با مشتری های مردد چه کنیم؟

مشتری

در این ویدیو دکتر مهدی ثابت (دکتری اقتصاد و مشاور کسب و کار) در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ نحوه برخورد با مشتری های مردد رو توضیح میدهد.

این ویدئو برای شمایی که برای رونق و توسعه کسب و کارتون دغدغه مند هستید، قطعا بسیار مفید خواهید بود، از دستش ندید.

برای فروش به مشتری های مردد چیکار کنیم؟

حتما هر کسب و کاری که داشته باشید با مشتری های مردد مواجه شدید ، اونهایی که حتی برای مبالغ خیلی کم یکسره فکر میکنن ، استرس دارن ، میترسن که تصمیم گیری بکنن و هم خودشون اذیت میشن هم شمای کاسب رو اذیت میکنن.

برای فروش به مشتری های مردد چند تا کار رو باید حتما انجام بدید:

۱- اعتماد سازی

با هر روشی که میتونید سعی کنید اعتماد اون ها رو بیشتر از بقیه جلب بکنید. بزارید خیالشون راحت باشه

۲- همدلی با مشتری

همدلی کردن اطمینان اون ها و اعتماد اون ها رو بیشتر جلب میکنه

۳- حق دادن به مشتری

سعی کنید خیلی از جاها از مشتری های مردد جانب داری بکنید و به اون ها برای تردیدشون حق بدید و همچنین کمکشون بکنید خیلی سریع تر تصمیم گیری بکنن

اما بهترین راهکار از میان تمام این راهکار های اینه که شما از اصول متقاعد سازی و جلب اعتماد مشتری های استفاده بکنید تا با خیال راحت خیلی سریع بتونید اون ها رو متقاعد بکنید و خریدشون حتما منعقد بشه

جلسه متقاعد سازی جلب اعتماد مشتری ها رو ما از دوره جامع کاسب حرفه ای به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم که حتما از این جلسه استفاده کنید.

ما در آژانس تبلیغاتی آسابرندینگ علاوه براینکه به عنوان یک شرکت تبلیغاتی صفر تا صد تبلیغات شما را با بهترین کیفیت انجام می دهیم، اگر علاقه مند به کارهای حرفه ای باشید، می توانیم مشاوره های تخصصی کسب و کار و کوچینگ حرفه ای هم برای شما انجام دهیم. در آسابرندینگ، جناب دکتر مهدی ثابت به عنوان یک کوچ کسب و کار در مشهد همراه شما خواهد بود تا با مشاوره های حضوری یا مجازی کسب و کار مسیر موفقیت را سریع تر و دقیق تر بپیمایید و هزینه کمتری در این مسیر پرداخت کنید.

آسابرندینگ یک شرکت مشاوره تبلیغاتی و همچنین یک شرکت مشاوره اقتصادی در مشهد به شمار میرود که صفر تا صد تبلیغات را به صورت حرفه ای و تضمینی برای کسب و کارهای مختلف انجام می دهد. مشاوره های کسب و کار و مشاوره شغلی و مشاوره سرمایه گذاری همه و همه در آسابرندینگ توسط کارشناسان خبره اقتصادی و فناوری انجام میشود.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آسابرندینگ با ارائه انواع مختلف مشاوره تبلیغات و بازاریابی و همچنین تولید انواع محصولات مورد نیاز کسب و کار شما را از طراحی سایت گرفته تا ساخت تیزر و ویدئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین و آفلاین و با استفاده از ابزارهای نوین دیجیتال مارکتینگ آماده کمک به کسب و کار شما برای افزایش و چند برابر شدن درآمد شما هستیم!

آکادمی آسابرندینگ نیز در کنار مجموعه تبلیغاتی آسابرندینگ، با تمرکز بر موضوع آموزش کسب و کار اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی مانند آموزش دیجیتال مارکتینگ، دوره آموزشی تبلیغات، دوره آموزش بازاریابی و برندینگ، دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار ، آموزش متقاعدسازی و جلب اعتماد مشتری، دوره آموزشی کاسب حرفه ای و دوره آموزش مدیریت شبکه های اجتماعی یا ادمین شبکه های اجتماعی نموده است. همچنین یکی از خدماتی که ما به مشتریان خود عرضه میکنیم ادمین برای پیج اینستاگرام مشاغل مختلف است. در همین راستا برای ارائه خدمات بهتر و حرفه ای تر به مشتریان خود اقدام به برگزاری دوره آموزش ادمین اینستاگرام کرده ایم و به این وسیله از میان هنرجویان دوره آموزش، همکاران جدید خود را نیز استخدام می کنیم. خوشحال می شویم با ما همراه شوید.ما در کنارتان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

احتمالا مقالات زیر هم برای شما مفید باشد: