان تبلیغ کنندگان) ارائه می نماید. اینها واجد شرایطی حرفه ای بوده که متخصص در حوزه های مربوط به تبلیغات هستند. به عنوان مثال، متخصصین اقتصادی، کپی رایترها (copywriters)، نویسندگان جنجالی، برنامه ریزان، محققان، فیلمسازان، مدیران و غیره از متخصصان یک آژانس تبلیغاتی محسوب می شوند.

ویژگی های مهم یک آژانس تبلیغاتی :

 • آژانس های تبلیغاتی ارتباطات اجتماعی و شبکه های بزرگ مردمی و دولتی دارند.
 • استفاده بهینه از هر منبع را برای شرکای تجاری خود فراهم می آورند.
 • کار با کیفیت تبلیغاتی و بازاریابی ارائه می دهند.
 • تا حد زیادی در هزینه ها صرفه جویی می نمایند.

انواع آژانس های تبلیغاتی

بر اساس اندازه و نوع عملکرد ، موارد زیرجزء رایج ترین انواع آژانس تبلیغاتی در دنیا هستند:

 • آژانس خدمات کامل: یک شرکت بزرگ بوده و دارای طیف وسیعی از تبلیغات و راه حل های بازاریابی می باشد.
 • آژانس تعاملی: یک آژانس تبلیغاتی هوشمند است که از جدیدترین تکنولوژی های دیجیتال استفاده می نماید. این آژانس ها راه حل های تبلیغاتی بسیار خلاق و تعاملی ارائه می کنند.
 • آژانس خلاق: یک شرکت کوچکتر که در خدمات تبلیغاتی خلاق متخصص می باشد.
 • آژانس های خرید رسانه: این نوع آژانس ها مکان های تبلیغاتی و سایر کمپین ها را خرید و مدیریت می نمایند. همچنین برنامه زمان بندی را با رسانه ها مدیریت نموده تا آگهی ها را به نمایش بگذارند و آگهی را نظارت کرده تا ببیند آیا در زمان مناسب پخش می شوند یا خیر.
 • آژانس داخلی: یک آژانس خدمات کامل می باشد، در داخل یک سازمان ساخته شده و برای رفع نیاز آن سازمان کار می نماید.

آژانس تبلیغاتی تخصصی

برخی از آژانس های تبلیغاتی هستند که تنها یک نوع خاص از خدمات تبلیغاتی را ارائه می کنند. آنها به عنوان یک موسسه تخصصی شناخته شده و مجموعه ای از متخصصان خبره هستند. برای مثال، آژانس یک تبلیغ مالی، یک تبلیغات دارویی و یا مثلا تبلیغات مربوط به مسائل اجتماعی و سیاسی و غیره ارائه می کند.

آژانس تبلیغاتی

خدمات ارائه شده توسط آژانس تبلیغاتی:

یک آژانس تبلیغاتی طیف وسیعی از تبلیغات و راه حل های بازاریابی را به مشتریان خود ارائه می دهد. مهمترین آن ها عبارت هستند از:

 • خدمات یکپارچه تبلیغات: ارائه خدمات از طریق برنامه ریزی استراتژیک، طراحی و توسعه خلاق، تحقیق جامع و انتخاب رسانه ی مناسب برای اجرای آن.
 • خدمات یکپارچه رسانه ای: ارائه خدمات هم برای تبلیغ کنندگان و هم برای رسانه ها، از جمله رسانه های چاپی، رسانه های الکترونیکی و رسانه های دیجیتال.در واقع آژانس تبلیغاتی یک واسطه بین تبلیغ کنندگان و رسانه است.
 • خدمات بازاریابی: مجموعه ای از راه حل های بازاریابی شامل تبلیغات، ارتقاء فروش، مبارزات انتخاباتی، تحقیقات بازار، بازاریابی محیطی، روابط عمومی و بسیاری موارد دیگر را ارائه می کند.
 • خدمات محتوا: محتوا را برای انواع مناسبت ها، برنامه های تلویزیونی، انیمیشن ها و همچنین سرگرمی ارائه می نماید.
 • راه‌ حل های الکترونیکی: طیف وسیعی از راه‌ حل‌ های الکترونیکی را در اختیار مخاطبان می‌گذارد. به عنوان مثال، خدمات یکپارچه‌ سازی سیستم، بازاریابی موتور جستجو و امور مربوط به SEO، مشاوره کسب‌ و کار الکترونیکی، مدیریت ارتباط مشتری، تبلیغات الکترونیکی و غیره .
 • خدمات یکپارچه سازی برند: اطمینان حاصل می نماید که تبلیغ کنندگان و مشتریان آنها، سرویس های تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت دریافت می نمایند.

اگر شما هم صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ هستید، پیشنهاد می کنم حتما با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ، تماس بگیرید و از خدمات مختلفی که می توانید از این شرکت تبلیغاتی بهره مند شوید، حتما استفاده نمایید. تولید انواع تیزر تبلیغاتی، مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی، بازاریابی آنلاین و آفلاین و مشاوره های درجه ۱ اقتصادی و تبلیغاتی از دیگر خدمات آسابرندینگ است. خیلی ممنون که در این مطلب با ما همراه بودید.

شرکت تبلیغاتی و آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ

همین الآن برای مشاوره کسب و کار و یا ارتباط با آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: