روند بازاریابی اینستاگرام

ثبت نام دوره آموزش حضوری ادمین اینستاگرام در مشهد

  • آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ، پس از برگزاری دوره های متعدد مجازی و غیر حضوری آموزش ادمین اینستاگرام، به علت استقبال و در خواست زیاد مخاطبین گرامی، اقدام به برگزاری اولین دوره آموزش حضوری ادمین اینستاگرام در شهر مشهد مقدس می نماید. این دوره به صورت حضوری به دو شیوه خصوصی و نیمه خصوصی برگزار گردیده و دانش پژوهان می توانند به صورت مستقیم با استاد دوره در ارتباط بوده و از نزدیک فعالیت حرفه ای در اینستاگرام را آموزش ببینند.

    شرکت کنندگان در این دوره امکان دریافت مدرک معتبر MPT اتریش و همچنین مدرک شرکت در دوره از آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ را خواهند داشت . علاوه بر این ها، امکان استخدام در مجموعه آسابرندینگ و همچنین معرفی فرصت های شغلی متنوع دیگر نیز برای شرکت کنندگان در دوره فراهم خواهد بود.

  • جهت حضور در دوره  آموزش حضوری اینستاگرام توسط آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ، می توانید با شماره ۰۹۳۷۵۰۱۷۰۹۸ از طریق تلگرام یا ایتا ارتباط برقرار نمایید و یا اینکه  فرم زیر را تکمیل فرمایید تا جهت انجام  هماهنگی های بیشتر با شما تماس بگیریم.
  • این دوره به صورت حضوری در مرکز شهر مشهد مقدس و با تدریس دکتر مهدی ثابت (دکتری اقتصاد و مدیر آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ) برگزار خواهد شد.
  • زمان برگزاری جلسات بر اساس زمان های مطلوب شما و با هماهنگی با زمان استاد خواهد بود.
  • بعد از برگزاری دوره، ثبت نام کنندگان دوره می توانند علاوه بر فرصت همکاری و استخدام در مجموعه آسابرندینگ، از فرصت های شغلی مختلفی که در دوره بیان خواهد شد جهت استخدام و اشتغال استفاده نمایند.
  • مهم ترین سرفصل های دوره آموزش ادمین اینستاگرام عناوین زیر می باشند:
آشنایی با مدرس دوره های تخصصی اینستاگرام

دکتر مهدی ثابت

- دکتری اقتصاد
- مدرس ، کوچ و مشاور ارشد کسب و کار
- نویسنده کتاب کاسبی در بحران
- مدیر آژانس تبلیغاتی و آکادمی آسابرندینگ
- مدرس دانشگاه و دوره های مخلف تبلیغات و کسب و کار مجازی

ثبت نام دوره حضوری اینستاگرام

نام و نام خانوادگی(ضروری)
YYYY slash MM slash DD
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

آخرین مطالب آموزشی مرتبط با آموزش اینستاگرام

نحوه استفاده موثر از هشتگ

نحوه استفاده موثر از هشتگ ها در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر

نوبت به تبلیغ نام تجاری شما در رسانه های اجتماعی می رسد ، هشتگ ها راهی عالی برای افزایش بازدید، لایک و اشتراک گذاری هستند. هشتگ که قبلاً به عنوان علامت پوند (#)

ادامه مطلب ...
روند بازاریابی اینستاگرام

۱۶ روند بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲ که نباید از دست بدهید!

اگر می خواهید از استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود در سال ۲۰۲۲ بیشترین بهره را ببرید، به جای درستی آمده اید. در این مقاله، برترین ترندهای بازاریابی اینستاگرام برای سال ۲۰۲۲

ادامه مطلب ...